18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Będziesz kochał mnie albo nikogo

Wiewór • 2019-05-17, 10:20
Koza chciała być po prostu kochana.


Gerwazy Waligóra

2019-05-17, 10:36
Koza też człowiek, potrzebuje miłości i dotyku.

wormgoro

2019-05-17, 10:41
Filmik nagrany pewnie do jakiegoś pakistańskiego śmiechu warte.

koras24

2019-05-17, 11:07
Zdradzona żona.

poligon6

2019-05-17, 11:25
Ciekawe czy mieszka z koza w domu jak polskie buraki z psami.

Ow...........an

2019-05-17, 16:42
poligon6 napisał/a:

Ciekawe czy mieszka ... jak polskie buraki z psami.



Ło Panie, ,niektórzy to razem ze świniami w mieszkaniu mieszkają i wcale nie mi chodzi grubą żonę czy męża.


wilkoala

2019-05-17, 17:08
poligon6 napisał/a:

Ciekawe czy mieszka z koza w domu jak polskie buraki z psami.



Moje psy mieszkaja ze mną w domu, mimo to nie jestem burakiem.
Identyfikuje się jako korpiel.

Ghoscik8

2019-05-17, 17:57
1. Nie będziesz r*chał psów cudzych przede mną

poligon6

2019-05-17, 20:22
wilkoala napisał/a:

Moje psy mieszkaja ze mną w domu, mimo to nie jestem burakiem.
Identyfikuje się jako korpiel.



"Moje psy"! To masz jeszcze więcej tego gówna w domu niż jedna sztuka? Ale w sumie kto polubi smutnych ludzi, tylko bezmyslne zwierze.

wilkoala

2019-05-17, 22:48
poligon6 napisał/a:

"Moje psy"! To masz jeszcze więcej tego gówna w domu niż jedna sztuka? Ale w sumie kto polubi smutnych ludzi, tylko bezmyslne zwierze.



Rozbawiłeś mnie.
Mam 3 psy i 2 koty, u mnie w domu zawsze były zwierzęta i posiadanie ich nie czyni ze mnie smutnego człowieka.
Natomiast twierdzenie że zdrowego psa można ot tak sobie wsadzić do wora i utopić, bo to przecież twoja własność jak to przeczytałem w twoim komentarzu pod innym tematem, z całą pewnością kwalifikuje cię jako pojeba.

poligon6

2019-05-18, 08:39
wilkoala napisał/a:

Mam 3 psy i 2 koty, u mnie w domu zawsze były zwierzęta i posiadanie ich nie czyni ze mnie smutnego człowieka.
Natomiast twierdzenie że zdrowego psa można ot tak sobie wsadzić do wora i utopić, bo to przecież twoja własność jak to przeczytałem w twoim komentarzu pod innym tematem, z całą pewnością kwalifikuje cię jako pojeba.



Ja pie**ole to ładnie musi j***ć na chacie.

A to że psa ludzie wsadzaja do wora z różnych powodów, jest tylko stwierdzeniem faktu. Oczywiście lepiej uspić w cywilizowany sposób. Tak jak pisałem, rolnik jak mu świnia zachoruje, lub chce się jej pozbyć to ja zabija. Tylko z psami jest jakies popie**olenie!

wilkoala

2019-05-18, 09:19
poligon6 napisał/a:

Ja pie**ole to ładnie musi j***ć na chacie.



Nie, w domu mam czysto.
O psa trzeba dbać, czesać go, myć co jakiś czas i chodzić do wet na szczepienia albo gdy jest jakiś problem i wtedy pies nie śmierdzi, dla ciebie pies to zapewne nigdy nie kąpany, zaświerzbiony burek trzymany od 10 lat na łańcuchu, takie masz jego wyobrażenie.
Wynika to prawdopodobnie z faktu że jesteś patusem wychowanym przez patusów, wśród innych patusów którzy właśnie tak traktują zwierzęta.

poligon6

2019-05-18, 09:29
wilkoala napisał/a:

O psa trzeba dbać, czesać go, myć co jakiś czas i chodzić do wet na szczepienia albo gdy jest jakiś problem i wtedy pies nie śmierdzi, dla ciebie pies to zapewne nigdy nie kąpany, zaświerzbiony burek trzymany od 10 lat na łańcuchu, takie masz jego wyobrażenie.
Wynika to prawdopodobnie z faktu że jesteś patusem wychowanym przez patusów, wśród innych patusów którzy właśnie tak traktują zwierzęta.



Bajki opowiadaj dzieciom, pies sra, dupy nie podciera, ślina kapie mu z pyska, zionie cały czas, gubi sierść, w ktorej caly czas cos wegetuje. może smrodu nie czujesz bo się przyzwyczaiłeś, jesteś taki patus co mu gówno po kątach nie przeszkadza. Ale jakby ktoś wszedł do ciebie na chate to by powiedział że jebie!

Pewnie jeszcze ten cały zwierzyniec kałdzie się u ciebie w wyrze, liże po mordzie, wczesniej liżąc odbyt. Nie wyobrażam sobie by pies który sra na spacerze kład się niemytym odbytem na poscieli. Ja pie**ole jak w oborze.

maddog77

2019-05-19, 17:44
Ktoś się tu ewidentnie na rożen pcha.