18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Będziesz chodzić w burce

mi...........80 • 2015-08-17, 09:43
Przed wakacyjnym wyjazdem do Turcji powiedziałem żonie że niestety będzie musiała cały czas chodzić w burce.

- Dlaczego, aż tak źle się tam teraz dzieje? - zapytała

- Nie, po prostu paskudnie wyglądasz, a nie chcę sobie robić wstydu przed ciapatymi.

teken

2015-08-17, 10:00
zawsze zastanawia mnie fenomen siedzenia z babom, która ci się nie podoba.

ujebutor

2015-08-17, 10:02
Po prostu sam jest brzydki / tępy / niedorajdą życiową i na nic lepszego nie może sobie pozwolić :)

eligurf

2015-08-17, 10:08
Taki z ciebie ciapakojebacz, a do Turcji na wakacje wydawać ciężko zarobione i wyrwane PO czysto rasowe polskie złotówki. Chcesz się im przyjrzeć bliżej, żeby ich lepiej znienawidzić? jak młody Pawlak w "Samych swoich". Czy może spróbowałbyś sił z kozą i nie chcesz, żeby ktoś zrobił z tego aferę.

mi...........80

2015-08-17, 10:24
ujebutor napisał/a:

Po prostu sam jest brzydki / tępy / niedorajdą życiową i na nic lepszego nie może sobie pozwolić :)



Tu mnie masz :-|

eligurf napisał/a:

Taki z ciebie ciapakojebacz, a do Turcji na wakacje wydawać ciężko zarobione i wyrwane PO czysto rasowe polskie złotówki. Chcesz się im przyjrzeć bliżej, żeby ich lepiej znienawidzić? jak młody Pawlak w "Samych swoich". Czy może spróbowałbyś sił z kozą i nie chcesz, żeby ktoś zrobił z tego aferę.



Zawsze szanowałem Turków, ich kulturę i tradycję, a kozy są bardzo seksowne, kto by z was pogardził?

nowynick

2015-08-17, 11:38
Kawał kawałem, a na życzenie Szejków ładne Polki - "modelki" przebywają tam w burkach, klatkach, z dildo w dupie, czy z kupą na twarzy i czego jeszcze sobie klient zażyczy...

Loaloa

2015-08-17, 15:20
Wasze matki, żony i siostry pójdą do łóżka z każdym śniadolicym typem i musicie się z tym pogodzić. Nie wiem czy bardziej jest to wrodzone kurewstwo Polek, czy po prostu nie mogą patrzeć na wasze polackie zapijaczone ryje.

_Azazel

2015-08-17, 15:39
Cytat:

- Nie, po prostu paskudnie wyglądasz, a nie chcę sobie robić wstydu przed ciapatymi.



Nie przejmuj się, oni nawet kozą nie pogardzą :roll:

Philosophy

2015-08-17, 15:42
@Loaloa
To że Twoja rodzina i Ty dalibyście się posunąć ciapakom, to nie znaczy że każdy. Na uczelni mam wielu ciapaków i choćby byli przystojni, to po prostu nie zwraca się na nich uwagi, pomijając wk***ienie, że tam są.
Fakt, że wielu Polaków mogłoby zadbać bardziej o wygląd i kulturę.

Loaloa

2015-08-17, 16:57
Cytat:

Fakt, że wielu Polaków mogłoby zadbać bardziej o wygląd i kulturę.



Właśnie o tym napisałem, a ty mi tu pyskujesz. Do kuchni szmato, a nie z dorosłymi w internecie się kłócić.

favi_fav

2015-08-17, 17:26
@up, jak ty jesteś dorosły i rzucasz takie teksty to nie tyle współczuje twoim rodzicom (w końcu całe życie z nieudacznikiem pod jednym dachem) ile mam do nich żal i pretensje bo wypuścili w świat takie gówno.

Philosophy

2015-08-17, 17:36
Ojej, przejęłam się :D Jesteś taki męski :D

InsaneHarv

2015-08-17, 20:37
Nigdy , przenigdy nie można wstydzić się własnej baby przed obcymi- w domu rób sobie co chcesz, na zewnątrz pamiętaj, że to jednak twój wybór i dosrywając jej, dosrywasz sobie