18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Będzie nowy

~Sunday • 2019-04-22, 10:26
Dron filmowy.

jbone

2019-04-22, 10:34
ameryka inwestuje miliony w bojowe drony.a pokonasz je zwykłym konfetti.podejrzewam że rzuciłbyś w niego gazetą i jak byś trafił w śmigło to też by spadł.

Ch...........KI

2019-04-22, 10:34

garota

2019-04-22, 11:24
Jbone to żeś doj***ł. Bojowe drony w USA są troszkę inaczej zbudowane i są wielkości małego samolotu. Są jeszcze drony szpiegowskie jak black hornet ale ty o bojowych doj***łeś. To nie tak jak w afganistanie że kupują drona za 500 zł i podpinają do niego granaty. USA już tak się nie bawi ;)

aaaaaaaaaaaaaa

2019-04-22, 11:50
k***a taki spęd naj***nych i naćpanych a jakiś sadol zabiera dmuchaną lalę...

jbone

2019-04-22, 12:31
garota napisał/a:

Jbone to żeś doj***ł. Bojowe drony w USA są troszkę inaczej zbudowane i są wielkości małego samolotu. Są jeszcze drony szpiegowskie jak black hornet ale ty o bojowych doj***łeś. To nie tak jak w afganistanie że kupują drona za 500 zł i podpinają do niego granaty. USA już tak się nie bawi



nie chodzi mi o reapery lub predatory które latają kilometr nad ziemią chodzi mi o te 4 śmigłowe gówienka bo takie też mają na wyposażeniu tłuku.

mesjans

2019-04-22, 12:48
Dji Inspire 1 i 7500 zł poszło w dupe.

Robertuss

2019-04-22, 13:59
Dj chciał lecieć zaraz za dronem Ale nie udało mu się wystartować (Za wolno skrzydlami machal)

charakternik

2019-04-22, 17:59
jbone napisał/a:

nie chodzi mi o reapery lub predatory które latają kilometr nad ziemią chodzi mi o te 4 śmigłowe gówienka bo takie też mają na wyposażeniu tłuku.



Pieprzysz kocopoły i nie wiesz jak się z tego wybronić. Maszyna bojowa ma na wyposażeniu uzbrojenie (armata, karabin maszynowy itp). 4-śmigłowe gówienko to co najwyżej dron rozpoznawczy z kamerą na wyposażeniu.
Kuchnie polową do gotowania bigosu i grochówki też nazwiesz bojową?

Musashi_Miyamoto

2019-04-22, 21:16
jbone napisał/a:

ameryka inwestuje miliony w bojowe drony.a pokonasz je zwykłym konfetti.podejrzewam że rzuciłbyś w niego gazetą i jak byś trafił w śmigło to też by spadł.



To był Amerykański Dron Bojowy? Zapewniam cię że technologia USA w Dronach czy to Robotyce czy Laserach czy innych broniach i technologiach przyszłości stoi na poziomie o lata świetlne oddalonym od Rosji czy tym bardziej Chin. W przekazie oficjalnym oczywiście bo nie oficjalnie dla potencjalnego agresora mają jak zwykle przygotowane niespodzianki typu Hiroszima i Nagasaki ale w jakimś nowym zaskakującym wykonaniu.