18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bedtime Bombs-Finger Drumming Routine (PadKontrol+MPK Mini)

MichaU • 2013-02-02, 12:01
Nic sadystycznego, ale fajnie popatrzeć i posłuchać jak nasz rodak tworzy coś fajnego.


Link do filmu na yt:
/watch?v=e3lonY_OjrA

mayhem86

2013-02-02, 15:29
Słabo i nierówno jak ch*j....

tuchajbej33

2013-02-02, 15:31
msnrc napisał/a:

Nic sadystycznego, ale fajnie popatrzeć i posłuchać jak nasz rodak tworzy coś fajnego.



yohans

2013-02-02, 15:49
Po co wrzucać coś, co jest niedopracowane i do tego zagrane nierówno?

grahoo

2013-02-02, 16:04
Chcesz posłuchać czegoś zagranego w tym stylu? I naprawdę dobrego? Polecam wyszukać na YT kolesia, który się zwie M4Sonic, wymiata na Novation Launchpad i to o wieeeeeele lepiej niż ten... rodak

monto

2013-02-02, 16:19

inferno3031

2013-02-02, 17:00
Cytat:


szalu nie ma ale dalem piwo, bo i tak to jest lepsze od jakiegos tam metalu czy rocka dla brudasow


Łał muszę przyznać, że cholernie inteligentnie ukryłeś swój hejt w komentarzu nie ma co... A ten gość to niby czego używał jak nie dźwięków perkusji przez pół filmu? Nie ma to jak wypowiedzi głuchych tępaków, którzy próbują być zabawni i jeszcze większych kretynów którzy przyklaskują im piwami.

FsiumZium

2013-02-02, 17:28
Bycie ograniczonym muzycznie musi boleć jak ch*j :x

lasio666

2013-02-02, 17:32
Cytat:

szalu nie ma ale dalem piwo, bo i tak to jest lepsze od jakiegos tam metalu czy rocka dla brudasow



wk***ia mnie gadanie takich tępych i głupich osób, spotkałbym takiego na ulicy to bym przypie**olił aż by mi kości w ręce pękły. Do pieca z takim ubóstwem intelektualnym i skrajnym debilizmem. Rozumiem jakiś metal/brudas Cie przej***ł w dzieciństwie i teraz ich piętnujesz za swoje problemy osobiste? Fascynujące ale jebie mnie i każdego metala Twoje marne i nic nie znaczące zdanie. Tak słucham metalu i możesz wypie**alać.

MichaU

2013-02-02, 17:45
Ból dupy tych, którym się nie podoba, że to jest na głównej ♡

Larios

2013-02-02, 17:58
"szalu nie ma ale dalem piwo, bo i tak to jest lepsze od jakiegos tam metalu czy rocka dla brudasow" Ano , ze twoi znajomi słuchający rocka to brudasy nie musisz tak mowić o wszystkich :I

~PowerBoBass

2013-02-02, 18:00
lasio666 napisał/a:



wk***ia mnie gadanie takich tępych i głupich osób, spotkałbym takiego na ulicy to bym przypie**olił aż by mi kości w ręce pękły. Do pieca z takim ubóstwem intelektualnym i skrajnym debilizmem. Rozumiem jakiś metal/brudas Cie przej***ł w dzieciństwie i teraz ich piętnujesz za swoje problemy osobiste? Fascynujące ale jebie mnie i każdego metala Twoje marne i nic nie znaczące zdanie. Tak słucham metalu i możesz wypie**alać.



Nie powiem, że gówno byś zrobił, bo... nic byś nie zrobił, przecież nie wychodzisz z domu :trollencjusz:

CichaWoda

2013-02-02, 18:20
jako znawca muzyki zdradze wam pewną rzecz: cokolwiek naciśnie na tych guzikach to będzie brzmiało tak jak na tym video. w skrócie: muzyka dla matołków którym się nudzi ale jak kto chce

pi...........ka

2013-02-02, 18:49
break ze snare na pelnym velocity :sispalm: :trzesieee:

lasio666

2013-02-02, 20:43
Cytat:

Nie powiem, że gówno byś zrobił, bo... nic byś nie zrobił, przecież nie wychodzisz z domu



jak nie powiesz.. to lepiej przy tym zostań i nic nie mów

VanHelsingPL

2013-02-03, 03:36
wrc1 napisał/a:

szalu nie ma ale dalem piwo, bo i tak to jest lepsze od jakiegos tam metalu czy rocka dla brudasow :D



A byś się ch*ju zdziwił jakie laski słuchają rocka.
Nie podoba się to nie hejtuj.