18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Będą lajki na instagramie

phrontch • 2020-06-06, 11:24
A może już niedługo kariera celebrytki?




bakus1233

2020-06-06, 16:53
Trudny0707 napisał/a:

Że tak powiem - gówno z tego. Trzeba tępić analfabetyzm.



Jak Ci tak zależy na języku, to sobie dbaj o niego, ale nie zmuszaj do tego innych.
Wystarczy, że ludzie się umówią, że w l. pojedyńczej będzie końcówka-om i już będzie poprawnie :mrgreen:

Język ma służyć przede wszystkim komunikacji, a jeśli czujesz złość gdy widzisz, że ktoś pisze z błędami, to wybacz, ale to tylko twój problem i twoja sprawa, że tak to odbierasz. Mnie to np nie rusza.

nwonigers

2020-06-06, 17:03
bakus1233 napisał/a:

Jak Ci tak zależy na języku, to sobie dbaj o niego, ale nie zmuszaj do tego innych.
Wystarczy, że ludzie się umówią, że w l. pojedyńczej będzie końcówka-om i już będzie poprawnie
Język ma służyć przede wszystkim komunikacji, a jeśli czujesz złość gdy widzisz, że ktoś pisze z błędami, to wybacz, ale to tylko twój problem i twoja sprawa, że tak to odbierasz. Mnie to np nie rusza.



ja tam sam pisze niechlujnie, bez przecinkow, znakow polskich czasem blad ortograficzny wpadnie ale zeby nie znac podstaw to serio osobiscie uwazam ze to jest wstyd jak ch*j. wstyd byloby mi robic takie bledy nawet na forum jak mnie nikt nie widzie;d

SuchyHarry

2020-06-06, 17:21
@up gang Grammar Nazi detected! :-D

A na filmiku tępe k***iszony nadające się tylko do jebnięcia na raz i wypie**olenia wraz z kondomem do śmieci.

spoons

2020-06-06, 18:11
bakus1233 napisał/a:

Jak Ci tak zależy na języku, to sobie dbaj o niego, ale nie zmuszaj do tego innych.
Wystarczy, że ludzie się umówią, że w l. pojedyńczej będzie końcówka-om i już będzie poprawnie
Język ma służyć przede wszystkim komunikacji, a jeśli czujesz złość gdy widzisz, że ktoś pisze z błędami, to wybacz, ale to tylko twój problem i twoja sprawa, że tak to odbierasz. Mnie to np nie rusza.



k***a. "Język ma służyć do komunikacji". To zajebiście że znasz język na tyle, żeby być w stanie się komunikować. Oczywiście j***ć błędy w języku ojczystym którego uczysz się całe życie. j***ć te podstawy. Ważne że komunikujesz się z ludźmi, odrobinę lepiej niż mój pies.

A wyjeżdżając w tej sytuacji z "grammar nazi", prezentujecie ten sam poziom j***nych murzynów wyjeżdżających z rasizmem, w chwili najmniejszego zakłopotania. pie**olone murzyny bez szkoły.

bakus1233

2020-06-06, 18:54
spoons napisał/a:

k***a. "Język ma służyć do komunikacji". To zajebiście że znasz język na tyle, żeby być w stanie się komunikować. Oczywiście j***ć błędy w języku ojczystym którego uczysz się całe życie. j***ć te podstawy. Ważne że komunikujesz się z ludźmi, odrobinę lepiej niż mój pies.
A wyjeżdżając w tej sytuacji z "grammar nazi", prezentujecie ten sam poziom j***nych murzynów wyjeżdżających z rasizmem, w chwili najmniejszego zakłopotania. pie**olone murzyny bez szkoły.



Tak. Dla jednego j***ć, bo nie ma potrzeby, dla drugiego nie i będzie pisał idealnie. Wolność rozumiesz? Już pisałem, jak ktoś ma ochotę, to niech sobie pisze prawidłowo, ma do tego prawo, tak samo ktoś ma prawo nie chcieć się uczyć pisać poprawnie i tyle. W dodatku jak ktoś się złości, bo ktoś pisze z błędami, to tak naprawdę problem ma w sobie że tak na to reaguje. Zrozumiałbym jeszcze gdyby to właściciel sadistica rządał pisania bez błędów, w końcu to jego podwórko, ale tak jak ktoś inny się czepia to... :mrgreen:

zdun

2020-06-06, 19:25
Tępa dzida, porządnego polskiego h*ja nie warta.

Wiewór

2020-06-06, 19:44
Śpieszno jej bo za godzinę samolot na szejki do Dubaju.

mr.moose

2020-06-07, 09:43
Jprdl :D dla beki zrobilem blad, a tu taka dyskusja. Nie wierzę.: D

nwonigers napisał/a:

dzis chlopcze bedziemy uczyc sie odmian czasownikow w czasie przyszlym.
czasownik zrobić
odmiana l
liczba poj. liczba mnoga
ja zrobię my zrobimy
ty zrobisz wy zrobicie
on ona ono zrobi oni/one ZROBIĄ

a teraz prosze bardzo odmienic slowo usiąść.
Za te lekcje powinienes mi slono zaplacic i przeprosic rodzicow.



To kiedy moge wpasc na korki? :)

marinis

2020-06-07, 14:54
JebacToGowno napisał/a:

Każdego pedała i k***iszona z "instagramów" mam chęć napie**alać dębową deską.


Na początek zacznij od siebie, bo ty na to najbardziej zasługujesz.

JebacToGowno

2020-06-08, 16:57
marinis napisał/a:

Na początek zacznij od siebie, bo ty na to najbardziej zasługujesz.



kek. Zabolała dupa? Wyżal się na tiktoku czy innym ścierwie dla lansiarzy.

Sadisticzny

2020-06-13, 03:22
bakus1233 napisał/a:

Tak. Dla jednego j***ć, bo nie ma potrzeby, dla drugiego nie i będzie pisał idealnie. Wolność rozumiesz? Już pisałem, jak ktoś ma ochotę, to niech sobie pisze prawidłowo, ma do tego prawo, tak samo ktoś ma prawo nie chcieć się uczyć pisać poprawnie i tyle. W dodatku jak ktoś się złości, bo ktoś pisze z błędami, to tak naprawdę problem ma w sobie że tak na to reaguje. Zrozumiałbym jeszcze gdyby to właściciel sadistica rządał pisania bez błędów, w końcu to jego podwórko, ale tak jak ktoś inny się czepia to...



Właśnie, wolność. Dlatego mogę się czepiać do zesrania.