18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bęcki

Michael_Myers • 2014-11-12, 08:36
Umie przyj***ć :fuck-off:

vincitore

2014-11-12, 21:42
Czysty cios na koniec brody i dosyć silny więc no ... :) . Na początku myślałem ze grubszy będzie bohaterem

saju

2014-11-12, 22:44
Bardzo mi się to podoba! Widać, że gość trenuje - praca nóg,balans i bardzo dobra szybkość. Ci goście to typowi ulicznicy - jeb w tył głowy kolesia jak wychodzi z klubu.

Gawlak Sadysta

2014-11-13, 00:42
clf111 napisał/a:

Uderzenie w ucho, wielki mi coś. Równie dobrze mógł kopać po jajach. Jak taki kozak to niech powali uderzeniem w szczękę.



Strzałem w szczękę prędzej doprowadzisz do ko niż uderzeniem w ucho. Może powinieneś teraz pojechać do USA i powiedzieć zawodnikom UFC i Bokserom,że lepeij walić w ucho. Jesteś przykładem typowego bagniaka nie mającego pojęcia o tym co gada...

OneTime

2014-11-13, 00:43
oozyxak0o napisał/a:

No zajebiście ale po co doklejałeś tą pedalską muzyke?



Michael_Myers napisał/a:

Pedalska muzyka już była, mi by się nie chciało nic "doklejać" :glasku:



bodylee napisał/a:

jak się nazywa ta muzyka ?



PEDALSKA

Zwiastun

2014-11-13, 12:41
k***a a to nie Khalidov?

=CAMEL=

2014-11-13, 15:23
Napie**ala aż iskry lecą :D

BuczekBe

2014-11-13, 16:12
Uwielbiam takie filmiki, niepozorny gosc i banda nastroszonych kurczakow. Roczny zapas piw za zrobienie kompilacji

silkamoimzyciem

2014-11-13, 20:26
bodylee napisał/a:

jak się nazywa ta muzyka ?



Lezginka (ros. Лезгинка, zwana też Islamey lub Czeczenką) – tradycyjny, ludowy taniec kaukaski, o tempie żywym, w metrum 6/8. Wywodzi się od ludu Lezginów, zamieszkujących południowo-wschodni Dagestan na północnym Kaukazie i północny Azerbejdżan, a obecnie znany jest w wielu rozmaitych wersjach, często charakterystycznych dla poszczególnych regionów Kaukazu.

Ta lezginka na JewTubie jest pod tytułem: Лезгинка отличная, оссааа

PS. Tak tak jestem specem od pedalskiej muzyki :roll: