18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Beatbox na lekcji

Riv3n • 2011-10-29, 21:12
Fajnie jest mieć takiego ucznia w klasie, lekcje przestają być już nudne.

pakicito

2011-10-30, 07:53
typowa klasa:
gosc co wk***ia nauczyciela: gra na harmonijce
kurewka: ta za nim z rozowa torebka
Kujon: murzyn w tle
uczen z wymiany: muzulmanka

PyskatySkurwiel

2011-10-30, 08:14
Mularz co ma nienawidzenie muzułmanów do rasizmu? Po pierwsze ma ono podłoże religijne(bądź też w obecnym okresie polityczne), a nie rasowe; a po drugie arabowie są zaliczani do rasy białych. Rasizm to nie choroba umysłowa, tylko pogląd i element mentalności.

kietong

2011-10-30, 08:44
Dała by mu dupy, bo gdy on gra, to ona bawi się włosami.

rLy

2011-10-30, 09:08
Mnie bardziej wk***ia ten murzyn niż ta muzlumanka

Lechu1234

2011-10-30, 10:26
Abdulan napisał/a:

A w tle pie**olona muzułmanka. Jestem zniesmaczony.



I Murzyn. Zaraz mu ukradnie tą grajke i wyr*cha w dupsko.

Novik

2011-10-30, 12:00
no szydera czekałem na komentarze "ale fajna dupa za nim"


ja wolę tą z tyłu w tle :D D

Pan Mularz

2011-10-30, 16:38
PyskatySk***iel napisał/a:

Mularz co ma nienawidzenie muzułmanów do rasizmu? Po pierwsze ma ono podłoże religijne(bądź też w obecnym okresie polityczne), a nie rasowe; a po drugie arabowie są zaliczani do rasy białych.



Zawsze myślałem, że żydzi mają biały kolor skóry... :-/

PyskatySk***iel napisał/a:

Rasizm to nie choroba umysłowa, tylko pogląd i element mentalności.



Nie musisz pisać mi czym jest rasizm, wiem jaka jest encyklopedyczna definicja tego słowa ;-)


Ps. Dziękuję moderacji za usunięcie tego rasistowskiego komentarza.

Sz...........jk

2011-10-30, 20:54
Nie znasz się na żartach ;(. Nie jestem rasistą, mało tego, w dupie mam czyjść kolor skóry czy kształt powiek.

Nienawiść do Żydów to też nie jest rasizm, ale antysemityzm, naród semicki zalazł za skórę kilku narodom, ale nie o tym mowa.

Osobiście, bez różnicy dla mnie kto wyznaje Islam, Chrześcijaństwo czy Buddyzm. Wolna wola, jeden fakt jest jednak istotny, Arabowie zjechali się do Europy i USA i starają się przeforsować swoje zwyczaje w NASZEJ części świata. Dbam o NASZE interesy, kosmopolityzm (za bardzo się różnimy) i powszechna tolerancja dla agresywnej kultury islamu to przykład czystej głupoty.

Łatwo kogoś nazywać rasitą (wtf? rasizm to wg definicji uznawanie jednej rasy za lepszą od innej, tutaj jest mowa o kulturze i religii), trudniej zrozumieć kilka istotnych rzeczy, które w przyszłości mogą mieć znaczenie dla naszych dzieci. Islamizacji Europy mówię stanowcze NIE. I przy okazji, szanuje polskich Tatarów, którzy są muzułmanami, nie szanuje jednak dziczy, która zjechała się do Europy.

Cytat:

Abdulan ma nick jak muzułmanin



A no, ironia. Na YT nawet mnie arabowie do znajomych zapraszali...

KrwawyRzeznik

2011-10-30, 21:22
dlaczego tam z tyłu przy ścianie siedzi zakonnica ?

radziuxd

2011-10-30, 22:00
j***łbym tą za nim :D
A murzyna nawet nie zauważyłem :D

ja...........03

2011-10-31, 11:51
uczeń z wymiany więźniów chyba

karollos

2011-11-03, 12:54
Żałuje, że już skonczyłem szkołe jakiś czas temu. Chcialbym tam wrócić, chociażby dla tej dziewczyny siedziacej za grajkiem.. Mmmm..