18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

beatbox : Eclips

rozyk • 2013-04-06, 12:22
nie wiem chlopaki i dziewczyny czy uznajecie tego typu tworczosc , ale jako ze jest to moja zajafka chcialem sie z wami podzielic pewnym filmikiem z koncertu :amused:



jest to gosc o ksywie Eklips

Stefanesko

2013-04-07, 13:10
Facet jest w uj dobry, więc wrzucam inne jego filmiki.

Tutaj naśladuje różne znane rapowe bity:


Tutaj zaś głosy znanych raperów:

Razr

2013-04-07, 13:14
xXDoggXx napisał/a:

jeżeli jest to twoja "zajaffffka" to po ch*j zapodajesz takiego lamusa, są zastępy lepszych wypie**alaczy, a to co ona zaprezentował oceniam na ch*jowe, wręcz fatalne

Już ten małolat ma lepszego skilla



P.S. Sorry za gebelsa, ale pierwszy lepszy małolat z YT

A ch*j tam macie jeszcze cygana do kompletu


A nie sorry teraz macie komplet :D


Tylko żydka brakuje i byłby full service :D

Jednym słowem i tak są lepsi od tego typka a młodszy bawełniarz mnie rozj***ł



Dlatego właśnie uważam, że sadistic to nie miejsce na wyrażanie swoich upodobań muzycznych, bo zawsze znajdzie się taki geniusz jak "xXDoggXx" (z takim nickiem to chyba nie wypada szydzić z niczego...), który za cenę zrobienia z siebie idioty wklei najgłupsze filmiki, żeby dostać parę piwek.
Jak Cię coś nie interesuje, to scrolluj, a nie trollujesz w temacie o którym wiesz tyle co Amerykanie o Polsce.

Za Eklipsa zawsze props, dobry chłopak, ja osobiście jaram się też Roxorloopsem i oczywiście legendarnym Mr. Scratch :P
Całe Beatbox Battle jest ok, tylko Polscy reprezentanci jakby nie podołali jeśli chodzi o poziom(pierwsza edycja), Zgas jak dla mnie postawił na technikę, ale zapomniał o brzmieniu, bo dla mnie jego występy w ogóle nie brzmią, są tylko popisami FX'ów, które wg mnie powinny tworzyć spójną, rytmiczną całość jak u Eklipsa, czy właśnie Roxorloops'a. No ale miejmy nadzieję, że ten element Hip Hopu jeszcze u nas się rozkręci do takiego stopnia, że powalczymy na kolejnych btbx battle :)

5.

Ruli

2013-04-07, 14:09
i tak najlepszy to michael winslow z akademii policyjnej :)

ma...........jr

2013-04-07, 15:28
Materiał fajny, ale piwa nie ma ze względu na ZAJAFKE!

Krysss

2013-04-07, 16:02

Kinzajs

2013-04-07, 18:39
co wy tu za gowna wszyscy wrzucacie...

xXDoggXx

2013-04-07, 20:14
Wielcy obrońcy się spinają :D zapodałem małolatów na zwałę bo stwierdzam iż, gdyż, aczkolwiek, koleś jest słaby i jest multum lepszych zawodników, jeżeli chcemy się czymś pochwalić na sadolu, to chwalmy się przech*jami a nie jakimiś średniakami, tyle w temacie

babubabu89

2013-04-07, 23:25
Dobra nie jest to moja zajafka ale widziałem lepsze wrzuty, ta jest przeciętna żeby nie powiedzieć ch*jowa

switelolo124

2013-04-08, 00:13
heheh nie wiedziałem że vin diesel umie beatbox XD

H2S04

2013-04-08, 11:34
Michael Winslow i tak jest lepszy :D