18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bazylia-Chorwacja

juby0001 • 2014-06-13, 14:36
Wczorajszy mecz w całkiem ciekawej animacji :)



karinawaw

2014-06-13, 14:57
Najbardziej mnie bawi w całej tej całej szopce zwanej Mistrzostwami Świata, że ich kraj przez to ,że organizuje to całe przedsięwzięcie zadłuży się na 4 miliardy dolców (i to w najlepszym wypadku).
Oczywiście są osoby które na tym zarobią nieźle, ale za wszystko zapłacą podatnicy. Dlatego jest tyle antymundialowych protestów u nich.

nowynick

2014-06-13, 15:04
Up

a czy ta sytuacja nie wydaje Ci się dziwnie znajoma? No fakt u nas nie było protestów wobec tych złodziei:(

Eravier

2014-06-13, 15:30
@karinawaw

Brazylia szybko się rozwija pod względem gospodarczym, a pod względem piłkarskim też ma coraz silniejszą ligę. Protesty są dlatego, że jest ogromna korupcja i przez to podatnicy zapłacą dużo więcej. Dodatkowo wybudowano stadion w Amazonii, który nie będzie za bardzo użytkowany po mistrzostwach. Stąd protesty, a nie z powodu samego Mundialu.

makabrax

2014-06-13, 15:36
protesty są z powodu tego że jest tam jebitna bieda w ch*j większa niż u nas, a ci wypie**alają kasę na budowanie stadionów itp

w sumie jednego nie rozumiem, czemu nie pie**olnąć w jakimś mało łapówkarskim kraju np w takiej Szwajcarii stadionów, lodowisk itp itp i za każdym razem organizować mundial/euro/igrzyska letnie czy zimowe w tym samym miejscu, a łożyły by na to wszystkie kraje, na bank by było taniej i sensowniej, przynajmniej nie było by pie**olenia że bo to powietrze nie takie, bo lód za mało śliski w tej Rosji, a bo to zła trawa w tej Polsce itd itp...

DamianG

2014-06-13, 15:41
Mnie najbardziej bawi to, że (wydaje się) już dorosłe osoby kibicują drużynom z którymi nie mają nic wspólnego: nie mieszkają w mieście (w tym przypadku kraju) z którego pochodzi drużyna (reprezentacja), nie chodzą na jej mecze, nie znają nikogo kto chodzi na takie mecze itp. Takie ciapaki po 25-35 lat noszą koszulki Realu, Barcelony, Chelsea... a mają z tymi drużynami tyle wspólnego, że zobaczą ich mecz w TV.
PS. każdy sport jest dobry (chyba że jesteś męską ci...ą) - od boksu po baloniarstwo.

cys23

2014-06-13, 15:55
@up
czyli jak jestem z włocławka to komu mogę kibicować? czy mam wogóle sportu nie oglądać?

al...........10

2014-06-13, 15:57
Ja nie oglądam tej żenady. "Piłkarski poker" wszystko już dawno temu wyjaśnił :-) A swoją drogą, to jest chyba jedyna dziedzina życia, w której cały świat jest 20 lat za Polakami :D

SuperMotorzysta

2014-06-13, 21:05
Oni tam protestują, bo kierowcy nei patrzą w lusterka i rząd zamiast o tym trąbić to buduje stadiony...

qt...........ia

2014-06-13, 21:05
"Bazylia-Chorwacja" Rośliny też grają? O_o

cwejter

2014-06-13, 21:16
Wiecie co z tym zrobić

Daimler1916

2014-06-13, 21:20
Cały świat patrzył i widział jak chamsko ustawione spotkanie. Brawa dla Chorwatów za charakter i karny ku*as dla sędziego .Ale taka sytuacja już rzutuje na to, że pewnie Brazylijczycy będa faworyzowani przez cały mundial.

Meksyk - Kamerun jeszcze gorsze bagno starych dziadów i bogaczy z FIFA (kto oglądal ten wie o co chodzi).

al...........10

2014-06-13, 21:34
Po tym, co się wydarzyło, FIFA powinna przerwać te mistrzostwa. A jeśli tego nie zrobi, część państw powinna zbojkotować udział w tym piłkarskim pokerze.

nokinho

2014-06-13, 22:06
Polonia banda lewaków!

_Azazel

2014-06-13, 22:17
Ej gdyby ten karny był faktycznie rozstrzygającą bramką w tym meczu to bym się zgodził, ale oni wygrali 3-1 wiec co w tym ustawionego? Przekupili Chorwatów?