18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Battlefield 4 Multiplayer

BananowyAborygen • 2013-06-11, 23:44
Nie myślałem, żę filma ,,EA Games" pójdzie aż tak na przód i zrobi coś podobnego. Moim zdaniem zaje*istość w czystej postaci ! [video]
[/video]

monto

2013-06-12, 00:15
jak dla mnie to taki bardziej trailer niz gameplay z gry, skonczy sie ze 3 a 4 nie beda sie roznic, ale czas pokaze, obym sie mylil

Feragas

2013-06-12, 00:37
@up

Pewnie Cię zadziwię, ale tak to swego rodzaju gameplay

nygas232

2013-06-12, 01:17
Wow, soczyście to wygląda, oby rozgrywka była tak dopracowana, żeby wymusić pracę zespołową.

Mathiuser

2013-06-12, 01:28
Gdyby nie tytuł to pomyślałbym, że to kolejny dodatek do BF3. EA - 0 postępu i płatne dlc od premiery wybrakowanej gry, a ludzie i tak to kupią.

SzpadelOneOne

2013-06-12, 02:36
Ten gameplay niestety wyreżyserowany. Koleś ani razu nie zginął podczas gry. Wybuch budynku oskryptowany. Teraz wszystko pięknie wygląda, poczekajmy na premierę żeby ludzie zajęli się grą. To nie jest gameplay z multi, nikt nie kampił, wszyscy umieją latać helikopterami...wszystko jest zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Kto grał chociażby w trójke to wie o co chodzi ;-)

monto

2013-06-12, 02:41
@up to samo mialem na mysli, rezyserka skrypty i jeszcze raz rezyserka, dlatego mowie ze to bardziej jak trailer niz gameplay, ale fani rocka i roja stoja plecami za marka bf, swoja droga jak trzeba byc chciwym zeby wypuszczac platne dodatki. To tak jak diler daje pierwsza najlepsza dzialke za darmo a za kazda nastepna trzeba placic (oszywiscie szkolny przyklad :D )

Imper3838

2013-06-12, 02:41
Nie no całkiem fajnie się prezentuje, ale nie jako wojenny fps, a raczej coś robione pod grę akcji. Mnie osobiście takie coś nudzi na dłuższą metę. Zresztą nowe CoDy też niczego innego nie prezentują. Wolę ciorać w Armę.

ElManiure

2013-06-12, 02:54
widać że panowie z DICE reżyserowali to chociażby to gdzie granatniczek 40mm rozwala sufit i zapada się wraz z czołgiem ważącym 70 ton ;) mimo wszystko poczekam na bete i zobaczę czy będzie warto ale myślę że tak bo zapowiada się nieziemsko tylko strach pomyśleć jaki komputer trzeba będzie mieć pomijając fakt że na jego upgrade musimy wydać 4 razy więcej niż przeciętny obywatel zarabiający w euro żeby poszło w przyzwoitej grafice.. a może ps4?

v00d00

2013-06-12, 03:12
Zajebistość w czystej postaci masz tutaj

farah398

2013-06-12, 03:17
mają rozmach skuryscórki

No...........ek

2013-06-12, 03:30
Jak dla mnie to ta gra stoi kompletnie w miejscu i jest odgrzanym kotletem. Grafika i gameplay praktycznie identyczna jak w bf3. Nowością (starością bo powrót z bf2) jest funkcja commandera. Budynek będzie rozwalał się zawsze tak samo (inne miejsca zapewne też). Dice siadło na laurach albo się nie wyrabiają bo robią jednocześnie chyba 3 wielkie tytuły... nie spodziewajmy się zajebistości w każdym. Betka zapewne pokaże co chłopaki zmajstrują ale narazie nie jest to nic co by urywało dupę.

ul...........rt

2013-06-12, 05:03
Jak dla Mnie to BF zakończył się na dwójce.Wciąż gram i się nie nudzi ;)

Samuraj01

2013-06-12, 06:28
1:50 szczena mi opadła :O

bloodwar

2013-06-12, 06:40
Ileż to juz razy obiecywano nam możliwość swobodnego niszczenia budynków i większą interaktywność z otoczeniem (min. burzenie ścian w "Red Faction" i manipulowanie obiektami w HL2). Potem okazywało się że owszem, NIEKTÓRE ściany można niszczyć ale wciąż pozostaje "akwarium" z niezniszczalnymi ścianami w środku których musimy się poruszać, podobnie jak NIEKTÓRE obiekty w HL2 można było unosić i opuszczać. Ale wszystko to było oskryptowane, nie dało się zrobić czegoś nieprzemyślanego przez twórców gry (np. rozwalić okno dookoła tak, żeby została tylko framuga i tą framugą rzucić we wroga).