18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Basen za 2mln dolców

PanBóg • 2014-08-17, 16:05


Teraz już wiem, na co mogę wydać hajs :D

rafiki

2014-08-17, 16:28
Kolejny skretyniały program z cyklu: łowcy śmieci, poszukiwacze kupy, chatka na drzewie itd (można by wymieniać w nieskończoność) Wszystko wyreżyserowane aż oczy bolą.

Ten sam scenariusz. Programy z których kompletnie nic się nie nauczysz, zwykły złodziej czasu, odmużdżacz.

Przykre, że praktycznie wszystkie programy tematyczne typu NG, Discovery itp puszczają już praktycznie sam syf oparty na jednej formule. Widać jest popyt na takie pomyje. Piwa nie dam bo mogę włączyć tv mając pewność, że na którymś kanale będzie leciała taka kupa.

Samudaripen

2014-08-17, 16:38
Nie zesraj się pimpusiu

aa...........am

2014-08-17, 17:02
sory akurat nie mam wolnych 2 mln $. musze za nie kupic mieszkania w nastepnych czterech zyciach...

TamGdzies

2014-08-17, 17:11
...w sumie to basen czy chałupa??
..Costner by powiedział....
-ja pie**ole! zajebisty Waterworld !!

Bi...........ek

2014-08-17, 18:00
Cytat:

Teraz już wiem, na co mogę wydać hajs



k***a na batona. No może starczy Ci jeszcze ja colę w puszce.

JA...........or

2014-08-17, 18:17
@rafiki
100% racji jeszcze trzeba dodac wojny o kontener, o bagaz, o bagaz w teksasie. I ostatnio dobra kicha sa te wszyskie magiki, potegi magi..
pie**ole to dno.
A i nie zapomnij ze ten "film" to raptem 4 bloki po 10 min na godzine czyli 20 min reklam.
Jedyne jeszcze co ogladam to deadlist catch i wheeler delers ale oczywiscie nie ma wala nagrywam wczesniej a potem odtwarzam bo nie bede tych kurewskich reklam sluchal.

ghan666

2014-08-17, 18:39
ja tam k***a lubie pomarzyć że siedzę nad basenem.. jakaś dupka robi grilla a jakaś leci zjeżdżalnią z zimnym browarkiem... nurkować potrzeby nie mam ,man ... ale pomarzyć lubić ...
i nie o tym że pływam k***a kutrem po morzu Beringa...albo naprawiam starego grata..... to mam k***a codziennie ... a reklama jest cobyś ciulu poszedł po piwo albo siku.... basen jest spoko! wyłapie k***a jakieś krabony i kopie!!!!!

Megastolec

2014-08-17, 19:01
PanBóg napisał/a:

Teraz już wiem, na co mogę wydać hajs :D



chyba w simsach

tr...........cz

2014-08-17, 19:07
2 miliony ? ostatnio zostawiłem t yle napiwku w macu

Szczam_na_Zakrystii

2014-08-17, 19:12
rafiki napisał/a:

Kolejny skretyniały program z cyklu: łowcy śmieci, poszukiwacze kupy, chatka na drzewie itd (można by wymieniać w nieskończoność) Wszystko wyreżyserowane aż oczy bolą.

Ten sam scenariusz. Programy z których kompletnie nic się nie nauczysz, zwykły złodziej czasu, odmużdżacz.

Przykre, że praktycznie wszystkie programy tematyczne typu NG, Discovery itp puszczają już praktycznie sam syf oparty na jednej formule. Widać jest popyt na takie pomyje. Piwa nie dam bo mogę włączyć tv mając pewność, że na którymś kanale będzie leciała taka kupa.



Ale aż dziw że znasz te wszystkie tytuły skoro są tak ch*jowe i ogólnie dla plebsu... :roll:
Ja nie znałem ani jednego...

Mom and Death

2014-08-17, 19:29
Cytat:

ja tam k***a lubie pomarzyć że siedzę nad basenem.. jakaś dupka robi grilla a jakaś leci zjeżdżalnią z zimnym browarkiem... nurkować potrzeby nie mam ,man ... ale pomarzyć lubić ...
i nie o tym że pływam k***a kutrem po morzu Beringa...albo naprawiam starego grata..... to mam k***a codziennie ... a reklama jest cobyś ciulu poszedł po piwo albo siku.... basen jest spoko! wyłapie k***a jakieś krabony i kopie!!!!!



Co ty pie**olisz ?

MadDave

2014-08-17, 19:34
kiedyś na discovery i natgeo leciało dużo wartościowych i ciekawych programów, teraz to tylko kalki okropnego syfu który nic sobą nie wnosi.
Na Natgeo i Discovery jest praktycznie to samo! Nie jestem w temacie ale odnoszę wrażenie że jedna osoba za tym stoi lub kompania.
Była moda na survival był ber grylls i jacyś kolesie na natgeo, potem na krótko nastała moda na broń palną- wyli wayaci na disc. i wystrzałowy biznes na nat geo, potem nastała moda na poszukiwaczy jakiegoś gówna po ogródkach domach i no zawsze coś znaleźli ! zawsze, złoto, meteory, zabytki i pamiątki.
Zawsze mnie cieszy jak ta grupka totalnie przerysowanych "łowców" kupuje kontener okazuje się że to totalna klapa i nagle następuje moment kulminacyjny rozpoczynający się słowami Oh my god! i przerwa na reklamę, nagle okazuje się że znaleźli XVII wieczny muszkiet należący do Kryspina V Obsranego którym to zastrzelił Izydora 2 Stuleje strzałem w dupe, albo zdalnie sterowaną zabawkę która to dziwnym trafem należy do wycofanej serii limitowanej, brandowanej przez niszową firmę znaną tylko uber geekom= i oni to wszystko wiedzą na pierwszy rzut oka! No i ci eksperci... zawsze są, zawsze się znają i zawsze opowiedzą całą historię przedmiotu.
W międzyczasie przeplata się seria o mechanikach, poszukiwaczach złota i podobnym badziewiu o magikach już nie wspominając bo to już dno kompletne, albo bimbrownicy/ rednecy czy jakoś tak- wiało reżyserką tak że chyba zdjęli z litości.
Kiedyś były kurna programy! - Wysypisko, anatomia oręża, o nieprzebranym morzu innych dokumentów o zwierzętach i technologii nie wspominając. Nie wiem teraz robi się chyba telewizję dla bezmózgów których cieszy tania tandetna rozrywka aaaa no i najlepiej jakby coś jeszcze wybuchło - to takie naukowe... Jeszcze Animal Planet jakoś się trzyma, ale jeśli szukacie prawdziwej telewizji a nie taniego jarmarcznego szoł dla tumanów to polecam Planet

stankry

2014-08-17, 19:54
za 2 bańki taki mały kibel?

LikeThis

2014-08-17, 20:44
80tys dolków kosztuje czyszczenie tego basenu (2tygodnie pracy)