18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Basen.

de_Sade • 2019-06-03, 00:01
Nieumiejętne używanie basenu:


Esccax

2019-06-03, 11:35
ale z was banda idiotów ;/

Takafura

2019-06-03, 11:40
Po dwóch tygodniach 3-latka wróciła szczęśliwie do domu - info z wp.pl

Eleir

2019-06-03, 11:40
@byku35
jak byś kiedyś zarobił na wakacje za granicą w dobrym hotelu to byś zmienił zdanie ale widać co jak popis uwłacza polaków.

Zordonek

2019-06-03, 13:12
nawet murzynów stać na hotel w USA

TB303

2019-06-03, 13:45
IOI napisał/a:

jak to jest, ze kazdy zwierzak potrafi plywac, a czarni nawet tego n ie potrafia ogarnac?


Woda służy m.in. do mycia - tu jest problem.

czeesiu

2019-06-03, 13:47
Sami kretyni się tu wypowiadają.. Jak już dorośniecie i będziecie mieć swoje dzieci, to całkowicie zmienicie postrzeganie takich sytuacji..
Do lekcji banda nierobów.

TB303

2019-06-03, 13:54
czeesiu napisał/a:

Sami kretyni się tu wypowiadają.. Jak już dorośniecie i będziecie mieć swoje dzieci, to całkowicie zmienicie postrzeganie takich sytuacji..
Do lekcji banda nierobów.


Nie zesraj się panie "dorosły" :kawa:

Bukaj1203

2019-06-03, 15:47
Japie**ole to jest taki standard jak grodzka i ku*as, jestem ratolem na jakże naszym zajebistym polskim(przymiotniki piszemy z malej) morzem, jednak to przechodzi czasami ludzkie pojęcie co tam się odpie**ala, kilka sytuacji:
- rodzice na leżakach, świeci słońce, wysoka fala, czerwo na wieży ale przecież 100m dalej jest niestrzeżona, puścili dzieciaki na kołach(takich co wyglądają jak dupa pawiana różowych) dziciaki wpłynęły na falochrony dobre 60m od brzegu i przedziurawiły koła, akcja i oczywiscie pretensje rodziców do dzieci, ratownik zj***l matke słowami: pani nie krzyczy na dziecko bo pani się już dzisiaj nim zajęła, co pani nie widzi że dzieciakowi zimno? niech pani idzie po koc lub ręcznik
- dzieciak około 2 lat, poszedł sam pływać z kółkiem, identyczna sytuacja, przyszła falka mała i dzieciaka na drugą stronę, mimo że informujemy że pomoce pływające typu koła, materace i RĘKAWKI (tak, dzieci też się w tym topią) nie zapobiegają podtopieniom,
-następny typ (ten to mój faworyt) jakże na zajebistym niebieskim materacu do spania, poszedł na "głęboką wodę odpie**alać salta do wody" wskoczył raz, drugi raz, wk***iłęm się, podszedłem, przywołuje go i wtedy ten wzrok wszystkich ludzi jakbysmy mieli ich wjebac w całosci, mówie do gościa czy pan myśli? a on o co panu chodzi, ja mówie, gościu widzisz te czerwone bojki? i zaraz ostrzeżenie że jest kamień wielkości silnika od samochodu, metr głebokości a ty napeirdalasz salta i to jeszcze lądując na główkę, i jego pytanie: a to nie wystarczy taka głebokość? no k***a debil
wiele jest takich sytuacji gdzie po rpostu zjeżdżają się ameby nad to morze i weź tu z downami się użeraj, ratownicy nie są święci ale no trochę jak policja, wk***ia ale gdy są potrzebni to jesteśmy, a ludzie nas nie lubią bo "psujemy im zabawe" bo wiemy czym to się może skończyć ;) pozdrowienia dla kumatych ;)

polakwrocek

2019-06-03, 16:27
Do 3 latki nie można się przypie**alać że nie miała doświadczenia .
Sam się mało nie załatwiłem przyblokowanym w pasie kółkiem jak miałem z 5 lat. I gdybym sam się nie uwolnił . No bym tam k***a zdechł.
Oczywiście nigdy później nie pływałem z kółkiem.

Rada dla rodziców, warto upewniać się czy kółko do pływania blokuje się wyłącznie pod ramionami.

Kat-men-Du

2019-06-03, 16:51
Jaka szkoda ze nie poszło to gówno na dno.

Anonimowyja

2019-06-03, 17:23
Bukaj1203 napisał/a:

jestem ratolem


Pisze się ratownikiem.
Szacun :ok:

exevan

2019-06-03, 20:20
Miałem podobnie, ale jakoś się wydostałem.. to nie było zabawne, wiek podobny... i jestem biały :D

Presty

2019-06-03, 23:17
Ale że murzyn ma basen?
Chyba ze w gościach są...