18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bas tak chodził że wysepki nie widział.

huncfot130 • 2020-12-07, 21:23
Chciał wyr*chać elkę a wyr*chała go wysepka...


nowynick

2020-12-08, 07:28
szpaks czy nie spax co to k***a za różnica? Elektrykę kładę zawodowo, wkręt to wkręt. Nie każdy musi znać budowlaną nowomowę....

Juzwa

2020-12-08, 09:23
Na tej wysepce to mu widelce wyleciały?

Jackub10000

2020-12-08, 10:12
Wrzucicie ten film na stop cham. Jeszcze nagrywający powinni dorzucić klakson i więcej kur... Niech inni też widzą jak u nas ns drogach panoszą się wysepki i L ki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2020-12-08, 10:15
Normalny by się zatrzymał i sprawdził czy auto się nadaje do dalszej jazdy, a ten zak***ił w krawężnik i dalej ogniem. Prawdziwy młody debil.

Cz...........as

2020-12-08, 10:29
nowynick napisał/a:

szpaks czy nie spax co to k***a za różnica? Elektrykę kładę zawodowo, wkręt to wkręt. Nie każdy musi znać budowlaną nowomowę....



Istotą napisania o szpaksach był ich rozmiar i wytrzymałość. Skręć sobie dach na murzyny do płyt GK. Zobaczysz wtedy że wkręt to wkręt :roll: To tak jak byś był murarzem i pie**olnął że bezpiecznik to bezpiecznik, co za różnica czy 4A czy 63A

wojtasbbi

2020-12-08, 10:44
35i napisał/a:

Czym przyj***na? Poproszę o tłumaczenie z podlaskiego.



To jest wkręt ciesielki konstrukcyjny

Patologia budowlańców określa je mianem Spax. Ta sama patologia budowlańców na wieszaki do profili mówi rigipsy. Gdzie rigips to marka budowlana ( płyty GK, profile , masy itd )

Podobnie jak na szlifierkę kątową mówią Diax a na młotowiertarke - BOSZ.


Z tą patologią wszechwiedzących ameb umysłowych mam codziennie do czynienia. Pracuję w hurtowni budowlanej.


A i ludzie jak robicie remonty to sprawdzajcie ile materiału poszło faktycznie a ile wasz kochany wykonawca wziął z hurtownii.

Zdrówka


;-)

keisats

2020-12-08, 11:13
Kim jest Elka i dlaczego nie dała się wyr*chać?

doopa

2020-12-08, 13:06
pewno seba bmwe jechał

35i

2020-12-08, 15:42
wojtasbbi napisał/a:

To jest wkręt ciesielki konstrukcyjny
Patologia budowlańców określa je mianem Spax. Ta sama patologia budowlańców na wieszaki do profili mówi rigipsy. Gdzie rigips to marka budowlana ( płyty GK, profile , masy itd )
Podobnie jak na szlifierkę kątową mówią Diax a na młotowiertarke - BOSZ.
Z tą patologią wszechwiedzących ameb umysłowych mam codziennie do czynienia. Pracuję w hurtowni budowlanej.
A i ludzie jak robicie remonty to sprawdzajcie ile materiału poszło faktycznie a ile wasz kochany wykonawca wziął z hurtownii.
Zdrówka



Dziękuję bardzo za tłumaczenie. Na szlifierkę kątową mówią też "biax". Jeszcze te pretensje w komentarzach, że ktoś nie zna slangu budowlańców. Nie każdy grypsuje.

Presty

2020-12-08, 17:43
Bas aż kamere podrywa przy każdym uderzeniu.
Piękna prowizorka :D :D :D

Lew

2020-12-08, 20:08
Wkręt wkrętowi nie równy. Nie spodziewałem się takiej "gównoburzy" na temat rodzaju i nazw wkrętów :D

Następnym razem napiszę Wkręt ciesielskie SPAX .
Aż strach pomyśleć co gdybym napisał - ciekawe czy użył komfirmanów xD

:lol:

pi...........ta

2020-12-08, 21:54
27 zł i całkowicie naprawi tego civica

djpyza

2020-12-08, 23:04
35i napisał/a:

Czym przyj***na? Poproszę o tłumaczenie z podlaskiego.



Tobie to nić nie wytłumaczysz bo nadzwyczajnie jesteś na to za tępy tłumaczenie nie pomoże xd szkoda czasu :(

wojtasbbi napisał/a:

młotowiertarke - BOSZ.



skończ pisać te swoje wypociny co to k***a jest młotowiertarke - BOSZ. k***a :D już się zjebie skompromitowałeś k***a młoto wiertarka k***a hahhahahahhaha jebłem ...

35i

2020-12-09, 05:49
djpyza napisał/a:

Tobie to nić nie wytłumaczysz bo nadzwyczajnie jesteś na to za tępy tłumaczenie nie pomoże xd szkoda czasu
skończ pisać te swoje wypociny co to k***a jest młotowiertarke - BOSZ. k***a już się zjebie skompromitowałeś k***a młoto wiertarka k***a hahhahahahhaha jebłem ...



Buaha ha, to się podlasiak zagotował. Jeszcze to amebowe "xd".

wojtasbbi

2020-12-09, 10:22
djpyza napisał/a:

Tobie to nić nie wytłumaczysz bo nadzwyczajnie jesteś na to za tępy tłumaczenie nie pomoże xd szkoda czasu
skończ pisać te swoje wypociny co to k***a jest młotowiertarke - BOSZ. k***a już się zjebie skompromitowałeś k***a młoto wiertarka k***a hahhahahahhaha jebłem ...



Co napisałem źle? Jesteś debilem?

Przecież są wiertarki i młotowiertarki. Klient przychodzi mówi, że szuka Bosza to już wiem że mu chodzi o młot wyburzeniowy, albo młotowiertarkę

Czego nie rozumiesz deklu?

djpyza napisał/a:

Tobie to nić nie wytłumaczysz bo nadzwyczajnie jesteś na to za tępy tłumaczenie nie pomoże xd szkoda czasu
skończ pisać te swoje wypociny co to k***a jest młotowiertarke - BOSZ. k***a już się zjebie skompromitowałeś k***a młoto wiertarka k***a hahhahahahhaha jebłem ...



Stwierdzam, że jesteś debilem. Albo po prostu pisałeś ten post pod wpływem czegoś. Nie wnikam.