18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bartosz Ostałowski - drifter, prawie kadłubek

Robiqu • 2017-05-28, 23:37
Bartek Ostałowski to polski drifter, którego w wieku 19 lat wypadek komunikacyjny pozbawił obu rąk.
Wrzucam filmik promujący jego występy w driftingu, bo prawie o nim nie słychać a gość na prawdę całkiem sobie radzi.
Film z jego oficjalnego kanału:


PA...........SM

2017-05-29, 02:05
Po jakiego ch*ja to robi? Na razie jest pół kadłubkiem, a w ciągu jednej sekundy może zostać KADŁUBKIEM :(

elfis

2017-05-29, 04:36
po h*ja pisać jak się jest idiotą /odpoczywam od bana, ale i tak wiadomo o kogo chodzi /

janlew

2017-05-29, 14:03
Jakby tak zadeklarował że do tego jest gejem, to byłby w Dzieńdobry TVN co rano.

SpirytusSalicylowy

2017-05-29, 20:25
Pamiętam jak ze 4 lata temu miałem okazję z nim zamienić parę słówek i kolega miał nam zrobić zdjęcie, więc z przyzwyczajenia chciałem z nim zbić żółwia :D

igorektgk

2017-05-29, 20:32
Niech się chłopak bawi.Rąk sobie już nie połamie.

dobra_kawa

2017-05-29, 20:55
@PANxxxBDSM
bo jest prze ch*jem? bo się nie załamał jak 95% ludzi po takim wypadku? wielki szacunek dla takich ludzi, kiedy człowiek ogląda takie filmiki to sam się na siebie wk***ia, że ciągle robimy sobie w życiu wymówki i idziemy na łatwiznę. Temat już był tutaj o tym gościu ale leci browar.

kapsiu

2017-05-29, 21:25
I cały kurs z rękoma na za piętnaście trzecia poszedł w p*zdu ....

Nieźle chłopakowi idzie.

cripkillah

2017-05-29, 23:06
A kobiety to z całym pakietem kończyn nadal nie potrafią zaparkować tyłem... Szacun dla gościa ;)

wowku

2017-05-29, 23:28
No i to k***a szanuje. Upór i zawzięcie w ukochanej pasji, a nie k***a 2 tysiące na etacie i płacze bo go k***a na komputer nie stać i nie ma dziewczyny, oj jakie życie przej***ne. Aż zacytuję mój ulubiony werset "nasze problemy to beka, pomyśl jak cierpi kaleka" a typek żyje lepiej niż 99% sadolowych (w pełni sprawnych) kozaków i spełnia swoje marzenia. PIWO!

koza102

2017-05-29, 23:30
Tez tak bym mogl jezdzic ale ja niestety mam rece.

gongo

2017-05-29, 23:32
Jak na moje to prawka mieć nie powinien, kierowca ma obowiązek udzielić pomocy przy wypadku. Niby jak on zrobi masaż serca/wezwie pomoc/użyje gaśnicy/wyciągnie ludzi z auta?

Nikodem_Szulcc

2017-05-30, 01:15
heh. Ale wiecie ze drift to zabawa dla "dzieci szczescia" ? im masz wiecej kapuchy tym masz lepszy sprzet, lepiej przygotowany i to naprawde nie jest trudna zabawa dla kogos kto radzi sobie troche lepiej niz przeciętny z prowadzeniem aut.

Oczywiście brawa i pokłony dla pana półkadłubka, ale sądze ze gdyby wsiadł w normalne powiedzmy rajdowe auto czy no nawet drifterskie ale standardowe, to za duzo by nie narobił :)

Poprostu ma fure przygotowaną do tego zeby ją prowadzic tak jak prowadzi, oczywiscie ma tam z 800KM sądze, czyli asfalt torowy, plus słabsze gumy i sie machnie dupcią bez problemu :)

Oczywiscie tak jak wyżej pisałem gratki, ale sądze ze jest spoooooro półkadłubków którzy nie mają tyle hajsu i raczej nie zaimponują niczym co moze byc podciągniete pod "a Ty jaką masz wymówke" ? Mimo że umięjętności mają nie rzadko w ch*j wieksze :)

NafazowanyKoleś

2017-05-30, 01:56
Hehe, wiecie czym gość się wyróżnia od was? Właśnie tym że jest j***nym kaleką. Dzięki rencie ma wyj***ne na robotę, zawsze ma jakieś tam zaplecze dzięki któremu przeżyje nawet jak mu się coś nie uda. A skoro już ma podstawę życia.. Czemu by go nie rozwinąć? Więc i to co mógł/pracę murzyna/ prostytucję/ sponsora czy cokolwiek wymyślił włożył w to co lubi i dzięki temu się spełnia, mamy teraz jego film na sadolu. Do tego pewnie jakieś 500+ i typ nie ma co robić tylko latać po torze.

Podejrzewam że nawet gdyby 1/4 plebsów z sadola miała za co rozwinąć swoją pasję i to zrobiła zamiast j***ć jak det na etacie to mielibyśmy tutaj wysyp filmów kto co robi i jaki jest zajebisty :krejzi:

Ale nie mamy, bo zdrowi jebią żeby chorzy et cetera + urzędowi balowali. Dlatego ch*j mu w dupe, niech się wypie**oli na nogi i je też straci.

lopez_

2017-05-30, 14:35
Całkiem sobie radzi? k***a, ten typ radzi sobie za kółkiem lepiej niż wielu pełnosprawnych, a i pewnie z codziennymi czynnościami też nie ma problemu.