18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BartekUSA lekcje odrobione?

vAndee • 2014-02-19, 16:21
znowu smiesznie wyszlo ;F

'' na co panie czekają ? '' :D :D


marna

2014-02-19, 20:45
Garownik napisał/a:

Co za j***ne dno. I wy jeszcze za to piwo dajecie?!



wstaw lepsze :kawa: pośmiejemy się

tomkararek

2014-02-19, 20:47
ze mu jescze nikt mordyy nie obilll

Ar...........an

2014-02-19, 21:05
A co tu się wyrabia, piwa nieletnim stawiacie? Tak? A kto wam pozwolił tu komenty wstawiać co? Zgłoszę to do moda.

maly007591

2014-02-19, 22:01
Ooo w moim mieście. Niezle. :-D

b1z

2014-02-19, 22:06
rozpie**ala mnie jak gościu podjeżdża pyta i za każdym razem wszyscy nagrywani spoglądają na siebie ze zdziwieniem :amused:

soczi

2014-02-19, 22:27
Nikogo nie śmieszy, a prawie 1000 piwek jest :D

LilL

2014-02-19, 23:29
Nosz k***a. Nie poznaje Was, takie gówno ma ponad 1k piw.
Taaaa, wiem k***a gusta. Chciałbym widzieć Wasza reakcje na tego gościa jakby Was zaczepił. W ch*j jestem ciekaw waszego zachowania sadolowi mordercy.


No ale ok. Wiem jestem zawistnym ch*jem i smieciem bo nie smieje sie razem z Wami.

PS.
Gdzie te czasy kiedy te filmy tego Bartka były cisniete ? chyba zapomnieli.

jazzma

2014-02-20, 00:17
torento napisał/a:



wiesz co to jest zawiść, durna pało? :D

czekam żeby go spotkać bo widzę po Gdańsku się wozi :D


Zawistny:
książkowo:
1. czujący silną niechęć, nienawiść do kogoś z powodu jego sukcesów, powodzenia, kierujący się tym uczuciem; pełen zawiści, bardzo zazdrosny;

Coś jeszcze Ci wytłumaczyć, "durna pało"? :banany:

issenpl

2014-02-20, 00:26
Szkoda że autor filmiku nie trafił na mnie. Jak bym tą k***ę wyciągną z tego samochodu to urwał bym mu ten parszywy świński ryj i nasrał do szyi, głową pograł bym w piłkę.

ps: naszczał bym na zwłoki
ps2: rozj***ł bym to auto i podpalił na koniec
ps3: ewentualnie bym go zaj***ł przejeżdżając po nim jego własnym samochodem
ps4: takie ch*jostwo tyle piw, WSTYD

vAndee

2014-02-20, 11:32
issenpl napisał/a:

Szkoda że autor filmiku nie trafił na mnie. Jak bym tą k***ę wyciągną z tego samochodu to urwał bym mu ten parszywy świński ryj i nasrał do szyi, głową pograł bym w piłkę.

ps: naszczał bym na zwłoki
ps2: rozj***ł bym to auto i podpalił na koniec
ps3: ewentualnie bym go zaj***ł przejeżdżając po nim jego własnym samochodem
ps4: takie ch*jostwo tyle piw, WSTYD



omg jaki bol dupy xD nie moge...

daniu9

2014-02-20, 17:42
W sumie tak patrzę, to tej koleżance w czarnych włosach i czerwonej kurtce chętnie bym zadał pracę domową i wstawił pałę Oo

quickxxx

2014-02-22, 01:06
Rozumiem w pełni ludzi którym się to nie podoba, jak i tym którym się podoba- teksty typu "jak dla mnie dno" czy "świetne" pod filmikami chyba każdy może uszanować, wymusić na kimś żeby mu się coś nie podobało czy podobało raczej się nie da.
Ale nie mogę pojąć jednej rzeczy: teksty typu "dobrze że na mnie nie trafiłeś bo bym ci zrobił (tu wstawić dość wyszukaną fantazje nekrofilsko-sadystyczną, ja takich nie mam to bym nie oddał zjawiska odpowiednio)" prawie zawsze padają z ust ludzi podających się za mniej-więcej 30 latków, czyli osób które powinny być ogromnie dojrzalsze ode mnie i innych kolegów forumowiczów w moim wieku. Nasuwa się więc pytanie czy na tym portalu oznaczenie wieku nie ma naprawdę żadnego znaczenia (pomijam nastolatków chcących wszystko oglądać i dających sobie 18 lat, każdy kto miał internet przed pełnoletnością kiedyś coś takiego zrobił) i są to pryszczate mordki chcące swe wypowiedzi podeprzeć tak dorośle brzmiącą cyferką, czy sadistic został zdominowany przez starych chłopów którzy do tej pory nie wyrośli z osiedlowej ławki...

GruniO

2014-02-26, 21:28
zajebisty gosciu!!! tylko ta muzyczka na koncu mnie juz dobija....