18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Barszcz ukraiński

yaiba • 2023-02-19, 20:49
Mam mieszane uczucia czy to transformers czy wylampucerowana bźdźwągła zza wschodniej granicy



Ale są tu specjaliści od takich osobników więc może się dowiem :D

Tradyt

2023-02-20, 00:53
Przecież to tranzystor po łapach widać jakie ma chłopskie . Dostał słusznie i jeszcze płacze i nagrywa .

mazga50

2023-02-20, 03:28
silwerbalk napisał/a:

Trans jak ch*j choć nie widać k***a jabłka Adama ale za to bary ma doj***ne nie jak kobieta ....



Też mi się wydaje, że oberwał za półprzewodnictwo...

PabloSkills

2023-02-20, 06:09
Aż mam ochotę poprawić temu Zochowi.

opółnocyuciebie

2023-02-20, 08:29
jeżeli myślisz, że to kobieta, to znaczy, że nie masz intuicji, a to prędzej czy później wróży kłopoty

Lukas84

2023-02-20, 09:16
PsikutaBezS napisał/a:

Nie odchyla się głowy do tyłu przy krwawieniu z nosa... Nie grzeszysz mądrością.



Czy to prawda, że podczas krwotoku z nosa powinniśmy odchylić głowę do tyłu?

Odpowiedziała
lek. med. Agata Szołdra-Seiler
specjalista otolaryngolog

Odpowiedź na to pytanie brzmi: nie. Podczas krwotoku z nosa nie odchylamy głowy do tyłu, nie kładziemy się. Tylko w ciężkim stanie ogólnym pacjenta układamy go na boku tak, aby krew mogła wypływać na zewnątrz. Jeśli nie zachodzi powyższa konieczność, to krwawiący z nosa siada, pochyla się do przodu, aby kontrolować wypływ krwi. Leżąc, czy odchylając głowę do tyłu możemy się zakrztusić lub zadławić spływającą krwią. Jeśli połkniemy sporą ilość krwi, spowoduje to nudności, bóle brzucha i następnie krwisto- fusowate wymioty oraz przez kilka dni będziemy oddawać czarny stolec sugerujący mylnie krwawienie z przewodu pokarmowego. W czasie krwawienia staramy się cały czas zachować spokój.

ChomikAdrian

2023-02-20, 09:47
Typowa lampucera ukraińska, zwyczajny glonojad banderowski.

BambiPMT

2023-02-20, 09:48
PsikutaBezS napisał/a:

Nie odchyla się głowy do tyłu przy krwawieniu z nosa... Nie grzeszysz mądrością.



Ta, te pedalskie nowomody. Głowę w przód i lód na kark. k***a pokaż mi jak się tak krew z nosa tamuje.

Tedi0

2023-02-20, 12:54
To w Polsce?