18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bardzo uczciwi i mocno opaleni biali mieszkańcy USA...

Halman • 2019-02-08, 18:12

...pobierają przypadkowy zasiłek

Rozjebie

2019-02-09, 10:55
Tak a propos niewolnictwa. pie**olone nieroby łapią się tego niewolnictwa jak tonący brzytwy, żeby tylko wymigać się od roboty i coś ugrać udając pokrzywdzonego. Niewolnictwo istniało tysiące lat, nie tylko dotknęło biednych murzynów, ale również białych, azjatów i rudych. Jednym słowem wszystkich, na wszystkich kontynentach. W naturze ludzkiej jest wykorzystywanie SŁABSZYCH, a nie CZARNYCH. Niech się pie**olone czarne nieroby z USA cieszą, ze ich pradziadków wywieziono do tego kraju, w którym teraz maja godne życie na socjalu. Gdyby nie zasługa białych, to by teraz dalej biegali z dzidą po sawannie i palili siebie nawzajem na stosach po oskarżeniach o czary

Aha, no i jeszcze przecież tym baranom w 1865 r biali swoja własna krwią, potem i łzami wywalczyli wolność. A te k***y maja jeszcze czelność oskarżać białych o rasizm

nwtinamou

2019-02-09, 11:33
Mam plan. Postawiłbym takiego busa w najciemniejszej dzielnicy najciemniejszych slamsów Bronxu i zostawił tak otwarte burty. Z daleka z satysfakcją obserwowałbym jak rozkradają wszystkie berlinki,i jogurty i inne takie, nasączone laxigenem :)

Halman

2019-02-09, 11:37
up@ nie można bo to rasizm...

Janusz_k

2019-02-09, 12:43
Coordinator napisał/a:

Tak a propos niewolnictwa. pie**olone nieroby łapią się tego niewolnictwa jak tonący brzytwy, żeby tylko wymigać się od roboty i coś ugrać udając pokrzywdzonego. Niewolnictwo istniało tysiące lat, nie tylko dotknęło biednych murzynów, ale również białych, azjatów i rudych. Jednym słowem wszystkich, na wszystkich kontynentach.



Masz piwo, gdyby nie biały w afryce nadal by byli w epoce kamienia, zreszta można sobie poglądać jak tam żyja plemiona oglądając cejrowskiego.


TB303

2019-02-09, 15:13
buszujacy napisał/a:

a emerytami , których upodlono za komuny, a teraz przedłuża sie ich wegetacje dając emerytury, które nie pozwalają żyć godnie?


A wiesz gdzie ja to mam? To nie jest powód, by zachowywać się jak bydło. Jest wielu takich emerytów "upodlonych" przez komunę, a jednak nie wypleniło to z nich ludzkich zachowań. Moje babcie i dziadkowie jakoś się tak nie zachowują, mimo, że PRL odcisnął na nich swoje piętno. Dalej bez narodowego kontekstu: Dla mnie bydło to bydło i nie będę stawiał jednego nad drugim. To moje zdanie, nie musicie się zgadzać - macie do tego prawo. Tak samo jak ja mam prawo nie zgadzam się z tym, co piszecie.
buszujacy napisał/a:

Bez narodowego kontekstu powiadasz ? Robisz z nas głupków?


Nie musisz w to wierzyć, mam to w dupie szczerze mówiąc. Zresztą, naprawdę sądzicie, że spośród tysięcy emerytów, żaden nie kradnie np. podczas wyżej przeze mnie wymienionych promocji? Nie bądźcie śmieszni :lol:
Owlman napisał/a:

Które z nich było 200 lat niewolnikiem?


Ja bym zapytał inaczej: Co mają dzisiejsi biali do tego, co było 200 lat temu?

TurboGrzesznik

2019-02-10, 02:32
Co wy pie**olicie towar jest ubezpieczony i tak czy siak byłby przepie**olony. To jak z towarem zatrzymanym w urzędzie celnym, jest do utylizacji wg prawa, a po co utylizować już lepiej niech biedni maja