18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bardzo sadystyczne pytanie - Szukam więziennych gwałtów

forii • 2015-03-18, 01:09
Nie wiem czy mieliście tutaj takie pytanie ale od zawsze jakoś ciekawy byłem jak wygląda taki gwałt typowo więzienny albo nawet nie więzienny, chodzi mi o gwałt w dupake przez innego gościa. Tak zeby bylo widac jak ten gosciu cierpi i umiera z bólu i dupa mu pęka.

Serio pytam, moze to wygladac jakbym trolował ale mam jakąś taką dziwną fantazje, nie, nie jestem gejem, nie bylem r*chany w dupe i nie chcialbym tego ale jakos chcialbym zobaczyc jak inny gosciu jest j***ny :D D #sadistic4ever

Pierre d'Ollony

2015-03-18, 22:26
forii napisał/a:

(...) jakoś ciekawy byłem jak wygląda taki gwałt typowo więzienny albo nawet nie więzienny, chodzi mi o gwałt w dupake przez innego gościa
(...)
nie, nie jestem gejem



Czy ty k***a widzisz co napisałeś?

forii

2015-03-18, 22:50
Pierre d'Ollony napisał/a:



Czy ty k***a widzisz co napisałeś?



wiedzialem ze ktos sie przyczepi.. chodzi ci ze wg ciebiejestem gejem ta?xd uwierz mi ze nie, jara mnie jednak cierpienie innych ludzi i przykladowo w porownaniu do innych rzeczy jakie tu widzialem na sadisticu, chcialbym zobaczyc jak jakis gosciu cierpi i walczy o zycie podczas gdy inni walą go w dupe ;d
(bo jak facet r*cha typiarke juz widzialem i nic ciekawego.. owszem niezle ale słabo udają) dlatego szukam czegos prawdziwego, jakiegos filmiku z wieziennych kamer, no nie musi byc w wiezieniu.
Po prostu jak widzieliscie gdzies jakis filmik albo wiecie gdzie taki znajde, z tym ze gosciu jest gwalcony przez innego grubasa czy cos to dajcie znac ;d
niew iem jak to napisac boze :d

https://www.youtube.com/watch?v=11PMMnTlgE0

cos znalazlem ale nic nie widac i wiadomo ze udawane....