18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bardzo nieroztropnie Panie kierowco...

huncfot130 • 2020-05-19, 20:50
Takie manewru dawno nie widziałem...




Pożyczyłem z 3miasto.pl

Mgmacius

2020-05-19, 20:59
Przecież to warszawska codzienność. Każdy ma zielone z urodzenia. pie**oli go czy inny może czy nie, on jedzie. Z reszta wielu nawet na światło nie patrzy... wyobraź sobie taka akcje, miałem w tramwajach. Stoję sobie grzecznie na przystanku, zaraz pare metrów dalej stoi volvo. W takiej samej pozycji jak nagrywający na filmiku, ja jestem na środku wyspy z jego lewej. 30 metrów żółtego tramwaju. Ślepy by zobaczył. On ma zielone na wprost i ja mam. On rusza i ja ruszam. On skręca w lewo, ja jadę prosto. JEB. Nawet nie zdążyłem zahamować. Koleś po prostu wj***l się pod woz... Prędkości mizerne, wiec tylko zgniecione drzwi... może nawet szło to wyklepać? Jak już się wykaraskal z pojazdu idzie wk***iony do mnie. Mordę drze jak głupi, zielone k***a! Zielone!
Policja właśnie stała na przejściu, słownie dwa metry dalej. Usłyszeli ze miał zielone. Ja się zaśmiałem. Oni się zaśmiali. Wyjęli bloczek i piszą - koleś się piekli, zielone k***a! Zielone! A ja mu w oczy: a ja k***a jakie, niebieskie? Wypisali, puścili nas pare minut później. Zielone. k***a.

smoke86

2020-05-20, 00:00
Ostatnie filmy pokazują, że "debil w audi" to najwyraźniej nowy gatunek kierowcy

Insaner

2020-05-20, 00:04
Nie wiem co to za skrzyżowanie i jak jest osygnalizowane, ale przypuszczam że miał osobny pas do lewoskrętu i być może zielone światło ze strzałką - w efekcie przyspieszył i zapomniał się, że po drodze zaraz za zakrętem czeka na niego światło czerwone. Głupi manewr i nie ma dla kierowcy jakiegoś sensownego usprawiedliwienia, ale mógł się po prostu zagapić i tyle. Sam widziałem podobne akcje - szczególnie na wielo-wlotowych rondach na których w celu np. zawrócenia mamy po drodze czasem i 5 sygnalizatorów ustawionych pod dużym kątem.

DanWPR

2020-05-20, 03:31
Mgmacius napisał/a:

Przecież to warszawska codzienność.



Zdarzenie miało miejsce w Gdańsku na skrzyżowaniu Al.Grunwaldzkiej z Al. Żołnierzy Wyklętych a nie w Warszawie.


InnyName

2020-05-20, 07:22
Galeria baltycka, 76 świateł na jednym skrzyżowaniu, wcale się nie dziwie. Ogólnie trójmiasto, tutaj trzeba nak***iaćalbo 110km/h, albo jechać na co drugim czerwonym, albo stać na czerwonej fali. I to takiej fali że jak dojedziesz z jednych świateł to się dopiero zapala czerwone. I tak można od Gdańska do samego centrum Gdyni z sopotem włącznie.

j***ny tristar

Erich_Priebe

2020-05-20, 08:22
Ciekawe czemu audi i bmw przyciąga debili. To musi być jakaś korelacja między małym ilorazem inteligencji a wyborem

DużyKutas

2020-05-20, 11:56
To skrzyzowanie na tym portalu to jest chyba juz legendarne.

Marcmich

2020-05-20, 19:47
przejeżdżałem w momencie gdy Straż ich ogarniała...Na co liczył w tym Kałdi?

Su...........wn

2020-05-20, 20:00
InnyName napisał/a:

Galeria baltycka, 76 świateł na jednym skrzyżowaniu, wcale się nie dziwie. Ogólnie trójmiasto, tutaj trzeba nak***iaćalbo 110km/h, albo jechać na co drugim czerwonym, albo stać na czerwonej fali. I to takiej fali że jak dojedziesz z jednych świateł to się dopiero zapala czerwone. I tak można od Gdańska do samego centrum Gdyni z sopotem włącznie.
j***ny tristar



Też mnie to wk***ia.
Tristar z dupy.