18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bardzo mi Milo...

krzyks • 2018-02-26, 14:06
...czyli fragment wykładu Milo Yiannopoulos`a W Australii.



Wersja YT z napisami
spoiler

I kto to mówi :amused:

W spojlerze luźne tłumaczenie za W Polityce

spoiler



Link do komentarzy na FB

hellbwoi

2018-02-26, 14:12
Polska Sebastionem Demokracji w Standupowym wykładzie żydowskiego geja, który ma czarnego męża. No to się czuje dowartościowany.

Wiewór

2018-02-26, 14:15
Hej ziomuś. Dla nas to ty nie jesteś żydek i gej.

Dannybow

2018-02-26, 14:37
Cytat:

Polska Sebastionem Demokracji w Standupowym wykładzie żydowskiego geja, który ma czarnego męża. No to się czuje dowartościowany.



Jesteś idiotą. Słuchałeś/czytałeś ze zrozumieniem? ch*j mnie boli czy facet jest gejem czy nie, nie zaglądam mu do łóżka a nie wygląda mi na spedalonego pie**olca który skory jest biegać po marszach równości z dupą i ku*asem na wierzchu udając, że demonstruje wolność,poprawność, tolerancję.

Tym bardziej go szanuję BO jest gejem i żydem. A mimo to nie boi się mówić prawdy. I nie ulega kampanii nienawiści jakoby nasz kraj to była zacofana zaściankowa kraina gdzie żydów mordują w obozach a pedałów zamykają w więzieniach.

To co usłyszałem ja to coraz rzadziej spotykany na świecie rozsądek. On wie kim jesteśmy i zna historię. Jednocześnie dostrzega, że zachód to j***ni hipokryci, którzy 70 lat po wojnie robią z nas nazistów. Ciesze się, że takie głosy są bo to znaczy, że nie wszystkim odebrało mózgi. I powinniśmy się cieszyć, że ktoś takie zdanie publicznie wypowiada i edukuje ludzi.

hellbwoi

2018-02-26, 14:46
@up Dulszczyzna wiecznie żywa... można też podciągnąć to pod oportunizm...

Widzisz i słuchałem i obejrzałem, koleś mówi prawde ale to ta prawda co to każdy sebastian chce ją usłyszać, żeby poczuć się lepszy...

Ja nie muszę tego usłyszeć od nikogo, bo akurat to o moim kraju wiem, choć nie do końca to wszystko takie różowe.

Gosciu wygląda jak johny bravo a jego wykład jak sobotni stand-up i o tyle o ile osobiście mam w poważaniu personalne preferencji ludzi tudzież użytkowników sadola to jednak wiem, że gdyby gość mówi o równości albo LGBT wyj***libyście go w kosmos szybciej niż elon musk teslę, alę że mówi to co "młodzi patrioci" chcą usłyszeć gotowiście zrezygnować ze swoich uprzedzeń i postawić mu pomnik.

lm65

2018-02-26, 14:57
"Gej żyd w związku z murzynem... a mówi do rzeczy" - kurczę przeczytałem (mówi do rzeszy)

100Burned

2018-02-26, 15:03
Aaa czyli on faktycznie jest pedałem. W takim razie sram na jego wywody.

krasnal_hałabała

2018-02-26, 15:36
To jest ten koleś z Mołdawii od Dragostea din Tei?

Loaloa

2018-02-26, 15:39
Cytat:

Europa Wschodnia pokazuje, że ma kręgosłup. Polska jest teraz jednym z bastionów wolności i cywilizacji



Tak dobrego standupowego żartu naprawdę dawno nie słyszałem. Ma gościu talent. Ciekawe czy po kilkutygodniowym pobycie w cebulandii nadal uważałby ten sp***olony kraik za bastion cywilizacji.

100Burned

2018-02-26, 15:41
up Bastion wolności i cywilizacji to twoja dupa.



EDIT abraxiu zamiast piwka wyślij loaloa zdjęcia swojego mikroskopijnego przyrodzenia na pw, w ten sposób faktycznie go docenisz :kawa:

krzyks

2018-02-26, 15:44
Loaloa napisał/a:



Tak dobrego standupowego żartu naprawdę dawno nie słyszałem. Ma gościu talent. Ciekawe czy po kilkutygodniowym pobycie w cebulandii nadal uważałby ten sp***olony kraik za bastion cywilizacji.



Uderz w stół a Loaloa się odezwie. :wyj***ne:
P.S.
Mowa o Polsce, a nie kraju cebulą i czosnkiem pachnącym :kawa: