18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bardzo ładnie się nagra...

Halman • 2020-05-11, 13:11

zatrzymają go spaletowane płyty chodnikowe na poboczu...
19 latek bez prawa jazdy ranny trafi do Omskiego szpitala, Rosja.

dżonyłojlker

2020-05-11, 13:23
Szkoda, że nie wyj***ł w tego pajaca co słucha tego rzępolenia.

zdun

2020-05-11, 15:11
Przyfarcił, powinien zrobić przelew do Torunia. Z tym słupem nie było by kolorowo.

Roman270297

2020-05-11, 17:58
I taki debil zawsze przeżyje.

solltys

2020-05-11, 18:23
dignogato napisał/a:

Szkoda, że nie wyj***ł w tego pajaca co słucha tego rzępolenia.



Nigdy nie zrozumiem przypie**alania się do cudzych gustów muzycznych.

Warystor

2020-05-11, 19:46
Jak można słuchać muzy na takim przesterze.

StaraKacapka

2020-05-11, 19:59
U ruskich już czerwiec. A to podobno zacofany kraj. :lol:

dżonyłojlker

2020-05-11, 20:16
solltys napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem przypie**alania się do cudzych gustów muzycznych.



Chodziło mi raczej o to, jak to rzęzi (może nie dość precyzyjnie się wyraziłem). Co do gustów, to z chęcią się przypie**olę. Napisałeś, że nie rozumiesz. Już wyjaśniam: jeśli ktoś słucha ch*jowego gówna, to oznacza, że jest debilem, to bardzo proste. Chyba nie "powiesz", że jeśli ktoś słucha disco polo lub tego obecnego polskiego "rapu", to dobrze o nim świadczy?

solltys

2020-05-12, 17:02
dignogato napisał/a:

Chodziło mi raczej o to, jak to rzęzi (może nie dość precyzyjnie się wyraziłem). Co do gustów, to z chęcią się przypie**olę. Napisałeś, że nie rozumiesz. Już wyjaśniam: jeśli ktoś słucha ch*jowego gówna, to oznacza, że jest debilem, to bardzo proste. Chyba nie "powiesz", że jeśli ktoś słucha disco polo lub tego obecnego polskiego "rapu", to dobrze o nim świadczy?



Uważam że takie problemy ma się maksymalnie do 18 roku życia gdy nie słucha się tego co się chce tylko tego czego słucha otoczenie i nie wypada odbiegać od nich w obawie przed wyśmianiem. Normalny człowiek ma w ch*ju czy ktoś słucha disco polo czy muzyki klasycznej.

Ta...........ku

2020-05-12, 18:20
dignogato napisał/a:

Chodziło mi raczej o to, jak to rzęzi (może nie dość precyzyjnie się wyraziłem). Co do gustów, to z chęcią się przypie**olę. Napisałeś, że nie rozumiesz. Już wyjaśniam: jeśli ktoś słucha ch*jowego gówna, to oznacza, że jest debilem, to bardzo proste. Chyba nie "powiesz", że jeśli ktoś słucha disco polo lub tego obecnego polskiego "rapu", to dobrze o nim świadczy?



Musisz mieć bardzo smutne życie gościu

dżonyłojlker

2020-05-12, 21:50
solltys napisał/a:

Uważam że takie problemy ma się maksymalnie do 18 roku życia gdy nie słucha się tego co się chce tylko tego czego słucha otoczenie i nie wypada odbiegać od nich w obawie przed wyśmianiem. Normalny człowiek ma w ch*ju czy ktoś słucha disco polo czy muzyki klasycznej.



To co napisałeś, nie zbyt dobrze o Tobie świadczy.

TajemniczeGrzmotyWNocniku napisał/a:

Musisz mieć bardzo smutne życie gościu



Widać bardzo Cię to ubodło. Prosta muzyka dla prostych ludzików, każdy to wie.