18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bardzo krótki rowerowy 8

~Sunday • 2020-10-09, 20:37

Przykra sprawa.

Znawca_Cipek

2020-10-09, 20:46
Dziewczyny, zdradze wam tajemnice. Kop w jaja wcale tak mocno nie boli, jakby to wynikalo z filmikow.
Zeby dobrze trafic w jądro, to trzeba by niezle przycelowac. Uda sie raz na 1000 razy.
Dlatego nie probujcie tego w samoobronie, bo mozecie sie zdziwic. To tylko faceci na 99% filmikow udają, ze tak strasznie boli, zeby pokazac, jakie mają wielkie jaja i jak strasznie boli.
Dowod zaraz bedziecie mialy, jak pojawi sie tu wysyp samców alfa, ktorzy napiszą, ze mnie poj***lo i boli ich na samą myśl.

Hexagon

2020-10-09, 21:03
up Farinelli twój komentarz sie nie liczy..... pusta skarpetko.... zanwca cipek buhahahahahah

znawca cipek to ksywka twojej mamusi kastracie :)

Znawca_Cipek

2020-10-09, 21:14
Up. Widzicie, jest juz pierwszy frustrat.

Hexagon

2020-10-09, 21:34
uważaj co piszesz o mamie :)

xXx5226

2020-10-09, 21:57
Znawca_Cipek napisał/a:

Dziewczyny, zdradze wam tajemnice. Kop w jaja wcale tak mocno nie boli, jakby to wynikalo z filmikow.
Zeby dobrze trafic w jądro, to trzeba by niezle przycelowac. Uda sie raz na 1000 razy.
Dlatego nie probujcie tego w samoobronie, bo mozecie sie zdziwic. To tylko faceci na 99% filmikow udają, ze tak strasznie boli, zeby pokazac, jakie mają wielkie jaja i jak strasznie boli.
Dowod zaraz bedziecie mialy, jak pojawi sie tu wysyp samców alfa, ktorzy napiszą, ze mnie poj***lo i boli ich na samą myśl.



Ciekawa teoria. Weź ją jakoś udowodnij. Nie wiem, skocz okrakiem na jakąś rurę, albo może niech Cie ktoś kopnie na ulicy. A materiał filmowy wrzuć jako dowód chyba że się od razu przyznasz że wykastrowałeś się by nosić te męskie spodnie rurki i dlatego takie teorie głosisz.

janlew

2020-10-09, 22:01
Znawca_Cipek napisał/a:

Dziewczyny, zdradze wam tajemnice. Kop w jaja wcale tak mocno nie boli, jakby to wynikalo z filmikow.
Zeby dobrze trafic w jądro, to trzeba by niezle przycelowac. Uda sie raz na 1000 razy.
Dlatego nie probujcie tego w samoobronie, bo mozecie sie zdziwic. To tylko faceci na 99% filmikow udają, ze tak strasznie boli, zeby pokazac, jakie mają wielkie jaja i jak strasznie boli.
Dowod zaraz bedziecie mialy, jak pojawi sie tu wysyp samców alfa, ktorzy napiszą, ze mnie poj***lo i boli ich na samą myśl.


Nie zdradzasz chłopaku tajemnicy. Poprostu masz mikro jądra, i stąd ten pogląd. Potwierdzają to brednie jakie wypisujesz:
- "Znawca_Cipek"
- "Dziewczyny, zdradze wam tajemnice."
- "faceci na 99% filmikow udają, ze tak strasznie boli, zeby pokazac, jakie mają wielkie jaja"
- "jak pojawi sie tu wysyp samców alfa"
Jak mówi stare chinskie przysłowie: "Pól p*zdy pół ptacha taki ciebie wiracha"
*Prawdopodobnie to przysłowie mówi o pół c**ach - pół mikro-jądrowcach ...więc chyba pasuje
**Normalnego chłopa kop w jaja, boli jak sk***ysyn

***A filmik wygląda na ustawkę

35i

2020-10-09, 22:47
xXx5226 napisał/a:

Ciekawa teoria. Weź ją jakoś udowodnij. Nie wiem, skocz okrakiem na jakąś rurę, albo może niech Cie ktoś kopnie na ulicy. A materiał filmowy wrzuć jako dowód chyba że się od razu przyznasz że wykastrowałeś się by nosić te męskie spodnie rurki i dlatego takie teorie głosisz.



Nie gadaj, trochę racji ma, ale tylko trochę. Teoretycznie ku*as zasłania jajka przed czołowym zderzeniem, więc większość takich zdarzeń kończy się uderzeniem stosunkowo mało czułą pytą. Natomiast trafia się przypadkowe trafienie jajkiem w barierkę (np. metro) lub przysiądnięcie na jajku (szczególnie u osób otyłych). Siad na własnym jajku jest podobno bardzo bolesny. Widziałem kiedyś złotówę (dziadek koło 70), który próbował sobie usiąść w warsztacie samochodowym po 10 minutach oczekiwania (pewnie się zmęczył). Mało się nie przebił przez sufit.

Znawca_Cipek

2020-10-09, 22:56
35i napisał/a:

Nie gadaj, trochę racji ma, ale tylko trochę. Teoretycznie ku*as zasłania jajka przed czołowym zderzeniem, więc większość takich zdarzeń kończy się uderzeniem stosunkowo mało czułą pytą. Natomiast trafia się przypadkowe trafienie jajkiem w barierkę (np. metro) lub przysiądnięcie na jajku (szczególnie u osób otyłych). Siad na własnym jajku jest podobno bardzo bolesny. Widziałem kiedyś złotówę (dziadek koło 70), który próbował sobie usiąść w warsztacie samochodowym po 10 minutach oczekiwania (pewnie się zmęczył). Mało się nie przebił przez sufit.



No wlasnie. Ilu widziales w zyciu siadajacych facetow? Tysiace razy? A ilu przy siadaniu usiadlo na jajo tak, ze sie malo przez sufit nie przebilo? Jeden. Tak samo jest z kopem. Jeden na 1000 sie uda. A na filmikach KAZDY maczo wyje i zwija sie z bolu, jakby mial krecenie wora robione.
Dlatego jeszcze raz ostrzegam, drogie Panie.

35i

2020-10-09, 23:01
Znawca_Cipek napisał/a:

No wlasnie. Ilu widziales w zyciu siadajacych facetow? Tysiace razy? A ilu przy siadaniu usiadlo na jajo tak, ze sie malo przez sufit nie przebilo? Jednego. Tak samo jest z kopem. Jeden na 1000 sie uda. A na filmikach KAZDY maczo wyje i zwija sie z bolu, jakby mial krecenie wora robione.



Masz racje, teraz to jest pedalstwo i ch*j, prawie jak w piłce nożnej. Za młodu jak się wyj***łem na rowerze, po prostu wsiadałem i jechałem dalej.

xXx5226

2020-10-09, 23:42
35i napisał/a:

Nie gadaj, trochę racji ma, ale tylko trochę. Teoretycznie ku*as zasłania jajka przed czołowym zderzeniem, więc większość takich zdarzeń kończy się uderzeniem stosunkowo mało czułą pytą. Natomiast trafia się przypadkowe trafienie jajkiem w barierkę (np. metro) lub przysiądnięcie na jajku (szczególnie u osób otyłych). Siad na własnym jajku jest podobno bardzo bolesny. Widziałem kiedyś złotówę (dziadek koło 70), który próbował sobie usiąść w warsztacie samochodowym po 10 minutach oczekiwania (pewnie się zmęczył). Mało się nie przebił przez sufit.





Znawca_Cipek napisał/a:

No wlasnie. Ilu widziales w zyciu siadajacych facetow? Tysiace razy? A ilu przy siadaniu usiadlo na jajo tak, ze sie malo przez sufit nie przebilo? Jeden. Tak samo jest z kopem. Jeden na 1000 sie uda. A na filmikach KAZDY maczo wyje i zwija sie z bolu, jakby mial krecenie wora robione.
Dlatego jeszcze raz ostrzegam, drogie Panie.



Był sadistic a zrobiło się forum dla kastratów, ehhh...

alucard321

2020-10-10, 08:55
Czekam na materiał Znawcy_Cipek (nie wiem co próbuje sobie tym Nickiem udowodnić) na którym bezsprzecznie dowodzi swoich teorii w praktyce.

Cudak

2020-10-10, 13:34
Te rowerki, deskorolki i inne p*zdusiowe hulajnogi robią się powoli nudne. To jeszcze sadistic czy już smiechu warte?