18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bardzo krótka kariera artystów

Halman • 2019-12-19, 07:31


Cytat:

Zniszczenia mienia to jedna z grup przestępstw, w których ściganiu monitoring oddaje nieocenione zasługi.
Zapisy dokonań zniszczeń, ukazujące sprawców to cenny materiał dowodowy, a czasem czynnik decydujący
o błyskawicznym zatrzymaniu sprawcy. Tak było również w tym przypadku.

Dwaj mężczyźni dokonali zniszczenia elewacji jednego z budynków w Sosnowcu. Dzięki analizie zapisu monitoringu
można było z dużą precyzją określić gdzie się udali. Natychmiastowe działanie policjantów, współpracujących z operatorem
miejskich kamer, dały efekty.

Chwilę po tym, jak mężczyźni dokonali zniszczenia elewacji, dwaj mężczyźni zostali namierzeni w jednym z barów.
Okazali się nimi 24 i 27-letni mieszkańcy Sosnowca. Sprawca, który naniósł napisy na elewację, za zniszczenie mienia może
trafić do więzienia nawet na 5 lat.




Źródełko

taki talent zmarnować... :krejzi:

No...........iX

2019-12-19, 11:00
Czy ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć, dlaczego oni marnują czas i pieniądze żeby nabazgrać coś na ścianie?
Jak to możliwe, że od tylu lat robią to debile na całym świecie?

Erich_Priebe

2019-12-19, 11:22
poligon6 napisał/a:

Maja pecha chłopaczki. Gdyby byli z KOD i malowali "antysystemowe" hasła to sedzia by ich uniewinnił i jeszcze pochwalił. w takim poj***nym kraju zyjemy że jakaś KOD-omicka padlina moze bezkarnie mazać sprajem.



Morda psie. Tyle wart ten wasz j***ny PiS co ten kod pie**olony. Obyście k***y pisowskie i postkomunistyczne zdechły w męczarniach

poligon6 napisał/a:

Maja pecha chłopaczki. Gdyby byli z KOD i malowali "antysystemowe" hasła to sedzia by ich uniewinnił i jeszcze pochwalił. w takim poj***nym kraju zyjemy że jakaś KOD-omicka padlina moze bezkarnie mazać sprajem.



Morda psie. Tyle wart ten wasz j***ny PiS co ten kod pie**olony. Obyście k***y pisowskie i postkomunistyczne zdechły w męczarniach

poligon6

2019-12-19, 11:31
Erich_Priebe napisał/a:

Morda psie. Tyle wart ten wasz j***ny PiS co ten kod pie**olony. Obyście k***y pisowskie i postkomunistyczne zdechły w męczarniach



Skup się to nie jest trudne. Po pierwsze masz racje, sa siebie warci. Ale pisałem o tym że KOD-omickie k***y moga mazac sprajem po murach i sąd im nic nie robi, mimo ze demoluja przestrzeń miejska jak te dwa przygłupy z filmu.

Wiewór

2019-12-19, 12:17
Jaki kraj taki Banksy.

NataliaW

2019-12-19, 13:32
Dlaczego w Singapurze nie ma wandali? Bo tam kara za wandalizm jest chłosta.

silwerbalk

2019-12-19, 14:06
Ja pie**ole ja rozumiem grafitti na sicanach szarych starych remontu.... Ale za tagowanie to bym kopał po ryju szczególnie że większość tych tagów to za ch*ja nawet się nie rozczytasz równie dobrze mógłby napie**alać w zygzaki....za tagowanie biorą się beztalencia i patusy j***ć tagów spreyem po ryju... :roll:

Policeman

2019-12-19, 14:38
otomin napisał/a:

Zapewne patroci. I po ch*j takie rzeczy robić? Z czasem jest coraz wiecej durni i debili bo takie czasy nastały. Bycie debile jest na modzie.



Patrząc po tym jak piszesz, z całą pewnością zaliczasz się do grona debila, patrząc po tym CO piszesz - z całą pewnością jesteś też ścierwem.
Nie pozdrawiam.

Artyści powinni dostać karę cielesną i koszty napraw. Same koszta nic nie znaczą, mamusia czy tatuś zapłacą, pewnie tak samo jak otomin siedzą na garnuszku rodziców albo na rencie babci.


stefanwtiorturiowanyprzez

2019-12-19, 19:37
Rannhide napisał/a:

5 lat xD jak mnie śmieszy to pisanie ile komu za co grozi a jest to tak z ch*ja wyssane że szok. Już widzę jak zamykają bezmozga na 5 lat za mazanie po ścianach. Powie w sądzie że pożyczy karcher od Ziomka i za 10 min tego nie będzie i to powinno być tyle, wiecej hajsu podatników zostanie na rozj***nie.



Bo to powinno się pisać,że do 5 lat grozi z tego artykułu,bo są różne sytuacje np za malowanie na zabytku bardzo ważnym historycznie dla społeczeństwa szkodliwość będzie większa,a za to góra zawiasy wyłapie,albo pokrycie szkód i kurator.

mygyry

2019-12-19, 20:11
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Bo to powinno się pisać,że do 5 lat grozi z tego artykułu



A widzisz k***a jakąś różnicę, że
Cytat:

może
trafić do więzienia nawet na 5 lat.

?