18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bardzo dziki wschód...

Halman • 2024-03-05, 08:09

dobrze widzicie i słyszycie, toć kacapszczyzna...

Lo...........cz

2024-03-05, 08:16
Jedyne co mogło by uratować rosję (a nie koniecznie). To exterminates wszystkich obywateli i zasiedlenie ziemi cywilizowanym społeczeństwem.

Janko

2024-03-05, 08:38
Lord_Slizgacz napisał/a:

Jedyne co mogło by uratować rosję (a nie koniecznie). To exterminates wszystkich obywateli i zasiedlenie ziemi cywilizowanym społeczeństwem.



Inżynierami z Azji
W europie już ich jest cała masa i ubogacają Europejczyków

Lo...........cz

2024-03-05, 08:53
Janko napisał/a:

Inżynierami z Azji
W europie już ich jest cała masa i ubogacają Europejczyków


Jedyne co to Hindusi w GB robią kariery medyczne. PO OC dobre. Co do reszty to bydło.

gucio_gu

2024-03-05, 09:03
W sumie słabo bo nie mieli czym szyby nawet rozbić.

Veni_Vidi

2024-03-05, 09:41
"To alkohol! Jest pan usprawiedliwiony"

kris1978

2024-03-05, 10:23
Oglądam to coś i się zastanawiam nad głupim, marnym ruskim losem. Kraj onucą śmierdzący, zachwala sobie rządy putlera a wokoło widać biedę i totalny syf. Pospolity kacap, wciąż jeździ ladą, pamiętająca jeszcze czasy Gorbaczowa, drogi tak dziurawe że przypominają Skate park a dookoła tylko sporadycznie jakieś sklepy z w miarę nowoczesnym wystrojem. Łady w Polsce z 10 lat już nie widziałem a przecież polska to wciąż jest biedny kraj.

psotny_fiutek

2024-03-05, 11:19
kris1978 napisał/a:

Oglądam to coś i się zastanawiam nad głupim, marnym ruskim losem. Kraj onucą śmierdzący, zachwala sobie rządy putlera a wokoło widać biedę i totalny syf. Pospolity kacap, wciąż jeździ ladą, pamiętająca jeszcze czasy Gorbaczowa, drogi tak dziurawe że przypominają Skate park a dookoła tylko sporadycznie jakieś sklepy z w miarę nowoczesnym wystrojem. Łady w Polsce z 10 lat już nie widziałem a przecież polska to wciąż jest biedny kraj.



A wiesz że jak zmienisz tylko dwa słowa na : ukrowskim i zeleńskiego, wszystko będzie idealnie pasować do rzeczywistości. Nawet mieli tego samego kacyka partyjnego Gorbaczowa, jeden mir... A wiesz dlaczego ?

Bo KACAP i kacapia to ludy i krainy na wschód od Buga ! 30 lat przemysłowo i 50 lat mentalnie za Polską ! Ot co !


Alosza

2024-03-05, 11:47
Przykład pokazujący wyższość kulturowąj Rusinów postępującycych
z poszanowaniem zycia, nad amerykańskimi Kacapami strzelającymi bez opamietania i pogardą dla konsekwencji swej samowoli.

Aaltonen

2024-03-05, 12:13
Zapewne alkohol zbyt mozno uderzył do głowy.

Siriuz

2024-03-05, 13:22
Oni przynajmniej mają te samochody, u nas lewactwo chce pozabierać, bo nie może być tak żeby jakiś motłoch sobie jeździł gdzie chce i kiedy chce.

Nome

2024-03-05, 13:29
No tak rozbili mu szybkę i rzucili na glebę i jeszcze na koniec kazali mu się uspokoić, ciekawe co by było w demokratycznym USA...

Lo...........cz

2024-03-05, 13:35
Siriuz napisał/a:

Oni przynajmniej mają te samochody, u nas lewactwo chce pozabierać, bo nie może być tak żeby jakiś motłoch sobie jeździł gdzie chce i kiedy chce.


Wyjdź proszę z e swojej ziemianki i pojedź poza Podlasie jak „tych samochodów” nie widziałeś w Polsce.

Siriuz

2024-03-05, 14:05
Lord_Slizgacz napisał/a:

Wyjdź proszę z e swojej ziemianki i pojedź poza Podlasie jak „tych samochodów” nie widziałeś w Polsce.



Albo jesteś głupi albo celowo przekręcasz co napisałem. Tak, samochody JESZCZE mamy, ale j***ne lewactwo, które tak zajadle napie**ala Ruskich i śmieje się z ich samochodów chce "zredukować" najlepiej do zera liczbę samochodów u nas. W miastach gdzie rządzą debile z POPiS wprowadzane są strefy czystego absurdu i poszerzane strefy płatne; drogi zwężane i miejsca parkingowe likwidowane. Teraz jeszcze k***y chcą dowalić podatki dla posiadaczy samochodów. Jeszcze k***a będziesz z zazdrością patrzył na te rosyjskie Łady podgryzając pastę z koników polnych.

Lo...........cz

2024-03-05, 14:49
Siriuz napisał/a:

Albo jesteś głupi albo celowo przekręcasz co napisałem. Tak, samochody JESZCZE mamy, ale j***ne lewactwo, które tak zajadle napie**ala Ruskich i śmieje się z ich samochodów chce "zredukować" najlepiej do zera liczbę samochodów u nas. W miastach gdzie rządzą debile z POPiS wprowadzane są strefy czystego absurdu i poszerzane strefy płatne; drogi zwężane i miejsca parkingowe likwidowane. Teraz jeszcze k***y chcą dowalić podatki dla posiadaczy samochodów. Jeszcze k***a będziesz z zazdrością patrzył na te rosyjskie Łady podgryzając pastę z koników polnych.


Tak celowo a może jestem głupi…hmmm to ci zagadka.. Pomijając to, mam w dupie strefy czystego transportu bo mnie zakazy w miastach nie obejmą. Możesz do swoich sowieckich przyjaciół jechać i pobujać się Żiguli.