18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Bardzo dobrze...

Halman • 2021-02-05, 06:24

to bardziej niż pewne że koleś miał nasrane przed posesją już nie pierwszy raz...

Cz...........as

2021-02-05, 07:12
Hehe. Tresowanie właścicielki :-)

jessjess

2021-02-05, 08:12
też sobie kupiłem klakson w spreju na kundla sąsiada. To działa

Qunda

2021-02-05, 09:05
I na ch*j jej ten woreczek jak go nie użyła, dopiero po interwencji mieszkańca. Jest u mnie w mieście taka uliczka, i 2 bloki. Znam sąsiadów którzy mają psy, i jeden właściwie sprząta po swoim, można rzec że wszyscy to robią. Tylko moje pytanie, dlaczego tam chodniki są zasrane. Straż Miejska, każe mi nagrywać filmiki i wysyłać do nich jak złapie kogoś na gorącym uczynku. btw. 500zł mandat. W sumie to ich rozumiem że nie są w stanie złapać, bo to jak z policją, jak stoją to wolniej kierowcy jadą, jak nasra pies, to przy nich posprzątają, od taka cywilizacja, wszystko na pokaz, a reszta ch*j.

janlew

2021-02-05, 09:48
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Poligon ma fajną piżamkę...


Nie wiem jak piżamka, ale poglądy na temat szekających szczurów na pewno ma słuszne.
Dla mnie to co obecnie ludzie wyrabiają z psami to praktycznie zoofilia, jak można traktować psa, kozę czy świnie jak rodzinę. To tak jakby 2 pederastów traktować jak rodzinę.
To obrzydliwe tak samo jakby ktoś miał pedała na smyczy co liże sobie jaja, a potem pozwalał mu siadać nago w salonie na kanapie, i lizać się po twarzy. Po czym wesoło poszli by razem nasrać komuś na trawnik, by dzieci nie mogły się bawić.

grico81

2021-02-05, 15:24
Czy to Rover 75 stoi na podjeździe? Chyba niemożliwe by w usa takimi gratami jeździli?

PsikutaBezS

2021-02-05, 15:58
Klasycznie:


Gitrix

2021-02-05, 16:06
grico81 napisał/a:

Czy to Rover 75 stoi na podjeździe? Chyba niemożliwe by w usa takimi gratami jeździli?



To raczej nie jest Rover 75. Nawet gdyby to amerykanie jeżdżą jeszcze gorszymi autami typu Daewoo Lanos.

Meskalina

2021-02-05, 18:18
janlew napisał/a:

Nie wiem jak piżamka, ale poglądy na temat szekających szczurów na pewno ma słuszne.
Dla mnie to co obecnie ludzie wyrabiają z psami to praktycznie zoofilia, jak można traktować psa, kozę czy świnie jak rodzinę. To tak jakby 2 pederastów traktować jak rodzinę.
To obrzydliwe tak samo jakby ktoś miał pedała na smyczy co liże sobie jaja, a potem pozwalał mu siadać nago w salonie na kanapie, i lizać się po twarzy. Po czym wesoło poszli by razem nasrać komuś na trawnik, by dzieci nie mogły się bawić.



Ale masz naSrane w głowie. Łoooopanie

Ca...........on

2021-02-06, 11:14
@janlew No, a najgorsze to jak się ma takiego sumsiada, co trzyma inwentarz jak jakiś wsiur, prawda? Nic tylko trutkom dla szczuruf nafaszerować jakąś kiełbasę, byle nie za drogom, co nie?