18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Barceloński taniec z szablami

hellbwoi • 2018-04-11, 15:26
Tak, żeby nie przynudzać opisami , dwóch "ochroniarzy" z rywalizujących narkogangów postanowiło się trochę rozerwać na ulicy.

Noże, maczety, nunczako, stalowe pręty, czego tam nie było.


overgod

2018-04-12, 10:10
Piękny pokaz szermierki:)

krykoz

2018-04-12, 10:43
Kiedyś byłem w Hiszpanii, u kuzynki i jej męża jako pomoc domowa (sprzątanie mieszkania, pilnowanie dzieci, zaprowadzanie i odbiór dzieci ze szkoły). Mieszkaliśmy na jakiś slamsach, pełno murzynów i arabów. Raz byliśmy u ich znajomych, z jakiegoś powodu ja zostałem dłużej u nich, potem sam wracałem do domu, znajomi mieszkali dość daleko w okolicy, której nie znałem, zgubiłem się trochę, nie miałem telefonu, bo po co mi telefon? xd Na szczęście po kilku godzinnym chodzeniu odnalazłem się, kuzynka już myślała, ze ktoś mnie zabił lub porwał. Najbardziej się bałem jak przechodziłem ulicami, gdzie były bloki, pod blokami sami murzyni. Nie życzę nikomu takich przygód.

poligon6

2018-04-12, 11:41
Cytat:

Najbardziej się bałem jak przechodziłem ulicami, gdzie były bloki, pod blokami sami murzyni. Nie życzę nikomu takich przygód.



Troche poczekamy to zobaczymy to też na polskich ulicach, PO juz chciało forpoczte zaprosić. A krajowe lewactwo wręcz nie moze ich sie doczekać.

D3Ton

2018-04-12, 13:21
hellbwoi napisał/a:

czego tam nie było. ]


Z pewnością zbyt wartkiej akcji:P

Zcarg

2018-04-12, 16:40
w sumie to niczego tam nie było murzyńskie tańce i gliny na koniec

ja...........ka

2018-04-19, 15:26
a myslalem ze to nowa huta