18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baran o ręce Kubicy

siwy989 • 2013-03-14, 20:15
Wywiadzik :) Pilota RK:

Kóba

2013-03-15, 13:49
Ale baran z tego Barana :-/

Pamiętajcie drodzy sadole: Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi ;-)

PanBrowar

2013-03-15, 14:53
A ja go rozumiem. k***a, ile to razy można pytać o coś co już było wałkowane 99999999 razy i tyle samo razy wyjaśniane? Jak pie**olą o Smoleńsku albo o matce Madzi to pie**olone gimby już się zlatują żeby tylko zjechać telewizję że jest monotoniczna i nie wnosi nic do tematu, a to to k***a co? Wk***ił się i może riposta nie była zbyt elokwentna ale emocje dały górę. Więc k***a wypie**alać eksperci za dychę którzy gówno wiedzą w temacie.

najtro

2013-03-15, 15:04
wpierw może obejrzyjcie cały wywiad, bo widać pilot miał powód aby tak pojechać pseudo-dziennikarzynie.
k***a narzekacie, że wałkują cały czas o matce madzi, ale jak robią to samo o ręce kubicy, to dziwota dlaczego tak 'wieśniacko' zripostował.
odezwali się eksperci

Pan Kot

2013-03-15, 15:56
dla ciebie piwo za temat dla Barana krata za ripostę

Kortens

2013-03-15, 16:39
Dla Kubicy to jest tragedia że ma nie w pełni sprawną rękę, dziennikarz pyta "Jak wygląda ta ręka".
Ucięło Ci nogi a jesteś piłkarzem, ktoś pyta Twojej matki, "a jak wyglądasz bez nóg?", czaicie że się wk***ił czy nie?. Możliwe że dziennikarzowi chodziło o coś w stylu "a jak wygląda sprawa z ręką, jak się leczy, czy będzie lepiej?" ale nie umie się wyrazić bo jest prostakiem, ot co. Dziennikarze to w większości dyletanci bez pojęcia, którzy zadają wcześniej przygotowany zestaw pytań. Tak jak przy wypowiedzi psychologa o Marichuanie dziennikarz zabłysnął że do zielska dodają potłuczone szkło. Sam nie palę, ale wiem k***a takie rzeczy, dziennikarz przed wywiadem powinien się zapoznać z tematem, ale im chodzi tylko o pie**olenie i sensacje, a potem "riposty chamskie" wołają ludzie. Nie riposty chamskie tylko dziennikarze roboty bez empatii.

ElektrycznyMordulec

2013-03-15, 17:29
tihomax napisał/a:

Ale co ten dziennikarz źle zrobił? Zapytał o rękę, a ten wieśniak o jego ku*asie zaczyna gadać. Niech mi ktoś napisze czemu niby to pytanie było nie na miejscu? I co w tej ripoście takiego fajnego??




Pomysl zanim cos napiszesz... :samoboj:

P.S Widac ze polowa na forum to bezmozgi :-D