18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TB303

2015-11-11, 21:42
Podobają ci się, co nie... pedale? :amused:

~Beny

2015-11-11, 22:26
Fajne skosy :oops:

Recydywista

2015-11-12, 01:00
wooon z tyyym gownem k***a maaac!! do ch*ja to nie jest portal do chwalenia sie swoimi osiagnieciami czy k***a masą wolnego czasu chcecie poklasku k***a napiszcie do dziendobry tvn won won won k***a WON!

cuurniprime

2015-11-12, 02:57
Fajne. Dobrze się przy tym chipsy wpie**ala.

mesjasz19

2015-11-12, 05:22
Kalistenka to c**a i ch*j a kura workout to pedał.

DrWhisky

2015-11-12, 07:02
niech się podciągają kurewki, niech tylko nie sp***olą przed garstką muzłumanów

cholonek

2015-11-12, 10:06
@up

Dokładnie. Jeśli mają w tym jakiś cel - na przykład napie**alać albanosów i odebrać Kosowo, to ma to sens.

Aqualinespirit

2015-11-12, 10:09
Ale wszyscy macie ból dupy. Brudasy za jedną granicą, za drugą granicą ruskie, Chiny wypierają USA z morza południowochińskiego, ale po ch*j mi kondycja, powiem, że mam konto na Sadolu to wszystkim puszczą zwieracze ze strachu.

artur9933

2015-11-12, 13:22
Większość ludzi którzy hejtują to są p*zdy które nie mają jakiegoś celu w życiu obranego, tylko wegetacja przed komputerem całe dnie.. Nie wiecie co to pasja i poświęcenie więc zostaje wam hejt na ludzi z jakąkolwiek pasją, do których jest wam tak bardzo daleko.
Boli was, że inni potrafią a wy nie? żałosne.


TB303

2015-11-12, 20:20
@artur9933
Jak lubisz pooglądać umięśnionych mężczyzn to twoja sprawa. Są jednak tacy - na przykład ja - co wolą pooglądać ładne, zgrabne dziewczyny :amused:

Siberian_Meat_Grinder

2015-11-12, 23:10
Aqualinespirit napisał/a:

Ale wszyscy macie ból dupy. Brudasy za jedną granicą, za drugą granicą ruskie, Chiny wypierają USA z morza południowochińskiego, ale po ch*j mi kondycja, powiem, że mam konto na Sadolu to wszystkim puszczą zwieracze ze strachu.



nie no co ty - Twoje stritłorkowe mięśnie w sytuacji zagrożenia zatrzymają "pana 9mm" i "pana Bushmastera 30mm" ...

chociaż w sumie faktycznie - lepiej będzie sp***alać po drzewach jak szympans.

artur9933 napisał/a:

Większość ludzi którzy hejtują to są p*zdy które nie mają jakiegoś celu w życiu obranego, tylko wegetacja przed komputerem całe dnie.. Nie wiecie co to pasja i poświęcenie więc zostaje wam hejt na ludzi z jakąkolwiek pasją, do których jest wam tak bardzo daleko.
Boli was, że inni potrafią a wy nie? żałosne.




ooo ty hipokryto - a jak ktoś napisze, że jego celem i pasją w życiu jest nieustanna masturbacja przed kompem? Kto dał Ci prawo oceniać co jest właściwe, a co nie? Nie rozumiem ... wstawiając takie bzdety szukacie jakiegoś poparcia społecznego dla swoich działań? To jest Sadistic k***a, a nie forum stritłorkerów liżących się wzajemnie po ch*jach. Wstawiłeś, zostałeś zj***ny i masz pretensje że komuś się nie podoba. Wstawiaj tam, gdzie miejsce na takie rzeczy.

jaskowski

2015-11-13, 07:13
Niech ktoś opracuje baner z kalistenika jak z jaraniem sie pilka nozna i japonia :D

Polak1988

2015-11-13, 09:53
Pff ch*jnia w ch*j
ruch fizyczny?Na dworze?Poj***ło? Ciekawe do czego im się to przyda jak na ich drodze stanie mag a 70 LVL
leszcze :]