18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bank w Jemenie

mariusz3pl • 2022-10-11, 10:54
Wk***iona kobieta w placówce banku.
Akcja do 11s.




kevlarus

2022-10-11, 11:13
No i cyk.. symbolicznie zlikwidowała symbol współczesnego niewolnictwa. Zrobiła więcej dla uzdrowienia tego świata, niż większość siedzących na sadolu!

virescens

2022-10-11, 11:45
Dwa granaty ... na bogato.

Extermis

2022-10-11, 11:48
Za dużą moc "petardy" była użyta. :D


grudzin7

2022-10-11, 12:24
kevlarus napisał/a:

No i cyk.. symbolicznie zlikwidowała symbol współczesnego niewolnictwa. Zrobiła więcej dla uzdrowienia tego świata, niż większość siedzących na sadolu!



Tak, bo rozj***nie okienka w banku i potencjalnie siedzącej za tym okienkiem babeczki (która nie ma absolutnie żadnego wpływu na działania banku) zdecydowanie może cokolwiek uzdrowić... :homer:

To taka sama umysłowa ameba jak te, które w ramach politycznych protestów blokują ulice normalnym ludziom zamiast dopie**olić politycznym k***iszonom, na których narzekają :roll:

Krak

2022-10-11, 12:43
Głupia się pomyliła, miała zdeponować a zdetonowała :)

Payan

2022-10-11, 12:44
kevlarus napisał/a:

No i cyk.. symbolicznie zlikwidowała symbol współczesnego niewolnictwa. Zrobiła więcej dla uzdrowienia tego świata, niż większość siedzących na sadolu!



Łącznie z Tobą oczywiście.

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-10-11, 13:01
Sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie.


Andrzejas

2022-10-11, 14:20
grudzin7 napisał/a:

Tak, bo rozj***nie okienka w banku i potencjalnie siedzącej za tym okienkiem babeczki (która nie ma absolutnie żadnego wpływu na działania banku) zdecydowanie może cokolwiek uzdrowić...
To taka sama umysłowa ameba jak te, które w ramach politycznych protestów blokują ulice normalnym ludziom zamiast dopie**olić politycznym k***iszonom, na których narzekają



A skąd wiesz? Może to właśnie ta "babeczka" sobie zasłużyła? I co to za pie**olenie, że ona jest bogu ducha winna? Gdy sprzedajesz swój czas, aby być rękami, twarzą i ustami jakiejś firmy, to stajesz się jej trybem. Jeśli babeczka miała napisane na plakietce np ING, to ona w tym momencie jest ING. Nie jest Marzeną, Irminą, czy inną Basią. Jest bankiem ING. Przez kilka godzin dziennie. Jest dorosła, więc wie, kogo reprezentuje i z czym to się może wiązać. Jeśli więc reprezentujesz kłamców i złodziei, to jakiej reakcji z zewnątrz się spodziewasz?

Policjanci też tak pie**olą. "Ja nie jestem od wymyślania prawa, proszę pana, tylko od tego, żeby je egzekwować."
No ok, ale jeśli w pełni świadomości czynisz komuś krzywdę, na którą nie zasłużył, albo głupotę, która uwłacza tobie, bo tak każe ci przełożony, to znaczy, że nie masz szacunku do samego siebie. Jesteś śmieciem.
No to ja nie mam szacunku do ludzi, którzy nie szanują siebie.

Rosjanie też niby nie są niczemu winni, bo to tylko Putin i jego pięciu kumpli, tak?
ch*ja tam! Każdy rosjanin, który przez ostatnie 30 lat siedział biernie na dupie i pozwalał się szlajać Putinowi po Kremlu, dawał na to swoje przyzwolenie. Jest współwinny tego, co teraz się dzieje z rąk Putina. Czytaj: Każdy rosjanin to Putin i każdy do utylizacji się nadaje, bo ten, kto miał do siebie i innych szacunek dawno nie mieszka w Rosji i do pochodzenia swojego się ze wstydu nie przyznaje.

XTralala

2022-10-11, 16:14
kevlarus napisał/a:

Zrobiła więcej dla uzdrowienia tego świata, niż większość siedzących na sadolu!



Zacznij od siebie pie**olcu

lysymisio6969

2022-10-11, 18:12
zamach z pełną kulturą.. delikatnie dał(a) do zrozumienia, żeby klienci sp***lali

Hollo

2022-10-11, 18:33
Niech ją ktoś zapyta czy za mnie wyjdzie!

Murgrabia

2022-10-11, 19:14
To była jakaś specjalna klientka, ma kałacha na ramieniu.