18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Banan Chibi

Breakdrowser • 2012-10-10, 00:06
Przedstawiam Banana Chibiego :banany: . Wyjątkowe zajęcie tego banana to zjadanie dużych ilości przypraw (i nie tylko) oraz ich zwracanie.

Nie pytajcie czego ja k***a szukałem. Każdy pobłądził choć raz na youtube.

Pieprz Cayenne:


Pieprz cytrynowy


Więcej w komentarzach...

dth

2012-10-10, 17:34
dziwne maja zainteresowania ludzie w tych czasach. Żeby siedzieć w necie i oglądać jak koleś rzyga... ech...

eldomel

2012-10-10, 17:45
co to za probowanie jak wszystko wypluwa...

Voltron

2012-10-10, 17:48
rzyga mlekiem bo je pil... mleko neutralizuje dzialanie kapsaicyny, ktora byla w pieprzu

ro...........k5

2012-10-10, 17:53
Cytat:

Bazylia widocznie droga, skoro zwracał do pojemnika.

wszystko zwracał później pozbiera.

smiechlem

2012-10-10, 17:53
Za Onisiona masz piwo :D

Ushiro Mawashi

2012-10-10, 18:42
Czego ty k***a szukales ze na to wpadłes?

Breakdrowser

2012-10-10, 18:46
Ushiro Mawashi napisał/a:

Czego ty k***a szukales ze na to wpadłes?



Rzygającego banana...




Tak na poważnie to przypraw. Chyba kupię.

lwRazor

2012-10-10, 19:03
Jaaaaaaaaaaaaaaa ale słodko płaczę O_o Też chcę takiego :D

Sa...........is

2012-10-10, 19:28
Prze ch*j, fekalia na stole etc. Gosc ma naprawde dobrze ssaca pompe zygajaca, skoro ta nie wyciaga z zoladka, ba, nie wyciaga z jelita ciekiego a drze az z grubego, gosc zyga gownem. Nobla bananowi z pedalskim glosikiem, moze to zrekompensuje mu brak mozgu.

Cieszy mnie ze na sadolu pojawia sie tyle wyjatkowo utalentowanych ludzi z przemyslanymi realizacjami wlasnych filmikow, az sie lezka w oczku napieciowym kreci.

majcino

2012-10-11, 23:13
Sataris napisał/a:

Prze ch*j, fekalia na stole etc. Gosc ma naprawde dobrze ssaca pompe zygajaca, skoro ta nie wyciaga z zoladka, ba, nie wyciaga z jelita ciekiego a drze az z grubego, gosc zyga gownem. Nobla bananowi z pedalskim glosikiem, moze to zrekompensuje mu brak mozgu.

Cieszy mnie ze na sadolu pojawia sie tyle wyjatkowo utalentowanych ludzi z przemyslanymi realizacjami wlasnych filmikow, az sie lezka w oczku napieciowym kreci.


Niestety - nie zabłysnąłeś.