18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bambuski i cysterna ...

~McSadol • 2024-01-01, 19:29
pieczone murzynki ...


Pikle

2024-01-03, 00:52
Hahah o k***a, zrobiło mi to dzień

Bul_od_bytu

2024-01-03, 03:22
Na takie akcje to nie skoda paliwa i norm emisji. Aż się człowiekowi robi cieplej na sercu jak widzi, że w afryce taki dobrobyt, że benzynka leży po rowach.
W sumie teraz się wyjaśniło skąd uliczne trybunały sprawiedliwości oprócz opon zawsze mają pod ręką wiadro benzyny dla oskarżonego :D

matrix951

2024-01-03, 19:25
Podchodzi murzynek z papierochem w ryjku do wywalonej cysterny .. co moze pojsc nie tak :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

smrud_od_bytu

2024-01-03, 23:43
psotny_fiutek napisał/a:

Nagranie godne tego portalu. Bardzo rzadko udaje się takie coś nagrać w momencie zapłonu. Uszanowanie dla kamerzysty.


Takie sceny są powszechne na tamtym kontynencie i udaje się nagrać częściej niż myślisz, ale zwykle kamerzysta nie przeżywa ani jego telefon.

tytanburz napisał/a:

j***ne czarne śmieci. Ten film to miód na moje oczy


W latach 90-tych takie sceny były u nas, ale kradli po nocach i z zaparkowanych TIR-ów. A czasem nawet wiercili dziury w rurociągach co paru przypłaciło życiem. Nie byliśmy wcale lepsi od tych tutaj ale dzięki Unii wyszliśmy na ludzi. Ciesz się, że nie żyłeś w tamtych czasach.

Bul_od_bytu

2024-01-04, 03:21
smrud_od_bytu napisał/a:

Takie sceny są powszechne na tamtym kontynencie i udaje się nagrać częściej niż myślisz, ale zwykle kamerzysta nie przeżywa ani jego telefon.
W latach 90-tych takie sceny były u nas, ale kradli po nocach i z zaparkowanych TIR-ów. A czasem nawet wiercili dziury w rurociągach co paru przypłaciło życiem. Nie byliśmy wcale lepsi od tych tutaj ale dzięki Unii wyszliśmy na ludzi. Ciesz się, że nie żyłeś w tamtych czasach.



Biedny eksperymencie genetyczny, to nie dzięki UE wyszliśmy na ludzi tylko otwarte granice UE sprawiły, że 90% patologii pojechało w p*zdu.
Chyba też obczyznę zaliczyłeś więc to argument za powyższym twierdzeniem.

Które to już konto wybryku ewolucji? :lol:

TomekTJ

2024-01-04, 17:55
Brakuje tylko żeby ktoś opony dorzucił

sadownyk

2024-01-05, 19:06
McSadol napisał/a:

pieczone murzynki ...



:) kurde znowu dupola wlepiłem ...

JohnyByrd

2024-01-06, 21:39
It is not a serious problem. It is a seriously good solution.