18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bambo

N0llan • 2021-06-26, 06:41
Bambo sprawdza tolerancje Polaków, co musi zrobić aby wyłapać tosta.


Cy-peace

2021-06-26, 12:02
duras_ napisał/a:

I o co ta polska stara szmata pruje się z tą kamera... Wiadomo że ciągnie bambusowego druta i chyba na siłę szuka aprobaty. Zapomniała pewnie, że w podstawówce jeden z pierwszych wierszyków jaki się uczyła to był wiersz 'murzynek bambo'



"Na tapczanie siedzi leń. Czarną ma skórę ten nasz koleżka".

duras_ napisał/a:

I o co ta polska stara szmata pruje się z tą kamera... Wiadomo że ciągnie bambusowego druta i chyba na siłę szuka aprobaty. Zapomniała pewnie, że w podstawówce jeden z pierwszych wierszyków jaki się uczyła to był wiersz 'murzynek bambo'



"Na tapczanie siedzi leń. Czarną ma skórę ten nasz koleżka".

:-D

Rajivontag

2021-06-26, 12:03
Wbijajcie na YT i zgłaszacie te jego filmy kto jak kto ale to on jest rasita. 100 kilowy wielki murzyn pruje się do dzieci? Blm mu się zachciało w Polsce

yfd

2021-06-26, 12:13
Brzydka biała pinda nie mogła znaleźć białego, to wzięła czarnego zaganiacza bo oni wezmą każdą. Ta teraz jak księżniczka skacze u jego boku. Swoją drogą nie wiem jak Wy byście zareagowali na to, że ktoś Was tak kameruje, ale ja to bym chyba im ten sprzęt wyj***ł do wody...

tfujdiler

2021-06-26, 12:34
Zgłaszać kanał na yt - wykorzystywanie dzieci , wykorzystywanie ich wizerunku bez zgody opiekuna. pie**olone prowokacyjne czarne ścierwo .

AN...........or

2021-06-26, 12:36
typowa rodzinka brudasów polaków, niestety Adolf nie zdążył oduczyć polaków rasizmu

tfujdiler napisał/a:

Zgłaszać kanał na yt - wykorzystywanie dzieci , wykorzystywanie ich wizerunku bez zgody opiekuna.



ty pie**olnięty jakiś jesteś czy po prostu głupi ? dowiedz się najpierw na czym polega wykorzystywanie cudzego wizerunki i jak może być to sądownie rozpatrywane zanim coś napiszesz znowu

Rajivontag

2021-06-26, 12:41
tfujdiler napisał/a:

Zgłaszać kanał na yt - wykorzystywanie dzieci , wykorzystywanie ich wizerunku bez zgody opiekuna. pie**olone prowokacyjne czarne ścierwo .



Zgłoszone

ANALizator napisał/a:

typowa rodzinka brudasów polaków, niestety Adolf nie zdążył oduczyć polaków rasizmu
ty pie**olnięty jakiś jesteś czy po prostu głupi ? dowiedz się najpierw na czym polega wykorzystywanie cudzego wizerunki i jak może być to sądownie rozpatrywane zanim coś napiszesz znowu



Sam jesteś brudas wiechciu jeden!

torturant

2021-06-26, 12:44
ANALizator napisał/a:

typowa rodzinka brudasów polaków, niestety Adolf nie zdążył oduczyć polaków rasizmu
ty pie**olnięty jakiś jesteś czy po prostu głupi ? dowiedz się najpierw na czym polega wykorzystywanie cudzego wizerunki i jak może być to sądownie rozpatrywane zanim coś napiszesz znowu



cwe*u - usuń konto i się powieś.

cesarz1982

2021-06-26, 12:57
Nie jestem rasistą i ogólnie nie mam nic do czarnych, kiedyś nawet jednego chciałem sobie kupić :lol:

GwałcicielKuz

2021-06-26, 13:04
zapraszam do promowania jego kanału tak jak ja to zrobiłem


silwerbalk

2021-06-26, 13:04
ANALizator napisał/a:

typowa rodzinka brudasów polaków, niestety Adolf nie zdążył oduczyć polaków rasizmu
ty pie**olnięty jakiś jesteś czy po prostu głupi ? dowiedz się najpierw na czym polega wykorzystywanie cudzego wizerunki i jak może być to sądownie rozpatrywane zanim coś napiszesz znowu



Brudas to cię robił genetyczny koktajlu... Adolf takimi jak ty gardził bardziej niż Żydami.

PieronJasnySzlag

2021-06-26, 13:06
j***ne ścierwo prowokacyjne, pewnie opłacone przez Sorosa lub innym tvnowych mocodawców. Ha Tfuu im na mordy.

Krzysztof_Elbląg

2021-06-26, 13:07
Dla spokoju uklękną bym i przeprosił
cieszę się że ludzie o ciemnej karnacji dotarli do Polski

nie no żartuje

silwerbalk

2021-06-26, 13:13
Around blacks never relax..


dantee

2021-06-26, 13:20
oby zaj***li nożem tego j***nego orangutana tfu

Rajivontag

2021-06-26, 13:31
silwerbalk napisał/a:

Around blacks never relax..