18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bambi

PanFajek • 2023-08-23, 18:27
Szybka lekcja: życie wcale nie przypomina bajek Disneya.


Halman

2023-08-23, 18:36
ciekaw jestem kiedy przyjdzie moda na filmiki totalnie już ucięte, np; stoi sarna na przeciw dziecka... koniec filmiku, masz się k***a domyśleć co się stało.. tak będzie.

PsikutaBezS

2023-08-23, 19:37

Pentagram1996

2023-08-23, 19:54
Halman napisał/a:

ciekaw jestem kiedy przyjdzie moda na filmiki totalnie już ucięte, np; stoi sarna na przeciw dziecka... koniec filmiku, masz się k***a domyśleć co się stało.. tak będzie.



E tam to już było ze słoikiem, każdy się domyślił

J4R0

2023-08-23, 21:44
Chyba bambik? Czy jakoś tak.

marcin9002

2023-08-24, 07:24
I bardzo dobrze kaszojadowi :lol:

Anal_Intruder_69

2023-08-24, 09:48
Halman napisał/a:

ciekaw jestem kiedy przyjdzie moda na filmiki totalnie już ucięte, np; stoi sarna na przeciw dziecka... koniec filmiku, masz się k***a domyśleć co się stało.. tak będzie.



Bo pewnie autorką nagrania jest jakieś tępe k***isko (mamuśka), wegańska biurwa bez prawa jazdy, która ma pierwszeństwo na pasach. W mieście chronią ją przepisy i pan policjant. A sarenki na ekranie TV są przyjazne, bo jedzą tylko roślinki. Bambi też był radosny i się uśmiechał na łączce.

I takie to właśnie zdebilałe babsko wyjechało drugi raz w życiu poza miasto i pozwoliło podejść swojemu Brajankowi do dzikiego stworzenia, a gdy bydle (zamiast się przytulić i polizać po rączce bąbelka) zaatakowało, kretynka spanikowała, zaczęła machać telefonem drzeć ryja na całe gardło wzywając jakiegoś faceta na pomoc, bo przecież sama nic nie zrobi. Także ucięcie nagrania w tym miejscu prawdopodobnie uchroniło uszy niejednego Sadola, bo i tak już nic więcej by sensownego baba nie nagrała.

rebba

2023-08-31, 16:07
Mam podejrzenia ze nic więcej poza darciem mordy Karyny się nie wydarzyło wiec wrzucający oszczędził nasze uszy.

PanFajek może potwierdzi moje przypuszczenia, szkoda bo fajnie się zapowiadało.