18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Balonik..

Halman • 2020-05-08, 18:59

z dodatkami na słabe psie serduszka.... :krejzi:

prasa

2020-05-08, 22:59
snajperqw napisał/a:

Co poszło nie tak ? Bo nie rozumiem sytuacji



Chyba przeliczyli się z wysokością.... po prostu za nisko to jebło. Jak by balon poleciał wyżej to co z niego wystrzeliło nie spadło by na ziemię i z ładnym i efektami mogli by sobie po
oglądać ;)
h*j z nimi my my co oglądać


:lol:

Geigi

2020-05-08, 23:02
dudek694 napisał/a:

No i gdzie ten pies



leje się z gangiem kotów parę postów niżej

froze_man

2020-05-09, 00:34
przydało by się do tłumienia protestów

tonieja

2020-05-09, 02:54



z tym byłoby o wiele bardziej interesujące przedstawienie

racing

2020-05-09, 10:25
sars_80 napisał/a:

Zauważyliście że kiedy mowa w komentarzach o Poligonie, nie wydaje się w dyskusje??? Chłop jest dobrze poukładany, a swoją drogą może być kobietą, z tym że to tylko przypuszczenia. Tak czy inaczej należy się mu piwo za milczenie.



Poligon6 zamilkł na zawsze bo mu angel jego konto zbanował.

Ps. Mam nadzieję, że założy nowe konto poligon6ipół. Bo filmiki z psami bez jego opowieści w komentarzu nie będą już takie same. :lol:

MindBodyLightSound

2020-05-09, 14:52
Rozrywka dla umysłowych niedojebów. Mam wrażenie, że tylko największym wiochmenom nie przeszkadza hałas.

Be6he6mo6th

2020-05-11, 22:48
sars_80 napisał/a:

Zauważyliście że kiedy mowa w komentarzach o Poligonie, nie wydaje się w dyskusje??? Chłop jest dobrze poukładany, a swoją drogą może być kobietą, z tym że to tylko przypuszczenia. Tak czy inaczej należy się mu piwo za milczenie.



Po prostu to jest zwykły chłop, który nacisnąl raz na odcisk psoofilom, którzy są chorzy umysłowo na punkcie swoich pupili, i płaczą pod tematami z poszkodowanymi psami. I jak zobaczył, że jego historyjki i komentarze, bardzo wzruszają tych fanów psiuków, to dało mu paliwo na następne posty i tematy. Taka była historia poligona, ale niestety moderator, pewnie fan psiuków, go zbanował z tego co widziałem, za zwykłe odpowiadanie na ataki. Zauważcie proszę moderatorzy, że poligon sam nikogo bezpośrednio nie wyzywa wulgarnie nieprowokowany. Dopiero jak przychodzą fani psich odchodów, to dopiero zaczyna się jadka. Ale widzę, że moderatorzy lubią być sprawiedliwi na "swój" sposób. Ban permanentny, w sytuacji "samoobrony", według mnie jest środkiem bardzo mocno przesadzonym, a gość i tak będzie pisał z innego konta, a tylko sobie zostawiacie laurkę.
Już pomijam kwestie, dlaczego poligon robi dobrą robotę, ale może jak któryś fan psich tyłków się odezwie, to opowiem.

biohazardx

2020-05-11, 23:40
Na psie serduszka ? Na te stare k***y z bloku co się do wszystkiego przypie**alają