18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ballack vs. Sędzia

madufo • 2009-05-07, 17:23


Wiem, głupie - ale mnie to śmieszy, nie wiem jak innych.
Reakcja Ballacka na nie przyznanie rzutu karnego przez sędziego.

pepson

2009-05-07, 17:27
Jego reakcja jest uzasadniona. Powinien być wtedy karny. Była ręka. Na powtórce wszystko było widać... :(
Mam nadzieje, że Men U rozwali barcelone...

Si...........12

2009-05-07, 17:30
pepson - tam powinny być przynajmniej 2 jeśli nie 3 karne dla Chelsea :D

Perlo

2009-05-07, 17:35
Powinny byc ale nie bylo :P Barca gra dalej i to sie liczy :D

A przy tej reakcji poplakalem sie ze smiechu ... no moze ciezko powiedziec ze sie poplakalem bo plakalem ze szczescia juz wczesniej jak sedize robil w ch*ja cwe*se :P

zs...........il

2009-05-07, 17:35
Nie pie**ol, ch*j był a nie ręka, piłka dotknęła tylko pachy obrońcy i była nabita, za takie coś nie dyktuje się karnych. Barcelona słusznie wygrała, nie wiem jak można być takim pojebem żeby wspierać Brytyjskie drużyny zważywszy na to że UK to taki poj***ny kraj gdzie orgie 12 latków są na porządku dziennym, w dodatku wielu angoli to Żydzi.

A tak w ogóle, dajcie tu jeszcze filmik jak Drogba rzucił się na sędziego po meczu, to też dobre było :D ale i tak najbardziej uśmiałem się widząc zapłakane mordy gówniarzy rudzielców na widowni (kibiców czelsi :D ) po golu Iniesty.

pepson

2009-05-07, 20:44
Popie**oleniec... Widać, że jakiś kibol. Tak dla twojej pok***ionej świadomości: klub piłkarski to nie reprezentacja. Nie graja tam sami angole (za którymi też nie przepadam i właśnie za uwagę o nich dostajesz bronisława :p).

dz...........uu

2009-05-07, 22:05
Dzik napisał/a:

gdzie orgie 12 latków są na porządku dziennym,


MOj młodszy brat w tym wieku byl w Angli a sie nie chwalił.
Dzik napisał/a:

Nie pie**ol, ch*j był a nie ręka


nawet wiecej niz jeden

lemur

2009-05-09, 00:12