18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Bajka o Magdzie Gessler

cyslaw • 2016-01-27, 23:04
Bajkał o znanej i lubianej miss kuchni :D


ozarimielin

2016-01-27, 23:08
co to za cipek to zrobił, materiał bardziej żałosny niż ta gesler

GO...........ED

2016-01-27, 23:11
Up pie**olisz . beka z wieprza zawsze humor mi polepsza

burn1878

2016-01-27, 23:17
Klikam na końcu tę bajkę o kuźniarze, klikam i ni ch*ja nie idzie włączyć :/

NajlepszyPrezenter

2016-01-27, 23:44
Ja tam lubię Magdę Gessler. Przynajmniej mam wrażenie, że jak się wydziera na tych ludzi i demoluje przy tym kuchnie i obrzuca starym makaronem, to jest przy tym naturalna.

wonszo

2016-01-27, 23:45
@up
tak samo naturalna jak KOD walczący o demokrację

Sz...........an

2016-01-27, 23:48
Zawsze mi się wydawało, że Baj-kał to taki kanał bezstronny w miarę możliwości obiektywny bo wyśmiewał wszystkie opcje polityczne celebrytów itd., jednak po tym filmie niżej, kanał ten ma u mnie wielkiego minusa za szerzenie propagandy rodem z gazety wyborczej i newsweeka i graniu na ludzkich uczuciach



I taka perełka pod tym filmem na YT:

Cytat:

Nie wierzę,że wy ot tak,dla wesołego ch*ja, zrobiliście ten filmik.Ktoś wpływowy musiał wam dać dużo kapuchy,żebyście coś takiego powiedzieli.


NajlepszyPrezenter

2016-01-28, 00:29
Cytat:

tak samo naturalna jak KOD walczący o demokrację



Twierdzę tylko, że dobrze nadaje się do prowadzenia programu "Kuchenne rewolucje", ale widocznie masz lekko popalone styki i musisz wpie**olić swoje 3 śmierdzące grosze o tym j***nym komitecie, jakby to miało cokolwiek do rzeczy.

Wykalaczek

2016-01-28, 01:13
To parodia jest jeszcze slabsza jak ta gesler, tragedia ze tez sie to komus podoba....

crazyhavoc

2016-01-28, 09:07
NajlepszyPrezenter napisał/a:



Twierdzę tylko, że dobrze nadaje się do prowadzenia programu "Kuchenne rewolucje", ale widocznie masz lekko popalone styki i musisz wpie**olić swoje 3 śmierdzące grosze o tym j***nym komitecie, jakby to miało cokolwiek do rzeczy.



nie ma nic do rzeczy ale sie mu marza wirtualne piwka wiec rzuca chwytliwe dla gimbusow haslo...

maudite

2016-01-28, 11:44
Taa, chciała zostać diwą polskiej gastronomii, a skończyła na reklamowaniu parówek z odpadków. Dobrze tej rurze tak! moje wewnętrzne polactwo jest syte i zadowolone!

Loaloa

2016-01-28, 17:58
Cytat:

Zawsze mi się wydawało, że Baj-kał to taki kanał bezstronny w miarę możliwości obiektywny bo wyśmiewał wszystkie opcje polityczne celebrytów itd., jednak po tym filmie niżej, kanał ten ma u mnie wielkiego minusa za szerzenie propagandy rodem z gazety wyborczej i newsweeka i graniu na ludzkich uczuciach



Co za piękny ból dupy. Koleś wyśmiał waszą katolską moralność - w niedzielę do spowiedzi i po wafla, a po powrocie do domu wyłazi z was wasze chrześcijańskie miłosierdzie. Taka jest prawda o narodku zakłamanych hipokrytów.





Przychodzisz do mnie z siekierą, znaczy, że też nie jestem ci obojętny.

Sz...........an

2016-01-29, 00:19
@up

Nie wiem gdzie widzisz tam ból dupy. Opisałem tylko fakt, że film sieje propagandę i ogłupia ludzi takich jak ty...

Tak tak, dałeś się ogłupić i dać sobie wmówić, że wszyscy wierzący są tacy jak ich przedstawia Baj-kał. Otóż nie, ja jestem wierzący i nikomu śmierci nie życzyłem i nie życzę chociaż nie jestem za przyjmowaniem uchodźców z różnych powodów.