18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

xts

2014-07-12, 20:20
noster napisał/a:

Dziecku nie należało się przyjść na świat bo żyło parę dni czy miesięcy? to gdzie postawisz granicę? jak dożyje do roku to ma prawo żyć a jak krócej to trzeba wyskrobać? Chyba jesteście chorzy jeśli myślicie że macie prawo o tym decydować komu należy się życie. Matka tego dziecka miała przynajmniej czas żeby się z nim pożegnać jak z człowiekiem a nie jak wyskrobanym śmieciem wyrzuconym do kosza...



matka z ojcem mają prawo decydować. Logiczne.

ten artykuł rozpie**oli twoje argumenty w pył.

http://slwstr.net/blog/2014/7/5/nieludzkie-torturowanie-dzieci-narodzonych

DziadMróz

2014-07-12, 21:38
Jako lekarz kieruje się swoim sumieniem, nie czyimś.
Pouczycie się 15 lat, to może będziecie mogli podejmować podobne decyzje.
W mędzyczasie proponuje zamknąć ryj, bo i tak każdy postępuje według swoich zasad.

xts

2014-07-12, 23:47
DziadMróz napisał/a:

Jako lekarz kieruje się swoim sumieniem, nie czyimś.
Pouczycie się 15 lat, to może będziecie mogli podejmować podobne decyzje.
W mędzyczasie proponuje zamknąć ryj, bo i tak każdy postępuje według swoich zasad.



a komornik kieruje sie sumieniem?

worldbeme

2014-07-13, 10:39
DanBK napisał/a:

Nie znam sprawy, nawet nie odpalam tego filmu... słyszałem tylko, że ten odmówił aborcji i dziecko się zdeformowane urodziło. Z tego co wiem on nie jest jedynym lekarzem w Polsce więc nie wiem czemu tamta głupia c**a do innego nie poszła.



Szkoda że Twoja matka nie poszła do innego lekarza jak była w ciąży z Tobą. O jednego debila mniej.

noster

2014-07-13, 13:13
xts napisał/a:



matka z ojcem mają prawo decydować. Logiczne.

ten artykuł rozpie**oli twoje argumenty w pył.

http://slwstr.net/blog/20...eci-narodzonych



No niestety dość nie trafione argumenty tego blogera nie przemawiają do mnie w ogóle.. jeśli dziecko nie widziało świata to jego mózg nie podjął aktywności więc tak jakby go nie było a jak go niema to nie cierpi, więc płody nie cierpią i można je abortować ? przecież to tak głupie że aż boli..

xts

2014-07-13, 17:03
noster napisał/a:



No niestety dość nie trafione argumenty tego blogera nie przemawiają do mnie w ogóle.. jeśli dziecko nie widziało świata to jego mózg nie podjął aktywności więc tak jakby go nie było a jak go niema to nie cierpi, więc płody nie cierpią i można je abortować ? przecież to tak głupie że aż boli..




psycho-kato argumenty są takie, że nie można abortować bo płód czuje ból jak jest "rozrywany" na kawali. To jest głupie, że aż boli.