18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Badr Hari (legenda K1) vs nasz Arkadiusz Wrzosek

Maraza7.1 • 2021-09-05, 20:46
Badr Hari, legenda K1, ponad 100 stoczonych walk, nieelegancko się zachował i na wazaniu przed walką odepchnął, już nie tak utytułowanego, naszego Arka Wrzoska...

OGLĄDAĆ DO KOŃCA




Dla zainteresowanych, ponizej cała walka




oleck

2021-09-06, 10:10
Jak mnie wk***ia pisanie o takich sportowcach "masz". Czy tak trudno zrozumieć, że w sportach indywidualnych typu MMA, tenis, wspinaczka, wyścigi itp sportowcy reprezentują siebie, a nie kraj z którego pochodzą? To jest gala dla zawodników, a nie turniej reprezentacji. Ten typ nie jest ani twój, ani mój, ani k***a nasz. Nasz za to jest reprezentacja w piłeczkę, bo lożymy na nią podatki.

Jokerd

2021-09-06, 12:50
Napisalem nasz rodak glupi ch*ju, wroc do szkoly i nie przypie**alaj sie na sile.
Kontekst kontekst kontekst

Toc nie jest z uzbekistanu, wiec moge napisac ze to moj i twoj rodak, pajacu

Nie napisalem reprezentant. Zrozum zanim zaczniesz kogos pouczac

stach_mysliwy

2021-09-06, 14:43
Który to ten nasz?
Ale ładne zdjęcie ktoś dodał

Maraza7.1

2021-09-06, 16:37
oleck napisał/a:

Jak mnie wk***ia pisanie o takich sportowcach "masz". Czy tak trudno zrozumieć, że w sportach indywidualnych typu MMA, tenis, wspinaczka, wyścigi itp sportowcy reprezentują siebie, a nie kraj z którego pochodzą? To jest gala dla zawodników, a nie turniej reprezentacji. Ten typ nie jest ani twój, ani mój, ani k***a nasz. Nasz za to jest reprezentacja w piłeczkę, bo lożymy na nią podatki.



Zamknij ryj

pochminick

2021-09-06, 16:49
kawior2007 napisał/a:

Takie byki to się dość monotonnie tłuką, bo jak widać wystarczy jeden dobry strzał i po walce, ale fajnie że grali fair play, bo ani jeden ani drugi nie bili leżącego



Chyba słabo się znasz na K1, chyba niewiele wiesz, o przeszłości Hariego w tej organizacji. Chyba ostatnie prawdzdiwe walki i prawdziwi fighterzy w sportach uderzanych, przed epoką freaków.

A jak chcesz zobaczyć dynamikę to polecam np. Jerome Le Banner vs Cyril Abidi. Dynamit od pierwszej do ostatniej sekundy.

Maraza7.1

2021-09-06, 20:25
oleck napisał/a:

Jak mnie wk***ia pisanie o takich sportowcach "masz". Czy tak trudno zrozumieć, że w sportach indywidualnych typu MMA, tenis, wspinaczka, wyścigi itp sportowcy reprezentują siebie, a nie kraj z którego pochodzą? To jest gala dla zawodników, a nie turniej reprezentacji. Ten typ nie jest ani twój, ani mój, ani k***a nasz. Nasz za to jest reprezentacja w piłeczkę, bo lożymy na nią podatki.



Zamknij ryj

Adae

2021-09-07, 01:06
oleck napisał/a:

Jak mnie wk***ia pisanie o takich sportowcach "masz". Czy tak trudno zrozumieć, że w sportach indywidualnych typu MMA, tenis, wspinaczka, wyścigi itp sportowcy reprezentują siebie, a nie kraj z którego pochodzą? To jest gala dla zawodników, a nie turniej reprezentacji. Ten typ nie jest ani twój, ani mój, ani k***a nasz. Nasz za to jest reprezentacja w piłeczkę, bo lożymy na nią podatki.



Zamknij ryj.

ra0mir

2021-09-07, 06:14
Kłykcin_Kończysty napisał/a:

Nie zesraj się.



A jak dowiesz się, że Love Islant czy inne Warsaw Shore to też 100% reżyserka to na prawdę się zesrasz :)

tdoberman

2021-09-07, 16:10
To ten co się założył o 100 tysięcy? że wygra w pierwszej rundzie?

Maraza7.1

2021-09-07, 17:11
oleck napisał/a:

Jak mnie wk***ia pisanie o takich sportowcach "masz". Czy tak trudno zrozumieć, że w sportach indywidualnych typu MMA, tenis, wspinaczka, wyścigi itp sportowcy reprezentują siebie, a nie kraj z którego pochodzą? To jest gala dla zawodników, a nie turniej reprezentacji. Ten typ nie jest ani twój, ani mój, ani k***a nasz. Nasz za to jest reprezentacja w piłeczkę, bo lożymy na nią podatki.



Zamknij ryj

Janusz_k

2021-09-10, 23:47
Karboksylator napisał/a:

generalnie miał farta, że go tak trafił. ciapaty obijał go całą walkę



Tego 'farta' jak czytałem w wywiadzie ćwiczył 4 miesiące :-)