18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BAD MOTHERFUCKER Samuel L. Jackson

RZ...........in • 2013-07-09, 23:29
Cytat:

Trzymał w ręce najbardziej tajemniczą walizkę Hollywood, władał prawdziwą Mocą i walczył z wężami w samolocie - a to tylko czubek góry lodowej. Facet, który jednym spojrzeniem potrafi miażdżyć wrogów i jednym słowem uciszać najmocniejszych w gębie. Z nim się po prostu nie zadziera...



#1. Samuel L. Jackson potrafi zastraszyć każdego


[ Komentarz dodany przez: Conscribo: 2013-07-10, 07:45 ]
Reszta przeniesiona do komentarza.

Pan_Marszałek

2013-07-09, 23:36
Zapomniałeś napisać, że jest czarny.

#2. W swoich kontraktach musi mieć zapewnione dwa wolne dni w tygodniu (na grę w golfa)

#3. Kiedy producenci filmu "Węże w samolocie" chcieli zmienić tytuł, Jackson zagroził, że zbojkotuje produkcję


#4. Podczas kręcenia "Gwiezdnych Wojen" zażądał, aby jego miecz świetlny był koloru fioletowego, bo chciał się później łatwiej odnaleźć na ekranie


Cytat:

George Lucas starał się mu wyjaśnić, że kolory są dwa: czerwone dla Sithów i zielone dla Jedi, lecz w końcu się poddał. Dodatkowo na rękojeści swojego miecza Samuel miał napisane „BMF” - skrót od „Bad Motherfucker”.



#5. Samuel L. Jackson nie patyczkuje się z ludźmi na Twitterze

- Te baby naprawdę nieźle miotają tymi ciężkimi frisbee! Drą się przy każdym rzucie!
- Haha, Sam, to się nazywa rzut dyskiem!
- A kim ty ku*wa jesteś, LawrenceBJones3, GOOGLE?!
#6. Nawet jeśli chodzi o znanego krytyka z The New York Times

Fani Avengers - A.O. Scott, krytyk NY Times, potrzebuje nowej pracy! Znajdźmy mu jakąś! Taką, do jakiej się NADAJE!
#7. W programie Saturday Night Live rzucił niespodziewanie „fakiem”...

Cytat:

...i bez wyrzutów sumienia poprawił to jeszcze „bulszitem”.


#8. Innym razem nie chciał odpowiedzieć na pytanie odnośnie filmu "Django", dopóki dziennikarz nie powie słowa "murzyn"

Cytat:

Dziennikarz spasował i przeszedł do kolejnego pytania.


#9. Jackson ma gdzieś nominacje do nagród; obchodzi go wygrywanie tych nagród

Cytat:

No i wygrywa.


#10. Jego gra aktorska w „Malarii” była tak dobra, że władze festiwalu filmowego w Cannes wprowadziły nową kategorię do nagród przez siebie przyznawanych - „najlepszy drugoplanowy aktor” - specjalnie, by go uhonorować

#11. Jackson uczestniczył w pogrzebie Martina Luthera Kinga jako osoba usadzająca gości na ich miejscach

#12. A tak reklamował ceremonię wręczania nagród BET Awards 2012:

#13. To jedyny człowiek na świecie, który wygląda dobrze w każdym nakryciu głowy:

#14. Ma 64 lata, a jego cera jest jak pupa niemowlaczka

#15. Jakby tego było mało, jest najlepiej zarabiającym aktorem wszech czasów

Cytat:

Według Księgi rekordów Guinnessa przez całą karierę zarobił niewyobrażalną sumę 7,42 miliarda dolarów.



TAK, zaj***ne z jm
Dziękuje i pozdrawiam

go...........11

2013-07-09, 23:45
I tak jest czarny.

Stefan_Siarzewski

2013-07-09, 23:59

Ha...........ng

2013-07-10, 00:00
A dajcie se spokój z rasizmem, uwielbiam jego rolę w "Pulp Fiction" i zawsze będę miał do niego szacunek mimo, że jest czarny ;)

bioder

2013-07-10, 00:01
Spokojnie, spokojnie... To ja uświadomiłem Samuela, że jest innego koloru niż ludzie... Uspokoił się "conieco" :mrgreen:

Berghest

2013-07-10, 00:11
@upwszyscy

po 1 primo ultimo ON JEST BRĄZOWY i ma białe dłonie od zbierania bawełny !
co to k***a znaczy czarny ? NIEWOLNIK k***A " N, I, E, W, O, L, N, I, K " NIE-WOL-NIK
trudne k***a ? trudne ?
czarny to jest kolor, pies może być czarny, czarne są włosy, ale KUŹWA CZARNI LUDZIE ?
szanujmy się :trollencjusz:






nie nie jestem rasistą i kto mnie zacytuje lubi anime, kocha kraj hitlerowski, wymyśla BongMan'owi suchary <śmiało> :)

Go...........ek

2013-07-10, 00:18
Berghest napisał/a:

@upwszyscy

po 1 primo ultimo ON JEST BRĄZOWY i ma białe dłonie od zbierania bawełny !
co to k***a znaczy czarny ? NIEWOLNIK k***A " N, I, E, W, O, L, N, I, K " NIE-WOL-NIK
trudne k***a ? trudne ?
czarny to jest kolor, pies może być czarny, czarne są włosy, ale KUŹWA CZARNI LUDZIE ?
szanujmy się :trollencjusz:






nie nie jestem rasistą i kto mnie zacytuje lubi anime, kocha kraj hitlerowski, wymyśla BongMan'owi suchary <śmiało> :)




Niewolnik? Ten "niewolnik" jak to powiedziałeś mógłby wykupić Ciebie i cała twoją rodzine i r*chałby was wtedy kiedy tylko by chciał.



#Edit: Aaa i nie szanuję Cie, nie pozdrawiam.

BoryzSadek

2013-07-10, 00:39
Fajny materiał, łap piwko :D

Mardog

2013-07-10, 00:40
Dla mnie dobry aktor, wymaga bo wie że może i nie pie**oli się w tańcu :D

szogun666

2013-07-10, 00:42
Nie on zarobił 7,4 miliarda tylko filmy z jego udziałem ...

Whiteroom

2013-07-10, 00:43
Gomek napisał/a:

Aaa i nie szanuję Cie, nie pozdrawiam.



jajucho

2013-07-10, 00:50
czekam na ten dzień aż serwer sadistica popełni samobójstwo (autodestrukcje) od napływu tych gównianych komentarzy i kwejkowych zjebów...

Mc6

2013-07-10, 00:57
te 7mld to chyba wyczytałeś na plotkara.pl (nie chce mi się sprawdzać czy ta strona istnieje)