18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Baca na trawniku

Mercury001 • 2015-04-03, 17:39
Zmęczony Baca w ciepłe lipcowe popołudnie leży goły na trawniku.
Przychodzą turystki i się pytają:
- Baco, co robicie?
- Baca odwraca głowę w ich stronę i przerzucając źdźbło trawy w drugi kącik ust mówi bezwiednie:

A...owiecki uciekły to kunia se posę.
:mrgreen:

Svenlee

2015-04-04, 00:01
0 komentarzy. Hejterzy nie wiedzą co napisać.

Bulkowsky

2015-04-04, 00:28
I wyskakuje rekin i mówi 'o sorry, pomyliłem filmy'

Camel_06

2015-04-04, 00:44
Jak to: 'mówi bezwiednie'? Nie wiedział że mówi? :wtf:

wójek

2015-04-04, 04:11
naprawdę? postanowiłeś się tym zacnym żartem podzielić ze światem akurat tutaj?

Mercury001

2015-04-04, 10:46
wójek napisał/a:

naprawdę? postanowiłeś się tym zacnym żartem podzielić ze światem akurat tutaj?



Oczywiście :) Taka rada na przyszłość - zdanie zaczynamy wielką literą.

Autor

2015-04-04, 11:15
Młody baca dyma owcę na podhalu.
Wszyscy w śmiech.
-Co się śmiejecie?
-Bo żeś najbrzydszo wybroł

Mercury001

2015-04-04, 15:51
Camel_06 napisał/a:



Wikisłownik też nie parzy.

http://pl.wiktionary.org/wiki/bezwiednie

Nie siej dezinformacji, trzeba edukować społeczeństwo ;) Bardziej pasowałoby 'machinalnie'.



Nie sieję dezinformacji. Widać, jeszcze dużo książek przed tobą do przeczytania, to będziesz miał znacznie bogatsze słownictwo i nie raz pomyślisz "to nie jest właściwie napisane", a jednak okaże się że jest :) (bez obrazy ;) )

Camel_06

2015-04-04, 18:36
Mercury001 napisał/a:



Nie sieję dezinformacji. Widać, jeszcze dużo książek przed tobą do przeczytania, to będziesz miał znacznie bogatsze słownictwo i nie raz pomyślisz "to nie jest właściwie napisane", a jednak okaże się że jest :) (bez obrazy ;) )



Cóż, pozostaje mi tylko przyznać Ci rację :) Siedzę trochę w językoznawstwie i przekładzie, swoją porcję literatury też już przerobiłem, nie uważam jednak że pozjadałem wszystkie rozumy. 'Im ktoś ma więcej rozumu, tym bardziej wątpi, czy ma go dosyć' :) Zwyczajnie zdawało mi się, że inne słowo bardziej by tam pasowało, i nie wzbudzało niedomówień w prostym dowcipie o bacy z jajcami wywalonymi na słońce ;)

Mercury001

2015-04-04, 19:12
Camel_06 napisał/a:



Cóż, pozostaje mi tylko przyznać Ci rację :) Siedzę trochę w językoznawstwie i przekładzie, swoją porcję literatury też już przerobiłem, nie uważam jednak że pozjadałem wszystkie rozumy. 'Im ktoś ma więcej rozumu, tym bardziej wątpi, czy ma go dosyć' :) Zwyczajnie zdawało mi się, że inne słowo bardziej by tam pasowało, i nie wzbudzało niedomówień w prostym dowcipie o bacy z jajcami wywalonymi na słońce ;)




Spoko ;) :wodka: