18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Babka dobrze prawi

Flodzia • 2023-11-06, 12:42


Przepraszam, po prostu nie zdążyłem :hitler:

Fima

2023-11-06, 13:12
Kryptoaryjka.

Bambrych

2023-11-06, 14:11
Fima napisał/a:

Kryptoaryjka.Czytać nie potrafisz?
Żydówka, ale z tej kasty co wyznaje szatana.
Pejsy nie mają przypadkiem flaga Palestyny?
Właśnie p*zda przyznała że to żydzi żydom zgotowały holokaust.

bleblebator1

2023-11-06, 15:34
Bambrych napisał/a:


Właśnie p*zda przyznała że to żydzi żydom zgotowały holokaust.Każdy z minimum wiedzy historycznej dobrze o tym wie

smc

2023-11-06, 15:47
Kto zdążył zwalić?

Ryju1983

2023-11-06, 17:42
Chyba ktoś znów musi ustawić pejsatych do porządku bo znów im się w dupach przewraca.

elim

2023-11-06, 17:56
Ci Żydzi którzy protestują na tym filmiku to zgaduję że są tą częścią która sprzeciwia się istnieniu państwa Izrael i protestują przeciwko zbrodniom jakie to państwo popełnia w Gazie, a ta syjonistka jest absolutnie przeciwnego zdania.

Rak.Odbytu

2023-11-06, 18:07
Sadole muszą mieć niezły ból głowy. Jedyni Żydzi, jakich kojarzą to pejsaci ortodoksi. Od lat nienawidzą ich szczerze i z pełnym patriotycznym oddaniem jako wrogów Polski i całej ludzkości, aż tu nagle szemrane (czyli ruskie i lewackie) źródła im mówią, że to dobrzy Żydzi, a źli są bez pejsów... I jak teraz żyć? Ciężko przetrawić i zrozumieć, oby wam mózgi od myślenia nie pękły! :lol:

gffdfgdfg

2023-11-06, 18:38
Bambrych napisał/a:

Czytać nie potrafisz?
Żydówka, ale z tej kasty co wyznaje szatana.
Pejsy nie mają przypadkiem flaga Palestyny?
Właśnie p*zda przyznała że to żydzi żydom zgotowały holokaust.a jak się nazywali ci żydzi, co zgotowali holocaust innym żydom? - Aszkenazi

Aszke Nazi

erutlev napisał/a:

Sadole muszą mieć niezły ból głowy. Jedyni Żydzi, jakich kojarzą to pejsaci ortodoksi. Od lat nienawidzą ich szczerze i z pełnym patriotycznym oddaniem jako wrogów Polski i całej ludzkości, aż tu nagle szemrane (czyli ruskie i lewackie) źródła im mówią, że to dobrzy Żydzi, a źli są bez pejsów... I jak teraz żyć? Ciężko przetrawić i zrozumieć, oby wam mózgi od myślenia nie pękły!
ty za to musisz mieć ból c**y, skoro wyobrażasz sobie jakichś ociężałych umysłowo "sadoli" po to, żeby się do nich porównać i poczuć się lepszym i mądrzejszym.

żeby ci tylko to cipsko nie pękło od wyobrażeń

marcino_zly

2023-11-06, 18:54
bleblebator1 napisał/a:

Każdy z minimum wiedzy historycznej dobrze o tym wieNie w dzisiejszych czasach...

Rak.Odbytu

2023-11-06, 18:54
gffdfgdfg napisał/a:

a jak się nazywali ci żydzi, co zgotowali holocaust innym żydom? - Aszkenazi
Aszke Nazi


Nawet śmieszne, masz piwo!

gffdfgdfg napisał/a:

ty za to musisz mieć ból c**y, skoro wyobrażasz sobie jakichś ociężałych umysłowo "sadoli" po to, żeby się do nich porównać i poczuć się lepszym i mądrzejszym.
żeby ci tylko to cipsko nie pękło od wyobrażeń


Ale ja jestem lepszy i mądrzejszy, nic na to nie poradzę. 8-) Dlatego tu siedzę, żeby trolować gorszych i głupszych, którzy uciekli przed światem i zrobili tu sobie jakiś pie**olony rezerwat. :mrgreen:

Maniecky

2023-11-06, 20:05
erutlev napisał/a:

Sadole muszą mieć niezły ból głowy. Jedyni Żydzi, jakich kojarzą to pejsaci ortodoksi. Od lat nienawidzą ich szczerze i z pełnym patriotycznym oddaniem jako wrogów Polski i całej ludzkości, aż tu nagle szemrane (czyli ruskie i lewackie) źródła im mówią, że to dobrzy Żydzi, a źli są bez pejsów... I jak teraz żyć? Ciężko przetrawić i zrozumieć, oby wam mózgi od myślenia nie pękły!Lewackie zrodla mowia ze syjonisci sa zli a ortodoksy dobrzy? zj***ny jakis jestes? Syjonisci sa wlascicielami lewackich zrodel amebo.

Rak.Odbytu

2023-11-06, 20:22
Maniecky napisał/a:

Lewackie zrodla mowia ze syjonisci sa zli a ortodoksy dobrzy? zj***ny jakis jestes? Syjonisci sa wlascicielami lewackich zrodel amebo.


A kto w Europie demonstruje w obronie Palestyny i Hamasu razem z Arabami? Ostatnio nawet Greta dołączyła. Zmień źródła informacji bo w ch*ja cię robią.

adrianzittex

2023-11-06, 21:28
Nie żadne babka dobrze prawi, tylko to jest właśnie ta k***a syjonistka, która powinna skończyć w komorze j***ł pies syjonistów.

fabad

2023-11-06, 23:46
Już śpieszę z wyjaśnieniami bo jak ktoś nie ma czasu czytać kto jest kim to może mieć niezły mindfuck.
Ci pejsaci to ortodoksi, stoją najwidoczniej z flagą Pakistanu. Tak... to są Ci dobrzy. W większości przypadków na tym portalu byli wkładani do tego samego wora co reszta wiadomo dlaczego :roll: ale jednak to oni są ci dobrzy. Podział jest łatwy do rozpoznania Ci którzy wyglądają jak żydzi nie chcą wojny i uwaga k***a HIT oni nawet nie uznają państwa Izrael mimo, ze tam mieszkają. To dobrzy ludzie którzy gardzą obecna technologią i żyją jak amisze a nie uznaja izraela bo wierzą, ze to mesjasz dopiero jak się pojawi pokaże im gdzie maja założyć swoje państwo.

Dawać piwo niech ludzie się edukują bo za niedługo nie będzie wiadomo kto przyjaciel a kto wróg . Hamas to bardziej partyzanci a nie terroryści, syjonisci to nie ortodoksyjni żydzi, ameryka nie jest już policjantem świata a brics czyli wschód wyprzedził zachód gospodarczo.

Dziękuje i pozdrawiam Sadoli którzy to przeczytali 8-)