18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Babcia

C0C0JUMBO • 2019-10-22, 22:15
Takie tam ktoś mi wysłał....
Mina babki bezcenna


Goldmann

2019-10-23, 08:03
Ale ten plaskacz na końcu rozj***ł wszystko :-D

Takafura

2019-10-23, 08:40
chocho napisał/a:

To nie prawda że ludziom starszym należy się szacunek tylko dlatego że mają dużo lat. Jakby Hitler dożył starości to też byłby powszechnie szanownym staruszkiem?
Na szacunek trzeba sobie zasłużyć.


pie**olisz. Rozumiem że szanujesz 10 osób ze swojej familii i paru sąsiadów których znasz, resztą która nie miała okazji zasłużyć sobie na Twój szacunek możesz pogardzać ?

castagir napisał/a:

Rozumiem, że menelom spod śmietnika kłaniasz się w pas.


A Ty z kolei każdego bezdomnego glanujesz i podpalasz ? Naprawdę daleko zajdziesz ze swoim darwinizmem.

Policeman

2019-10-23, 10:26
Jeszcze czego, że starszym ludziom należy się szacunek z automatu. Rozumiem, że podstawowe formy zrozumienia [ustąpienie miejsca czy nie robienie im awantur o byle co]. Ja w Polsce mam z tym kłopot, kiedy widzę staruszka to sobie liczę - mój dziadek, uczestnik kampanii wrześniowej, powstaniec Warszawy i żołnierz wyklęty miałby dzisiaj jakieś 99 lat. Przy założeniu, że ktoś walczył w ciut młodszym wieku, to jakieś 94-93 lata miałby dzisiaj. Każdy staruszek teraz to ktoś kto w dorosłość wszedł po 45 roku życia i jeśli walczył i gdzieś służył [a mobilizacja była duża po tym czasie] to ewentualnie w komunistycznych jednostkach albo w jakimś KBW, w którym polowało się i zabijało wyklętych. Ewentualnie pomagał ruskim wywozić skarby Polski i przymykał oko na ich gwałty. Nawet jeśli nie był świnią, w tym czasie ludzie jeszcze walczyli zbrojnie [oczywiście, w wojnie beznadziejnej] więc z racji "historii" albo jest on neutralny albo jest starą świnią. Najgorzej mam z tymi co są około 80 albo mniej, bo też duża szansa, że byli katami ludzi w latach 60-tych i 70-tych. Ostatnio na manifestacjach kod mordę na ludzi darł piotrowski, to ludzkie ścierwo, które zabiło księdza Popiełuszkę. Że też nikt temu ścierwu nie przywalił w pysk to się dziwię. Ale szacunek z góry bo to starszy człowiek - ooo wykluczone.

Nindza

2019-10-23, 11:36
chocho napisał/a:

To nie prawda że ludziom starszym należy się szacunek tylko dlatego że mają dużo lat. Jakby Hitler dożył starości to też byłby powszechnie szanownym staruszkiem?
Na szacunek trzeba sobie zasłużyć.



Tak, dokladnie Adolfowi nalezy sie nawet po jego smierci.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2019-10-23, 14:05
chocho napisał/a:

To nie prawda że ludziom starszym należy się szacunek tylko dlatego że mają dużo lat. Jakby Hitler dożył starości to też byłby powszechnie szanownym staruszkiem?
Na szacunek trzeba sobie zasłużyć.



No kto jak kto ale Hitler zasłużył jak nikt inny .

To jest SADOL nad Sadole :P


niemamskarpet.

2019-10-23, 14:18
nie chodzi o brak szacunku do starszego człowieka tylko o śmianie się ze efektów starości bo obwisła skóra to nic śmiesznego i baba nie ma na to żadnego wpływu a na pewno też wolała by mieć skórke 18latki.... więc h*jowe pozdrawiam i zycze dużo ukrainców w sąsiedztwie

TB303

2019-10-23, 15:10
Takafura napisał/a:

pie**olisz. Rozumiem że szanujesz 10 osób ze swojej familii i paru sąsiadów których znasz, resztą która nie miała okazji zasłużyć sobie na Twój szacunek możesz pogardzać ?
A Ty z kolei każdego bezdomnego glanujesz i podpalasz ? Naprawdę daleko zajdziesz ze swoim darwinizmem.


Matko, ale głupi jesteś...

zbynekmaslanka

2019-10-23, 15:33
@Up

W sumie wszsycy wywodzimy się z Polskiej kultury a nie jakiejs murzynskiej, czy tych co lataja z dildosem w ...( tutaj niedomówienie) po ulicy. W naszej kulturze z definicji ustępuje się miejsca starszym, pomaga staruszce, czy nie kopie leżącego lub broni słabszego ... nie jestesmy zwierzętami.

mazga50

2019-10-23, 15:39
Makrela po udarze.
Swoją drogą brzydka jak noc listopadowa.

jbone

2019-10-23, 15:57
chyba na youtubie da się rzeczywiście kare robić.pomęczę starego i wrzucę zobaczymy jaki będzie hajs.

TrzymajcieMieLudzie

2019-10-23, 16:01
dyhayne napisał/a:

Wszystko wszystkim, ale szacunek ludziom starszym się zwyczajnie k***a należy. j***ny tik tokowy odpad społeczny.



Jeden z najgłupszych tekstów jakie w życiu słyszałem. Pytam się czemu? Czemu ludziom starszym należy się szacunek z automatu? Wyłącznie za to, że przeżyli jakoś te kilkadziesiąt lat?

Szanuję ludzi, za ich czyny, osiągnięcia. Za to jakimi ludźmi są i nie pojmuję czemu miałbym darzyć szacunkiem każdego, kto dożył pewnego wieku...

Edit: w sumie nie zauważyłem, że powielam kilka napisanych już komentarzy, ale nie spodziewałem się, że będą osoby o podobnym zdaniu na ten temat :O

krasnal_hałabała

2019-10-23, 17:14
chocho napisał/a:

To nie prawda że ludziom starszym należy się szacunek tylko dlatego że mają dużo lat. Jakby Hitler dożył starości to też byłby powszechnie szanownym staruszkiem?
Na szacunek trzeba sobie zasłużyć.



A ty, czym sobie zasłużyłeś na szacunek?

Takafura

2019-10-23, 20:15
TB303 napisał/a:

Matko, ale głupi jesteś...


Ale mam nad Tobą przewagę bo ja wiem że mało wiem i muszę nadal sporo czytać i oglądać systematycznie sadola.

TrzymajcieMieLudzie napisał/a:

Jeden z najgłupszych tekstów jakie w życiu słyszałem. Pytam się czemu? Czemu ludziom starszym należy się szacunek z automatu? Wyłącznie za to, że przeżyli jakoś te kilkadziesiąt lat?
Szanuję ludzi, za ich czyny, osiągnięcia. Za to jakimi ludźmi są i nie pojmuję czemu miałbym darzyć szacunkiem każdego, kto dożył pewnego wieku...
Edit: w sumie nie zauważyłem, że powielam kilka napisanych już komentarzy, ale nie spodziewałem się, że będą osoby o podobnym zdaniu na ten temat :O



Gdyby w tych podobnych komentarzach zamiast słowa "SZACUNEK" wstawić "PODZIW" to nawet bym tu słowa nie napisał.

JesusMayCry

2019-10-24, 13:18
dyhayne napisał/a:

Wszystko wszystkim, ale szacunek ludziom starszym się zwyczajnie k***a należy. j***ny tik tokowy odpad społeczny.



Debile też się starzeją