18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Babcia Techno Vikinga

Cord • 2009-11-25, 12:32
Też daje radę :megalol:

grauper

2009-11-25, 21:39
rave - o metalu gówno wiesz więc sie nie wypowiadaj. A co do imprez takowych to KÓRWA JAK CHCESZ WIXE TO IDZIESZ DO TECHNO KLUBU I NApie**alASZ !! A NIE NA ULICY!!

[ Komentarz dodany przez: Baalp: 2009-11-25, 21:45 ]
Zamknij oczy i policz do 10, spójrz na zielony kolor i znów policz do 10, a potem wyluzj

Zolner

2009-11-25, 21:51
Chrześcijanin tańczy, tańczy, tańczy, tańczy

DjHoster

2009-11-25, 23:36
grauper

w dupie byłeś gówno widziałeś a o wixie wiesz tyle co pseudo znawcy mówią o "manieczkach" "białych rękawiczkach" itd.

niedzwiadu

2009-11-25, 23:46
a ja powiem tak od małego słuchałem np rapu, potem techna i znow rapu i skonczyłem na punku :D ale kur*wa to nagranie w[ada w ucho zna moze ktos ten kawalek??

Łukasz

2009-11-25, 23:50
Baalp napisał/a:

mnie zastanawia % mężczyzn na tej imprezie... Coś ich sporo



Widzę, że nie tylko ja to zauważyłem.

grauper napisał/a:

rave - o metalu gówno wiesz więc sie nie wypowiadaj. A co do imprez takowych to KÓRWA JAK CHCESZ WIXE TO IDZIESZ DO TECHNO KLUBU I NApie**alASZ !! A NIE NA ULICY!!


Coś Ci się kolego pomieszało albo najzwyczajniej w świecie nie wiesz czym jest wixa bo tego na powyższym nagraniu (na szczęście) nie ma.

Cord

2009-11-26, 00:14
Moim zdaniem każdy rodzaj muzyki ma swoje miejsce. Nie wyobrażam sobie pójść w piątek do klubu z punkiem, w samochodzie puszczać klasyczną, do nauki słuchać rapu, na imprezie ballad rockowych, do zadumy nad życiem techno a wieczorem do 'rozmowy' z dziewczyną muzyki biesiadnej.

Metalu tylko nie trawię, bo nie służy on do niczego, nigdzie nie pasuje a do tego robi z ludzi pieprzonych zadufanych w sobie hipokrytów, onanizujących się mentalnie swoją zajebistością, niczym nie popartą mooooocno zawyżoną samooceną i całkowicie nieuzasadnionym poczuciem wyższości nad resztą świata. Całe życie siedzi to-to przed komputerem i nie robi nic innego oprócz pozowania w sieci. Jest zajebiście inteligentne, ale gówno z tego ma, bo nie przekłada inteligencji na szeroko pojętą mądrość.


Oczywiście generalizuję i myślę stereotypami... ale k***a... jak mam myśleć, jak każdy metal którego spotykam na swojej drodze dokładnie wbija się w te kryteria?

Demoness

2009-11-26, 09:32
Cord napisał/a:

jak każdy metal którego spotykam na swojej drodze dokładnie wbija się w te kryteria?


to ty k***a bardzo mało spotkałeś na swojej drodze.

matwer90

2009-11-26, 13:02
Zajebista nuta dla zainteresowanych: Sound Of Stereo - Supah Dupah (czorty wypie**alac) Babka wymiata jakby wpie**olila sciezke rusza sie lepiej niz niektorzy mlodziency :oops:

luki24

2009-11-26, 13:33
Cord napisał/a:

Metalu tylko nie trawię, bo nie służy on do niczego, nigdzie nie pasuje

jak to nigdzie? chyba masz słabą wyobraźnię...

Emilka Nekrofilka

2009-11-26, 13:53
grauper napisał/a:

rave - o metalu gówno wiesz więc sie nie wypowiadaj. A co do imprez takowych to KÓRWA JAK CHCESZ WIXE TO IDZIESZ DO TECHNO KLUBU I NApie**alASZ !! A NIE NA ULICY!!



KÓRWA?
nie krzycz

Skoro na ulicy jest impreza, to znaczy, że władze miasta wyraziły na to zgodę. Przeszkadza Ci to? W ilu polskich miastach są organizowane koncerty metalowe?
Co Ty wiesz o techno? CO wiesz o muzyce elektronicznej? używając capslocka nie wykrzyczysz swojej nienawiści do "technozjebów" tylko się skompromitujesz.

Twierdzisz, że przy tym się nie da bawić?
Najpierw się czymś zainteresuj, a dopiero później to skrytykuj podając porządne argumenty.

Cord

2009-11-26, 17:09
Demoness napisał/a:


to ty k***a bardzo mało spotkałeś na swojej drodze.


nie mówię, że nie. raczej rzadko zbaczam na metalowe ścieżki

luki24 napisał/a:

jak to nigdzie? chyba masz słabą wyobraźnię...


możliwe... pomożesz mi?[/quote]

pozeracz_kotow

2009-11-26, 22:13
Cytat:

Co Ty wiesz o techno? CO wiesz o muzyce elektronicznej?


z tego co mi wiadomo to dwie różne rzeczy...

he...........01

2010-03-28, 00:24
Ona to czuje...

Ra...........og

2010-04-29, 18:39
Kolejna

Złowroga Pralka !

2010-04-29, 18:46
ale wiecie co jak już taki temat :D to chce się wypowiedzieć :D to co teraz leci w Eskach etc ... to nie jest techno ... a co najciekawsze uświadomił mnie o tym mój stary ... http://techno.org/electronic-music-guide/ i z tego się zrodziło techno :) a zgasiłem tym większość osób z mojej klasy które twierdziły " JA SŁUCHAM TECHNO" :D