18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Babcia pokonała wirusy

Sadysta • 2020-03-23, 00:46
Szacunek dla tej pani


BADA55PL

2020-03-23, 09:23
Kutno i tyle

35i

2020-03-23, 09:33
KoniecZartow napisał/a:

Powinna od tamtego momentu wrzucać papierki po cukierkach.



Prędzej opakowania po lekach, które w końcu zaczęła sobie kupować, zamiast wyrzucać pieniądze w błoto (tacę). Tak na serio, olała instytucję kościoła, co nie przeszkadza jej leżeć teraz pod nagrobkiem z krzyżem. Tak ogólnie, to nic już jej nie przeszkadza.

elpidzi

2020-03-23, 11:45
SqQurter napisał/a:

A tam pie**olenie. Przeżyć trudne czasy wcale nie jest trudno gdy są ludzie, którzy walczą za większość. Mogę się założyć że za "wirusa Stalina" ów Pani ch*ja zrobiła by go zwalczyć.



To prawda. Mój dziadek, który miał może wtedy 13 lat gardził ścierwem, które długie dekady później szło pierwsze po odznaczenia do prezydenta. Zawsze powtarzał, że bohaterowie, to zginęli. Ci, którzy obecnie robią się na weteranów, to siedzieli zakopani w norze czy innej piwnicy i srali pod siebie. Teraz robią za kombatantów.

Krawiec113

2020-03-23, 14:56
Kolejna samolubna stara szmata która nagle ma mnóstwo spraw do załatwienia, tylko że jak się kilka setek takich tępych staruch doda do liczby zgonów to za efekty paniki będziemy płacić my. "ja już swoje lata mam" to wyj***ne na to z czym będą miały żyć następne pokolenia i chodzi k***isko zarazki roznosi.

Kliksiu

2020-03-23, 16:38
Matt napisał/a:

Już niedługo doliczymy ją do sumy zgonów.



Nawet największy wojownik w końcu musi polec...

Teuwil

2020-03-23, 17:22
Dla ZUS-u ten wirus jest na rękę, umierają głównie staży, więc mniej trzeba będzie płacić emerytur.

settogo

2020-03-23, 23:01
Matt napisał/a:

Już niedługo doliczymy ją do sumy zgonów.



No no, popełnią jej samobójstwo. Za ten brak strachu.

Tr...........ty

2020-03-24, 00:15
Sadysta napisał/a:

Babcia pokonała wirusy



Jeszcze się będziemy z tego śmiać. Ale nie wszyscy :mrgreen:

Dexta_90

2020-03-24, 14:35
"Szacunek dla tej pani" - k***a co? xD Ignorancki mocher będzie lada moment wąchał kwiatki i zarażał innych. Gdzie tu k***a szacunek? O czym ty mówisz typie