18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Babcia jebnięta przez babę

Jesse.Pinkman • 2022-01-18, 09:27
Według źródła 23-letnia kobieta potrąciła 64-latkę w Rosji.

John-Flopp

2022-01-18, 11:19
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Nie wiadomo co głupsze



Kierowca miał zielone i ch*j. Stare próchno się pałęta gdzie popadnie...

Kris891

2022-01-18, 11:28
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Nie wiadomo co głupsze



A to jak się ma zielone światło dla pojazdów widząc je z daleka to trzeba zawsze zacząć hamować tak jak na czerwonym nie widząc z daleka,że ktoś jeszcze przełazi przez ulicę ? Kierowniczka nic nie winna - wjechała na zielonym a stary babsztyl pewno zaczął przechodzić na bardzo późnym zielonym lub wczesnym czerwonym dla pieszych i zamiast dupę ruszyć i sp***alać jak najszybciej z jezdni to przełazi jak święta krowa myśląc pewno: ,,jestem na pasach i mam pierwszeństwo". Nawet zbytnio po pasach nie przechodziła tylko całkiem w poprzek jezdni......

dżonyłojlker

2022-01-18, 12:57
Jesse.Pinkman napisał/a:

kobieta potrąciła 64-latkę w Rosji.



Nie kobieta potrąciła, tylko stara ropucha wlazła pod auto na czerwonym.

zwierzak30

2022-01-18, 18:23
parekselans napisał/a:

Nie kobieta potrąciła, tylko stara ropucha wlazła pod auto na czerwonym.



W miejscu do tego Niedozwolonym. Dodam od siebie.

Bluzg

2022-01-18, 21:16
To nie mogło skończyć się inaczej skoro lazła ubrana na czarno, z kapturem na łbie, nie śpiesznie przebierając nogami na dziko przez najszerszą część skrzyżowania kiedy auta miały zielone i to wszystko w Rosji gdzie co drugi naj***ny jak szpadel pozostali bez prawa jazdy.

mi...........pl

2022-01-18, 21:26
Kris891 napisał/a:

A to jak się ma zielone światło dla pojazdów widząc je z daleka to trzeba zawsze zacząć hamować tak jak na czerwonym nie widząc z daleka,że ktoś jeszcze przełazi przez ulicę ? Kierowniczka nic nie winna - wjechała na zielonym a stary babsztyl pewno zaczął przechodzić na bardzo późnym zielonym lub wczesnym czerwonym dla pieszych i zamiast dupę ruszyć i sp***alać jak najszybciej z jezdni to przełazi jak święta krowa myśląc pewno: ,,jestem na pasach i mam pierwszeństwo". Nawet zbytnio po pasach nie przechodziła tylko całkiem w poprzek jezdni......



W Rosji to Ty masz... Hm prawo głosować na Putina, a nie coś tam na pasach.

jomjest

2022-01-19, 01:23
Dobrze że nagranie jest. Przez taką starą rure ma teraz kierowca przej***ne