18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Seus

2016-06-16, 21:25
dać emerytom i rencistom konsole to może by nie zapie**alali rano komunikacją miejską, żeby wszystkich wk***iać

A.J.K.S.

2016-06-16, 21:51
kubex10091 napisał/a:

My z kuzynem dawaliśmy dla prababci pograć



Ja nie wiem jak normalny człowiek, Polak może mówić coś takiego i uważać to za normalne. :badyl:

Co tam w Białymstoku, śnieg już stopniał u was? :-D

kaiel

2016-06-16, 22:32
"Hemoroids 3: Alzhaimer chronicles " nie pamiętam kiedy premiera ale już się cieszę

LICH0

2016-06-16, 23:26
Ma więcej chęci do życia niż ja w wieku 25 lat. k***a. :-|

Magnic

2016-06-16, 23:41
InternetExplorer napisał/a:



Ja nie wiem jak normalny człowiek, Polak może mówić coś takiego i uważać to za normalne. :badyl:

Co tam w Białymstoku, śnieg już stopniał u was? :-D




Dla warszawiaka najważniejsze jest aby komuś dopiec. ch*j z dyskusją, ważne jak nie ma się nic do powiedzenia to przypie**olić się do czegoś co nikogo nie obchodzi. Zastanawiałeś się aby, bo ja wiem... dorosnąć i wyjść z intelektualnej piaskownicy?... A nie zapomniałem, warszawiacy nie wiedzą co to intelekt.

A.J.K.S.

2016-06-17, 00:14
Magnic, Oh ja pie**ole, obraziłem twoje prawie, że ukraińskie patologiczne zadupie to znaczy, że jestem z Warszawy? :lol: Zajebista logika i w 100% godna gimbusa ze stony sradistic.pl. Nie wiem kto tutaj tkwi w mentalnej piaskownicy jak to określiłeś :roll:

Nie chce robić DLA Ciebie przykrości, ale Białystok i Warszawa to pewnie jedyne miasta jakie znasz, co? A przecież jakoś trzeba było mnie obrazić. Ale wy niektórzy jesteście biedni umysłowo, aż szkoda wam odpisywać bo to co reprezentujecie jest poniżej poziomu gówna zazwyczaj :lol: eot.

Osiej

2016-06-17, 00:48
Wszystko spoko... ale dlaczego ta muzyka jest taka smutna? Przecież to fajna sprawa, że babcia znalazła sposób na rozrywkę, który jej pasuje. Nie ma powodu, by w tle puszczać kawałki jak z najcięższych przypadków w Sprawie dla Reportera :D

Ko...........ki

2016-06-17, 01:02
InternetExplorer napisał/a:



Ja nie wiem jak normalny człowiek, Polak może mówić coś takiego i uważać to za normalne. :badyl:

Co tam w Białymstoku, śnieg już stopniał u was? :-D


W tym wypadku to ty się odpie**ol i zapieprzaj ogórki w piwnicy mamie kisić, słoiku.

..A laseczka lubi jak krew jej spływa po ekranie, więc tym bardziej od niej wara! Spoko dupcia. Piwko!