18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baba w kuchni...

Halman • 2021-05-08, 19:51

no co sie k***a może stać?

Janko

2021-05-09, 02:07
I co roj***ła całą kuchnię i sp***oliła typowe zachowanie zmywarki :roll:

Silverface

2021-05-09, 08:16
Aż mi się przypomniała pewna sytuacja z mojego późnego dzieciństwa.

Było to gdy miałem ok 13-14 lat i pojechałem z ciotką do mojej siostrzenicy, bo jej rodzice czyli moja siostra i szwagier musieli jechać na jakąś imprezkę, związaną z ich pracą, a nie mieli z kim zostawić wtedy ok 5-6 letniej siostrzenicy.
No oni sobie pojechali, ciotka powiedziała że idzie zrobić herbaty czy coś, a ja poszedłem pobawić się z siostrzenicą.

No i tak po pewnym czasie może z 5-10 min, ciotka woła mnie żebym pomógł jej znaleźć zapałki albo podpalaczkę do gazu.
Ja wchodzę do kuchni śmierdzi gazem, kurek z gazem odkręcony na 5. Odruchowo od razu zakręciłem kurek, otworzyłem okno kuchenne i pobiegłem po siostrzenicę i wszyscy uciekliśmy na dwór.

Nie wiem co odj***ło ciotce wtedy, by otwierać gaz od razu na full i szukać potem po kuchni zapaliczki, bo to normalna kobieta, nie wiem czy coś nie zaskoczyło czy co.

Może mnie i siostrzenicy nic by się nie stało, jak by tam butla jebła, bo kuchnia była trzy pokoje od pokoju siostrzenicy, a to stary dom z cegły ale ciotkę to by szukali w drugiej wsi pewnie.

Po jakimś czasie opowiedziałem wszystko siostrze o zaistniałej sytuacji i od tamtej pory już nie prosili cioci by została popilnować ich dziecka.

P.S. jakby co, to ciocia nadal żyje, a czy miała jeszcze taką sytuację, to nie wiem, bo na szczęście mieszka oddzielnie. :)

Halman

2021-05-09, 08:40
Silverface, 14 latek bawiący się z 5 letnią siostrzenicą..?

coś tu śmierdzi stary... :-D

piorun343

2021-05-09, 08:55
Otwarcie restauracji po obostrzeniach.

gizmokoza

2021-05-09, 09:52
Moj dziadek rowniez przezyl wybuch butli gazowej, choc stal przy samej kuchence :D zebra i obojczyk mial polamane

z3r0c00l1337

2021-05-09, 10:31
talesz111 napisał/a:

Ma ktoś może link do piosenki albo zna wykonawcę?



Oryginał to "Tom Jones, Mousse T. - Sexbomb", ta użyta w tym klipie = google twoim najlepszym przyjacielem. Chociaż to co jest w klipie brzmi bardziej jak jakiś "troll" tej piosenki, jestem na 99 % pewien, że nie ma innej wersji tej piosenki. Polecam Toma Jonesa :D

Aleo

2021-05-09, 11:52
tam są dwie baby

Silverface

2021-05-09, 18:55
Halman napisał/a:

, 14 latek bawiący się z 5 letnią siostrzenicą..?
coś tu śmierdzi stary...



To sę psiknij jakimś dezodorantem czy coś, albo otwórz okno. ;)