18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

baba w aucie

tribal216 • 2013-01-09, 10:00
nie zmieściła się

qhash

2013-01-09, 10:11
za karę powinna dostać z liścia od każdego faceta w promieniu 1km

do garów a nie za kierownicę głupie p*zdy

lisciasty

2013-01-09, 11:09
Bardzo mnie ciekawi w jaki sposób ona tak zaparkowała :)

masterwow

2013-01-09, 11:52
kamień milowy osiągniety

Zgon14

2013-01-10, 21:47
po tytule myślałem że o jakąś grubą chodzi...

kwiatusheck

2013-01-10, 21:50
Nie no, mistrz jak ch*j, kto tak potrafi zaparkowac? :szczerbaty:

Black Snake

2013-01-10, 22:14
nie wk***iajcie mnie już z tymi p*zdami -.- babka dziś wjechała w samochód moich rodziców bo nie wyhamowała... jeszcze z debilnym uśmieszkiem wyszła i z tekstem 'cieszmy się że nic nikomu się nie stało'. Już chciałem jej przypie**olić, ale matka chyba to widziała i wysłała mnie po fajki do sklepu ;| k***a jeszcze ojcu proponowała 300zł żeby się dogadać. Sama tylna lampa kosztuje tyle. Faceci z lawety powiedzieli, że przynajmniej 3 tysiące się dostanie z tego. Aaa... nie kupujcie seicento. Poza niewidocznymi usterkami za które ojciec ściągnie od niej kasę nic się nie stało i nie widać, że samochód po stłuczce (w tył jebła gdzie nie ma silnika i nie miało co zatrzymać uderzenia), a babke w seicento laweta wzięła bo przód rozj***ny na amen.

na...........pl

2013-01-10, 22:26
@up
Zawsze tak jest, tył jest dużo bardziej wytrzymały niż przód, bo z przodu masz strefę zgniotu.

Tępe p*zdy, co racja to racja, ale to zwykle przez facetów muszę uważać na drodze, bo zapie**alają jak idioci.

Revelict

2013-01-10, 23:43
tylko 70% tych co zapie**alają umieją jeździć a wypadek jest nie dlatego, że ktoś zapie**ala tylko taka p*zda wyjedzie bo skręca w lewo a patrzy w prawo. I mnie już k***ica bierz ( a jestem spokojną osobą) jak mam wyjechać na moje rodzinne miasto bo nie da się jeździć po nim spokojnie bo ludzie zachowują się nieprzewidywanie, zajeżdżają drogę, wleką się lewym pasem 50 km/h, nie umieją ruszać z pod świateł i pod górę a potem narzekają że są korki.

Ale najgorsza jest kultura jazdy, rzadko spotkać żeby ktoś na TK puścił jakieś inne auto , a na pieszych to już prawie nie zwracają uwagi czy śnieg sypie czy deszcz leje nikt się prawie nie zatrzymuje, ale najlepsi są na TKI(z okolicznych wsi) ;> no ci to k***a niszczą system, kierunkowskazów nie uświadczysz, nigdy nie puszczają , na skrzyżowaniach nie umieją się zachować.

Na dodatek pokolenie młodych kierowców zdających kurs uważa ze dostaje się plastik nie za umiejętność jazdy, tylko uważa to za jakąś pie**oloną loterie, i idzie na egzamin po raz wtóry, bo może dzisiaj się w końcu uda...

Black Snake

2013-01-11, 00:27
narkotykiTanio.pl, no może i minimalnie wina mojego ojca bo nie zauważył progu zwalniającego i trochę mocniej przyhamował jak mu powiedziałem że próg, ale tak bez abs. Jechał z 40 i w 2s do 20 zszedł. Nagle się zatrzymał bo myślał, że misą olejową zahaczył. Skapł się dopiero jak powiedział 'k***a ja pie**ole' i wyskoczyłem z samochodu. c**a z telefonem w ręku i uśmiechem na ryju -.- Jeszcze jej fagas przyjechał w SUV'ie i mówi do niej 'trza było mu 200-300 dać i powiedzieć niech sp***ala'. No k***a prawko to za loda pewnie dostała. Jedynie pociesza mnie fakt, że ma przej***ne. Sam nasz samochód wyjdzie kilka tysięcy - czujniki parkowania, el szyby, czujnik spalania, hak holowniczy, belka mocująca hak, bagażnik, lampy i inne rzeczy o które ja zadbam - w końcu się przyda to, że do samochodówki poszedłem + matka chyba doznała urazu kręgosłupa. Leczenie + odszkodowanie kolejne kilka tysięcy. Szczęście ma, że poduszki nie wyj***ły. No i jej samochód z całym przodem rozj***nym, chłodnicą itp. k***a kto takiej cipie prawko dał... Już się boję o mnie jak na motocyklu będę jeździł. Ja nie zawinie, a kto inny mnie zabije bo 'usp... zagapiłam się. Hihihihi'.

ToPrzeciezJa

2013-01-11, 04:12
@narkotykiTanio.pl już 3 raz klikam na Twój nick i ciągle mnie nie chce przekierować :( (