18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baba śląska

zwierzak30 • 2021-07-19, 19:48
Po aklimatyzacji na Bronx-ie.
Ona murzynom się nie kłania :mrgreen:


PoProstuNIKT

2021-07-19, 19:55
ale wk***iona zmywarka, murzyn zabierając jej narzędzia pracy nieźle ją rozwścieczył. j***na gorzej jak diabeł tasmański

mygyry

2021-07-19, 19:55
Niech się cieszy, że się na w miarę udomowionego (czyli z zawiasami) trafiła

piter52

2021-07-19, 21:40
Zymby w szklance zostawiła.

Harry Pojeb

2021-07-19, 21:59
Ty śląskiej baby nie widziałeś. Podobne temu kwiatuszki do nas na Śląsk przyjechały między innymi z warszafki i reszty zapomnianych zabitych dechami śmierdzących gównem wioch za chlebem. Większość Śląskiej patologii to gorole! A każda riposta na ten post oznacza, że szczypie czarne gorolskie podniebienie haha mam was w dupie

Hwhahabaa

2021-07-19, 22:06
Oglajac w myspach tylko : zabijcie ją dlaczego jej nie zabili

ruddie

2021-07-19, 22:08
Harry Pojeb napisał/a:

Ty śląskiej baby nie widziałeś. Podobne temu kwiatuszki do nas na Śląsk przyjechały między innymi z warszafki i reszty zapomnianych zabitych dechami śmierdzących gównem wioch za chlebem. Większość Śląskiej patologii to gorole! A każda riposta na ten post oznacza, że szczypie czarne gorolskie podniebienie haha mam was w dupie



Myślę, że czas już wracać do Macierzy - my Polacy nie potrafimy być wdzięczni za te wszystkie dobra, którymi nas obdarzaliście w historii

Jasnepelne

2021-07-19, 22:14
Baba Śląska w dupie szeroka w barach wąska

dejwid092

2021-07-20, 00:20
ruddie napisał/a:

Myślę, że czas już wracać do Macierzy - my Polacy nie potrafimy być wdzięczni za te wszystkie dobra, którymi nas obdarzaliście w historii



Wystarczy że podziękujecie Ślązakom za to że zamiast srajacych krów na polach macie pałac kultury i sztuki bo po wojnie było u was kiepściutko

I wiem że jest nauki ale celowo tak napisałem żeby jakiś warszawiak zaraz się nie obsral

Pan_Cernik

2021-07-20, 08:46
Jako że poniekąd czuję się Warszawiakiem, więc w swoim imieniu i innych Warszawiaków składam na Twoje ręce O Wspaniałomyślny Ślązaku serdeczne podziękowania za Pałac Kultury i Nauki.

Szczególnie za to że zamiast metra, wybudowaliście nam te okazałe dzieło sztuki architektonicznej.

Zatem pytam się Ciebie, O Wspaniałomyślny Ślązaku, ile jeszcze Warszawa ma wam wypłacać 14 pensji, za węgiel, który nam łaskawie sprzedajecie po cenach dużo wyższych niż rynkowe i którego nikt już prawie nie potrzebuje.
A może jeszcze do tych 14 pensji powinniśmy jeszcze wam kilka dorzucić?
Powiedz tylko słowo, o Ślązaku. A twe życzenie wnet zostanie spełnione.

To byłem ja, Warszawiak drugiej kategorii Pan Cernik.

Łubu dubu, łubu dubu,
Niech żyje nam Ślązak,
twórca warszawskiego cudu,
Niech żyje nam!

Wiewór

2021-07-20, 09:01
Pan_Cernik napisał/a:

Jako że poniekąd czuję się Warszawiakiem, więc w swoim imieniu i innych Warszawiaków składam na Twoje ręce O Wspaniałomyślny Ślązaku serdeczne podziękowania za Pałac Kultury i Nauki.
Szczególnie za to że zamiast metra, wybudowaliście nam te okazałe dzieło sztuki architektonicznej.
Zatem pytam się Ciebie, O Wspaniałomyślny Ślązaku, ile jeszcze Warszawa ma wam wypłacać 14 pensji, za węgiel, który nam łaskawie sprzedajecie po cenach dużo wyższych niż rynkowe i którego nikt już prawie nie potrzebuje.
A może jeszcze do tych 14 pensji powinniśmy jeszcze wam kilka dorzucić?
Powiedz tylko słowo, o Ślązaku. A twe życzenie wnet zostanie spełnione.
To byłem ja, Warszawiak drugiej kategorii Pan Cernik.



Tym że slusnku nie wytłumaczysz że rok ma 12 miesięcy. Dostają histerii.

Pan_Cernik

2021-07-20, 09:34
Wiewór napisał/a:

Tym że slusnku nie wytłumaczysz że rok ma 12 miesięcy. Dostają histerii.



Po prostu nie rozumiesz ich wyjątkowości.

Oni przeszli z Kalendarza Gregoriańskiego na Kalendarz Śląski. Kalendarz Śląski ma 14 miesięcy, w którym masz po 26 dni, w tym 10 dni wolnych, 10 dni strajkujących i 6 pracujących.

Exclip

2021-07-20, 10:09
Śłąsk j***na macierz gówna i smogu oraz nie umiejacych mowic po polsku ludzi. A jak juz jakis wojcech basiura sp***oli z tamtad to od zmienia nazwisko, taki wstyd... . Jebac śląsk i ich stolice sosnowiec xD . Same zarozumiałe gbury i pępki świata ktorych najwiekszy skill to kopanie w ziemi.

MtO

2021-07-20, 15:08
Jebnij ręką w stół słoiki zadzwonią xD