18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baba bez bolca dostaje pierdolca

~Velture • 2018-03-25, 09:22
Wrzucam do absurdów a nie do filmików.

Baba jakaś popie**olona. Doj***ła się, że się para pocałowała i wielce oburzona zaczyna wyzywać dziewczynę od dz**ek i kurew a potem jeszcze pie**oli, że oni uprawiali seks i ją molestowali seksualnie...
A pod koniec jeszcze zaczyna się u niej załączać rasizm do jakiegoś kolesia.

Jakim to trzeba być nieszczęśliwym człowiekiem to nie potrafię sobie tego nawet wyobrazić. :homer:


~DMT

2018-03-25, 09:39
Pamiętam podobną sytuację, jeszcze z czasów liceum. Byłem z laską na jakimś tam pikniku nad wodą i przytrafiła mi się podobna sytuacja. Pomimo buzujących hormonów, alko i wk***ienia, wiedziałem, że nie mogę kaszalotowi tak po ludzku zak***ić w ten spasiony, tępy ryj, bo raz, że bez psów, których było całkiem sporo na tej imprezie się nie obędzie, później łażenie po sądach, a dwa, że mógłbym ją uszkodzić za mocno... Przyjąłem więc strategie pomidora... Co się pluła, odpowiadałem jej tylko pomidor z tak szyderczym uśmiechem na twarzy, jak tylko sobie możecie wyobrazić i patrzeniem się jej prosto w oczy, jak tylko mogłem. Już po 30 sekundach wiedziałem, że strategia działa, bo ona sama kolorem zaczęła przypominać pomidora i to takiego całkiem dojrzałego... Im bardziej się pluła, tym bardziej ją przedrzeźniałem... Po 5 minutach "dyskusji", maciorze wyj***ło takie ciśnienie, że zabrała ją karetka, bo dostała wylewu... :szydera:

~DMT

2018-03-25, 09:49
januszp193 napisał/a:

pie**olisz jak potluczony...




Pomidor... :szydera:

Czy wy k***a naprawdę nie mieliście w życiu jakichś mniej lub bardziej poj***nych akcji? To, że ja ich miałem w ch*j i jeszcze trochę, to tylko moja zasługa, ale przeraża mnie to, że większość z was, zamiast żyć, to po prostu k***a wegetuje...

:idzwch*j:

Budrys2000

2018-03-25, 09:53
Przynajmniej sobie z kimś pogadała. W domu czeka na nią jedynie stado śmierdzących kotów. Tak kończą feministki.

ccv

2018-03-25, 09:56
Ponakręcać trochę bo śmiesznie... a potem wyłączyć kamerkę i dwa soczyste liście na ryj... i obserwować, może być jeszcze śmieszniej:))

Loaloa

2018-03-25, 10:43
Laska jest poj***na, ale rżnięcie koleżanki z pracy, w pracy, w godzinach pracy, także klienci to widzą jest jeszcze bardziej poj***ne. Nie wiem, co odpie**ala dzisiejszej młodzieży. Nie chodzi mi o jakiś purytanizm, tylko o posiadanie elementarnego rozsądku.

józekdeluxe

2018-03-25, 11:26
Nie mieści mi się w głowie takie sp***olenie umysłowe. Tu chyba nawet lobotomia niewiele by pomogła.

ss...........mi

2018-03-25, 12:03
Ja bym tej tłustej k***ie poj***nej gazem pieprzowym do tego obrzydliwego ryja naj***ł.

Xennon

2018-03-25, 12:15
@Loaloa no widzisz, ty na zmywaku możesz wylizywac talerze, a inni maja farta i liżą w pracy dziewczyny.

~Velture

2018-03-25, 12:16
ssij mi napisał/a:

Ja bym tej tłustej k***ie poj***nej gazem pieprzowym do tego obrzydliwego ryja naj***ł.


Wieprzowinka na ostro :amused:

SirMajkel

2018-03-25, 13:47
mało jest takich ludzi co żyją po śmieciowemu, zapuszczą się, przechlają pieniądze a potem jeszcze mają pretensje do całego świata, że to czyjaś wina, że im jest źle.

korowiow777

2018-03-25, 17:19
up.
jest ich większość, widzę to na co dzień. Banda życiowych przegrywów z gębą pełna żądań i roszczeń, z siebie potrafiących dać tyle ile potrzeba na przezycie kolejnego tygodnia... do weekendu... do wypłaty... do odcięcia świadomości. Ale z pogardą wypowiadający sie o innych. No i ch*j, że może tycio lepsi od czarnych z dżungli, ale już od azjatów cywilizacyjnie to nie za bardzo :) Śmieszy mnie to i smuci.
A i te filmiki od ciapatych i gównoskórych - zajrzyjcie na naszą Polską prowincję. Oczko Wam zbieleje .. Tylko, że tu nawet kamer jeszcze nie ma :)

KlinikaAborcyjna

2018-03-25, 17:26
Velture napisał/a:

Baba bez bolca dostaje pie**olca


natomiast facet bez dziury chodzi ponury :kawa:

pekka satan

2018-03-25, 23:01
k***a... Powtarza "disgusting, disgusting" i że zamawia jedzenie i mogłaby się na nich zrzygać. A moim zdaniem to tak samo jakby jej powiedzieć, że jej wielkie dupsko i sadło przyprawia mnie o mdłości i żądam zwrotu kasy za jedzenie.